Şimdi Ara

Bu lada alinirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aslinda butcem 15 bin tl kadar var hyundai accent 1.3 lx yada brava sx düşünüyordum beni gezdirsin yeterli 4 kisilik bir aileyiz ne dersiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lada-takasli-temiz-motor-yuruyen-10-numara-345457934/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 28 Eylül 2016; 19:55:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1995 - 1999 arası 1993 model lada samara hb kullandım . yol tutuş çok iyi ama hem benzinde fazla yakıyor ve özellikle 2 yaşındaki aracı bile elektrik tesisatı çok sorun çıkarmıştı. sürekli servislerde - elektrikçilerde dolaştım 2-3 yaşında aracın bile elektrik tesisatı çok zayıftı ve problemliydi . tavsiye etmem . sizin diğer tercihlerinizden brava sx daha tarz bir tercih olarak duruyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazakbil

1995 - 1999 arası 1993 model lada samara hb kullandım . yol tutuş çok iyi ama hem benzinde fazla yakıyor ve özellikle 2 yaşındaki aracı bile elektrik tesisatı çok sorun çıkarmıştı. sürekli servislerde - elektrikçilerde dolaştım 2-3 yaşında aracın bile elektrik tesisatı çok zayıftı ve problemliydi . tavsiye etmem . sizin diğer tercihlerinizden brava sx daha tarz bir tercih olarak duruyor .

Bakalim hocam temiz hyundai 1.3 yada bravada düşerse alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka bagaj kapağı normal durmuyor.

birde samaralarla ilgili bir tavsiyem var. almadan önce şanzımanda 1-2. vitesleri iyice zorlayın ( zorlayın derken bir süre 1. viteste kullanın, 1 de devri yükselttikten sonra 2 ye hızlı çekin. bunu yaparken carrt diye bir ses çıkıyorsa başka araca bakın çünkü bu senkromeç arızası kroniktir. ayrıca 5. viteste de ince bi cıyırtı varmı kontrol edin )
  • Ooo lada alırım bi dal. Gecen sene aldım 200 tl kar ederek sattim. Ciğerli araba

• 15000 demişsiniz ama 6000lik araç var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Audi383848

15000 demişsiniz ama 6000lik araç var?

Hocam 15 bin butcem var yani lada samarada işimi görürmü diye düşündüm paramiz bir kenarda dururdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lada Vega bak.
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Bu araçları almak yerine astra f almanızı tavsiye ederim lada ve hyundai'ye göre bariz konfor farkını hissedersiniz zaten donanım da cabası

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.