Şimdi Ara

peugot 208 dizel otomatik 2016 model 1.6 92 beygir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • peugot 208 dizel otomatik 2016 model 1.6 92 beygir
    bu araç alınır mı sıfırı 60 62 bin civarında
    ikinci el 2016 larda 55 000 civarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok mu kullanan

• Pejo almayın güzel kardeşim. 2014 308'i 50bine zor sattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarzi52

Pejo almayın güzel kardeşim. 2014 308'i 50bine zor sattım.

alıp yıllarca kullanayı düşünüyorum aynı paraya sıfır benzinli otomatikde var
    bilemedim
  • Otomatik şart değilse bence 308deki kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ama 208 e gelecek olursak, eski pug 207 kullanicisiyim 1.6 dizel 90 bgliklerden. 0 almiştik çok memnundum aracimdan Peugeot'a büyük bir ön yargi var insanlarda bana kalırsa piyasadaki markalardan, örneğin fiattan, renodan çok daha iyi araçlar üretiyor. Hayirlisi olsun şimdiden.

• O fiyata alternatif ne var bilemem ama şirket aracı olarak 68 beygirliği var bende. Bir arkadaşa bu sene verdikleri de 92 beygirlik. Hem şanzıman farkı hem motor farkından dolayı aracın gidişi bayağı iyileştirilmiş. Topu topu 1060 kiloluk araç zaten. Az yakar, bagaj biraz ufak ama diğer B sınıfları da benzer. Önceki şirkette Clio vardı. Clio'dan kesinlikle daha konforlu, darbe emişi daha iyi. Benim araçta zamanla elektrik arızası çıkardı bir iki kere. Farlar sırasıyla söndü, bir kere arka stopum sürekli yanarak dolaştım. Eski 5 ileri şanzıman çok sarsıntılı ama bahsettiğimiz aracın 6 ilerisi daha başarılı. Direksiyon çok yumuşak, park avantajı var. Eksi olarak kapı içlerinde tutamaç konulmamış. Arkaya 3 kişi binince tutacak bir yeriniz yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.