Şimdi Ara

NOKİA E6 QT SORUNU !?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia E6 tema yükledim ve temayı telefona uyguladım.
    Sonra ekran gitti kapandı açılmadı. Açmaya çalıştım açılış ekranı geliyor gidiyor. Kısacası hard format atmak zorunda kaldım.
    Sonra telefona uygulama yüklerken Qt bileşeni hatası verdi. Bulduğum QT 4.7.4 yükleniyor ancak olmuyor.

Mesela applist yüklemeyi istiyorum bana QtMobility sürümü 1.02(0) lazım diyor. Bende 1.02(0) buldum yüklemeyi denediğimde GÜNCELLEŞTİRME HATASI diyor ve yüklenmiyor.
    Mevcut olanı kaldırdığımda ise YÜKLENEMİYOR yazıyor.
    Tekrar hard format yapıp denendi, aynı.

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Nokia E6 (Symbian Anna)

• GÜNCEL+
  • Çözüm bu linkte bulunan konuyla çözülebilir.

http://www.maxi cep.com/forum/konu/nokia-e6-dead-flash-dosyalari-nokia-e6-flash-file-firmware-rm-609-nokia-e6-belle-refresh.977955/

Linki kesmek zorundaydım. max icepi birleşik olarak girin, yoksa link buradan siliniyor.

Veya max icep sitesinden foruma veya internette şu şekilde arama yaparak ulaşabilirsiniz => NOKİA E6 Dead Flash Dosyaları, Nokia E6 Flash File/Firmware, RM-609 (Nokia E6 Belle Refresh)

QT Bileşeniymiş başka sorunmuş hiç sorununuz filan kalmaz.

****'i bile birleşik yazdırmıyor, sanki kan davalı bu forumlar. Yazık, yazık...

Max icep

Ma xicep

Maxi cep

Maxice p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademyksl -- 11 Ekim 2016; 15:37:02 >

• Paylaşım için teşekkürler. Sorunu çözmüşsün. Eski Symbian cihazlarda format atmak sıkıntı olmuyordu ama N8 ve sonrası cihazlarda Qt zorunlu bir bileşen. İşin garip tarafı sistemin içine gömülü olmadığı için format atılınca Qt sistemden siliniyor. O yüzden yüklerken de sorun oluyor. O yüzden genelde format yerine flaş atmak önerilir. Format S60v2/3 döneminde kaldı. Buralarda artık yardım edecek birileri kalmadı. Millet iPhone aldı Android aldı. Arada bir bakarım ne var ne yok diye o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.