Şimdi Ara

FORUM DIŞI SATILMIŞTIR, SİLİNEBİLİR - 1 DEFALIK İNDİRİM - SATILIK - XBOX ONE 500 GB KONSOL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LÜTFEN ÜRÜN FOTOĞRAFLARINA BAKIP DURUMU HAKKINDA KENDİ GÖZLERİNİZLE KARAR VERİN!

Ürünü yaklaşık 2,5 sene önce Almanya'dan getirtmiştim. Geldiğinden beri ilk koyulduğu yerinden hiç kıpırdatılmadı, bu sebeple konsolun görsel durumu gayet iyi. Makine zaten sıkıntısız. Resimlerden de görebileceğiniz gibi kutusu mevcut. Kulaklık ve 1 adet controller ile beraber gelmektedir. (Kinect yoktur)

Konsolla beraber herhangi bir hesap ya da oyun verilmeyecektir. Kendi oyunlarım harici HDD'de. Digital almayı düşündüğünüz oyunlardan bende olanlar var ise makineyi yollamadan ya da elden teslim etmeden önce içerisine yükleyebilirim, internet kotası veya indirme süresinden kurtulmuş olursunuz.

Kutusundan 14 günlük Gold üyelik çıktı, onu da veriyorum

FİYAT : 700 TL GÜNCELLENDİ!!! 15.11.2016

FİYAT : 650 TL

FORUM DIŞI SATILMIŞTIR, SİLİNEBİLİR - 1 DEFALIK İNDİRİM -  SATILIK - XBOX ONE 500 GB KONSOL FORUM DIŞI SATILMIŞTIR, SİLİNEBİLİR - 1 DEFALIK İNDİRİM -  SATILIK - XBOX ONE 500 GB KONSOL
    FORUM DIŞI SATILMIŞTIR, SİLİNEBİLİR - 1 DEFALIK İNDİRİM -  SATILIK - XBOX ONE 500 GB KONSOL FORUM DIŞI SATILMIŞTIR, SİLİNEBİLİR - 1 DEFALIK İNDİRİM -  SATILIK - XBOX ONE 500 GB KONSOL
    FORUM DIŞI SATILMIŞTIR, SİLİNEBİLİR - 1 DEFALIK İNDİRİM -  SATILIK - XBOX ONE 500 GB KONSOL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness_kaan -- 18 Kasım 2016; 12:14:10 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dürüst güvenilir satıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimekste sıfırı 899 TL fiyatı revize düşünün bence
  • ozgur106 kullanıcısına yanıt
    Ölücülüğe gerek yok fiyat çok ıyı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ölücülükle ilgisi yok bimeks teki fiyatını yazdım ....
  • dostlar, isteyen istediği yerden almakta özgürdür. bimeks 1 kere yaptı kaldırdı, çeşitli fiyatlar veriyor şu an, bilgim var. Ben kendi kullanım tarzımı bildiğim için cihazın durumundan gayet eminim ve bu fiyata satıyorum. Ederi de budur. Pili bitmeyen saat gibi tıkır tıkır çalışmaktadır. İsteyen gelsin makineyi görsün, elden gönül rahatlığıyla teslim alsın.

İyi forumlar

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• yorum yapmayım dedim ama fiyat iyi bence, ayrıca sıfır gibi görünüyor, ea access alıp, netflix ile birlikte bu fiyata alınabilen bilgisayardan çok daha verimli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.