Şimdi Ara

Cumartesi etkinliğe gitmelimiyim? (Gidecegim ve cumartesi editlenecek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
73
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar bir firma sertifikali arı çalıştayı duzenliyor katılım 20tl
    Ozel kiyafetleri giyip kovanları petekleri gezip bal toplayacagiz
    Çoğu asistan ve hocalarimiz da katılacak
    Gittigime degermi yoksa evimde İnternetde felan takılıp dersimemi calismaliyim?
    Not:Parasında değilim önemli olan o gunki zaman ona harcancak Degermi degmezmi
    Şimdiden tesekkurler

Edit:28.09.2016
    Yorumların yonlendirmesiyle gitme kararı aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 28 Eylül 2016; 8:27:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Önemli olan harcadığın zaman değil, sonuçta bu derdğin şey sürekli olan bi şeyse gitmelisin. Yok nadiren yılda 1 kere falan yapılıyosa durma git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nobel Adayı N kullanıcısına yanıt
    Yılda bir kere hocam, ama bi Yanım diyorki gitme Otur dersine çalış, yani bu yanimi yenemedim

• Bölümüzü bilmiyorum ama git karde$ birşeyler ögrenirsin degisiklik olur hemde...

• Dersi her zaman çalışırsın. Ama bu senin için ileriye dönük bir fırsat ise eğer dersi bu kadar problem etme

• Cok ballisin.

• Kışın verdiği depresyonik hareketler bunlar hava değişiminden kaynaklanıyor kendini zorla ve git hiçbir şeyden geri kalma dersini her zaman çalışırsın vakit çok
  • Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar bütün yorumlarda Gitmem söylendiği için gidecegim, etkinliğe ait sirketin cekecegi fotograflarida ekleycegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 28 Eylül 2016; 8:25:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.