Şimdi Ara

rengar çöp diyenlere hitaben

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.stack kolyeli full ad rengarın Q + emp Q kombosu 3k vuruyor denendi, onaylı. W falan girmiyorum hiç rengar nasıl tek atacak diyenlere hitaben söyledim, bu arada

"Rengar can now leap to targets other than the tracked target, but still only critically strikes the tracked target"

• eskiden atlayınca oto atak hasarı veriyordu o kaldırılmış mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek atmasın abi adc olarak ga sterak mı alıcaz her maç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FNC Jax

eskiden atlayınca oto atak hasarı veriyordu o kaldırılmış mı

kalkar mı hiç, şuan aksine kritik vuruyor atladığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

Tek atmasın abi adc olarak ga sterak mı alıcaz her maç.

havada Q atılabiliyor. wingsofdeathxx 15-7 skoyla veyne'e bildiğin tek attı böyle 4 ferocity ile atladı QQ yaptığında öldü adam şaşırdı bile kendisi de. "Riot logic: We dont wan't rengar one shot adc's, so we will make sure he can" falan diyordu hatta.
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    Yazıyı tam hatırlamıyorum ama öyle bişey okumuştum.Rengar artık 0.5 saniyede sizi katledemeyecek felan diyordu sanırım, 0.3 saniyeye indirmişler

Sezon 7de Talon alıp 'Bonzai içen gençler çatılardan atlıyor' role playi yapıcaz gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

Yazıyı tam hatırlamıyorum ama öyle bişey okumuştum.Rengar artık 0.5 saniyede sizi katledemeyecek felan diyordu sanırım, 0.3 saniyeye indirmişler

Sezon 7de Talon alıp 'Bonzai içen gençler çatılardan atlıyor' role playi yapıcaz gibi duruyor.

aynen. zaten reworkun amacı da oydu. Güzel olmuş ben denedim bir oyun arkadaşın hesaptan, ping vardı pek kasamadım da, yeni Q jungle temizlerken müthiş olmuş artık raptorlarda 4 küçük yerine 7 küçük var, golem falan keserken de müthiş olmuş q ya basıyorsun alayı ölüyor. W zaten konuşulmayacka kadar op şu haliyle geleceğini sanmıyorum LB'ın combosundan sonra tek tuşa basarak 1.1k hp doldurdum böyle birşey ne kadar oyun mekaniklerine sağlıklı olabilir, tartışılır. yeni ultisi bence eskisinden daha iyi. lvl 16 da %40 cdr ile 40 saniye falan oluyor Cd'ı zaten 30 saniye camuflage modunda geziyorsun. Yeni rengar açık ve net broken olmuş. Özellikle emp Q damage'i çok uçuk.

Assassin rework'u içinde tabiki de en güzeli Talon olmuş. biraz öyle olacak gibi. :D

Ayrıca yeni masteries değişiklikleri çok broken. Adamlar butun masteries'leri assassinler için değiştirmişler riot bildiğin bütün sezonu assassinlerin eline verecek alın takılın diye.

• Bir hatasında kurtulup gerisin geri tek atabileceğim şampiyonlardan tek yemek koymaz bana ama yaldır yaldır üstüme koşup 4k can kasmış, vur vur ölmeyen saçma sapan şampiyonlardan tek yemek üzüyor işte. Bırakın assassinler tek atsın

O w ile gelirse çok op olur ama w sini değiştirirlerse okadar sırıtmaz diye düşünüyorum.

Sadece önündekine atlama olayı saçmaydı düzeltmeleri iyi olmuş.

İlk atladığına attığı hasarı %125 falan yaparlar muhtemelen kritik çok op olmuş.

Ultisinin öncekinden ben pek farkını göremedim. Öncedende 10 saniye falan sürüyordu 40 cdr ile 34 saniye gibi bişey oluyordu cdrı

• Adc oynadığımda rakibe gelince ağlıyorum

• Vayneyi kesemedikten sonra , supportun yanındaki adcyi kesemedikten sonra 1000 ad kas dolaş bir anlamı yok.Late game nasus da 2 q ile 3k hasar çıkarıyor ama neden oynanmıyor?Çünkü q vurması için adamın dibine kadar girmen lazım o da belli bir elodan sonra yemiyor.Eğer kastığın adyi bir anda kullanamazsan tflerde 1 saniye içinde karşı supporttan veya junglerdan stun yeyip ölürsün.Rengarın op olmasının nedeni çok vurması değil sezon 2 den beri hasarının azaltılmasına rağmen her zaman oynanmasının sebebi de budur.Rengarın sıkıntısı verdiği hasara karşı tepki verilememesi.Bunu oyunda yapabilen başka bir hero gelmedi 2. Bir rengar yok .Eğer bu farkı anlayamadıysanız zaten rengar çok vuruyor hala güçlü demeniz normal.Biraz daha iddialı konuşup eğer turnuvada 1 kere daha assassin rengar alınırsa kendimi 3 ay banlayacağım.Bu da son sözlerim hala assassin rengarın güçlü olduğunu iddia edecek varsa onun oyun bilgisinden şüphe ederim.
    Saygılarla 4 sezonluk rengar main

• quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Vayneyi kesemedikten sonra , supportun yanındaki adcyi kesemedikten sonra 1000 ad kas dolaş bir anlamı yok.Late game nasus da 2 q ile 3k hasar çıkarıyor ama neden oynanmıyor?Çünkü q vurması için adamın dibine kadar girmen lazım o da belli bir elodan sonra yemiyor.Eğer kastığın adyi bir anda kullanamazsan tflerde 1 saniye içinde karşı supporttan veya junglerdan stun yeyip ölürsün.Rengarın op olmasının nedeni çok vurması değil sezon 2 den beri hasarının azaltılmasına rağmen her zaman oynanmasının sebebi de budur.Rengarın sıkıntısı verdiği hasara karşı tepki verilememesi.Bunu oyunda yapabilen başka bir hero gelmedi 2. Bir rengar yok .Eğer bu farkı anlayamadıysanız zaten rengar çok vuruyor hala güçlü demeniz normal.Biraz daha iddialı konuşup eğer turnuvada 1 kere daha assassin rengar alınırsa kendimi 3 ay banlayacağım.Bu da son sözlerim hala assassin rengarın güçlü olduğunu iddia edecek varsa onun oyun bilgisinden şüphe ederim.
    Saygılarla 4 sezonluk rengar main

şuan pbe deki haliyle yine tekliyor. üstüne W ile sağlam figter oluyor. Ben şuan şunu gördüm, bruiser buildi yapıldığı için kolaylıkla 3.5k hp civarlarına kadar çıkabiliyoruz, böylelikle de üzerine atladığın adc vayne dışında kesemiyor rengarı W su sayesinde, Q artık gap closer işlevi de görüyor düzgün ayarlanırsa kesemesende artık ölmeden 1v2 çok rahat yapabiliyorsun. Assassin görevini yerine getiriyor yani birisi korumazsa, kite yapamazsa tek comboda gidiyor adc.

Rengarın tek atma olayı bug'dı zaten. Yani mekaniği değildi. Heroyu da böyle 0.25 saniye de tek atsınlar diye de çıkarmadılar. Havada e atmayı ve hydra basmayı kaldırdıklarından beridir rengar tek atamıyor. Yani şuanki rework aslında çok çok çok faydalı oldu rengar için. Attack speed-crit buildi yaparım yine tek atarım dersen orasını bilemem. Ama bir gelsin, oyna, offtank olarak alış emin ol daha iyi olmuş diyeceksin.

kesin konuşmayacağım ama ben 5 yıldır rengarın turnuvalarda assassin olarak oynandığını görmedim. Assassin olarak oynansa da offtank-tank kasıldı hep. full ad ya da arpen ya da crit kasmadığın sürece assassin olamıyor ki zaten.

Hatırladığım kadarıyla turnuvalarda en son bu maç alındı 6.9 nerfinden önce

Challenger seriesde yoshi ve aakadian oynuyordu onları eklemedim.Dediklerim konusunda kararımı değiştirmedim assassin rengar tekrar alınırsa kendimi banlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Hatırladığım kadarıyla turnuvalarda en son bu maç alındı 6.9 nerfinden önce

Challenger seriesde yoshi ve aakadian oynuyordu onları eklemedim.Dediklerim konusunda kararımı değiştirmedim assassin rengar tekrar alınırsa kendimi banlıyorum.

emin değildim zaten ben hep offtank rengara denk geldim çünkü, kusura bakma.

Senin fikrin tabi kararını değiştir demiyorum da, bence gelene kadar da çok karamsar olma. Ben şahsen denedim, müthiş olmuş. Belki de ad-assassin rengarı hiç sevemediğimden öyle gelmiştir bilmiyorum ama ben rengarın çöp olduğunu düşünen herkesin önce oynamaları gerektiğini savunuyorum.

• Onun hasarına bir ayar çekerlerde inşallah çabuk olur
  • Yeni combo nasil olucak hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dialga16

Yeni combo nasil olucak hocam ?

hocam combo yok. Tamamen kendi kişisel tercihine göre. Q damage kaynağın, W sustain, E CC. Artık yeni combo şöyle, olabildiğince fazla damage atabilmek için sürekli Q kullanmak zorundasın, bu yüzden de E ve W 'yu sana daha fazla Q kullandıracak durumlarda kullanmalısın. Mesela öleceksin ama adam da ölecek Q atarsan ölmeyebilir ne yaparsın, Emp Q değil de normal Q atarsın, W attıktan sonra tekrar Q açılır böylelikle 2 Q nun damagei 1 emp Q yapmadığı için hayatta kalırsın. Ya da adamı hemen kesmen gerekiyordur QQ yaparsın. Biraz komplike oldu ama ben böyle çözdüm. YAni eskisi gibi bir combo yok rengarda artık. Biraz daha basit olmuş oynaması tek atması dışında.
  •  rengar çöp diyenlere hitaben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 21 Ekim 2016; 21:47:28 >
  • Karakterin şu haline çöp diyen ağır köylüdür. Çok hoş olmuş baya beğendim ben. Off-tank build ile çok iyi işler yapar. Full hasar riskli sanki biraz.
  • Şöyle bir durum var w op gözükse de q normal saldırı değil anlaşılan artık ve de bu can çalma rengarı bitirir bence. Tek sustain ve kurtuluş emp w kalır elinde bu sefer de eskisi gibi q ile vura vura can çalamaz bu da riskli assass buildini çöp yapar. Onun yerine zırh delmeli offtank oynanır artık oyun kazanmak için, ya da güveniyorsan kritsiz full ad ile ulti kriti+q+empq ile en ufak hatada adc öldürüp kendisi de ölür. Ki zaten assassinlerin görevi oyun taşımak değil taşıyıcıyı indirmektir. Tanıdık geldi mi bu söz sana ? @Bloodimir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.