Şimdi Ara

urbeats kulaklık tavsiye ediyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu kulaklı parasını hak ediyor mu? tavsiye ediyor musunuz?

daha ucuza bundan daha iyi kulaklık var mı?

• Ben sennheiser momentum in-ear satın aldım daha elime ulaşmadı. mediamarkt internet sitesinde 350 lira şuan. Ses konusunda kötü yorum yapan kimse olmamış. Ses seviyesi düşük diyenler olmuş kulaklığın direnç değeri 18 ohm. O yüzden cihazdan cihaza değişiyormuş ses seviyesi. Malzeme kalitesine laf edenler olmuş biraz araştırdığımda kaplamasının plastik içermediğini söylüyolardı. İnşallah kaliteyi hissederiz :)
  • Capon arkadaşımız momentum in ear hakkında görüşlerini söyleyebilir.
  • Baltalayıcı kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım. Malzeme kalitesi gayet iyi herhangi bir soyulma gibi vakalar yaşamadım. Ses seviyesinde azlik var fakat ben player ile kullandım herhangi bir sorun yok. Hatta diğer kulakliklarla aynı ses seviyesinde aynı ses hacmini sunuyor. V ses karakteri mevcut. Yani bas-tiz önde mid geride. Parlak bir cihaziniz varsa tizler hemen metalik yönünde kaymaya başlıyor. Aklınıza takılan bir sorun olursa sorun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CapoNx C kullanıcısına yanıt
    mid gerideyse benim için sıkıntı :( ben genelde rock dinliyorum ve mid önemli oluyor. ekolayzır ile dengelenebilir aslında ama seste bozulma vs. olur mu acaba, kulaklık bu durumu kaldırabilir mi? Yani mesela bazı kulaklıklarda bass artırdığımızda zorlanıyo ve bass vururken diğer bütün sesler kısılıyor. Buna benzer bi sorun olur mu?
  • Baltalayıcı kullanıcısına yanıt
    Ekolayzir ile kulakligi değiştirmeniz destekledigim bir durum değil. Bence ihtiyaciniza göre başka bir ürüne yonelmeniz daha faydalı olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CapoNx C kullanıcısına yanıt
    peki önerdiğiniz kulakiçi bi kulaklık var mı? bütçem 300 lira civarı. ya da bu kulaklıkla rock-metal dinlenir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baltalayıcı -- 22 Ekim 2016; 18:13:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.