Şimdi Ara

Digiturk Uydu cihazında Rehber (guide ) çalışmaması değişim için yeterli olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mart ayında digiturk giriş paketini uzatmıştık. cihaz annemde eski tüplü tiviler için olanından. haftasonları digiturk maçları ve bayramlarda filmler için iyi oluyor

fakat ilerki saatler için film ve programları işaretleyip o saatte kanal değişim için kullanamıyoruz... Aslında mart ayında uzatmada cihaz değişimi istemiştim (

kanalları iyi çekmiyor kumanda 2şer 2şer atlıyor vs. ) birde uydu kurulumu vardı ücretsiz olursa devam edeceğim demiştim... cihaz değiştirmeden diğer konuları

yaptığı için değiştirilmemiş cihaz, zaten evde de değildim... eski tip cihazlarda rehberin tam çalıştıgı uydu cihazı varmıdır ve değişim olabilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 13 Eylül 2016; 18:26:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Müşteri hizmetlerini arayın durumu bildirin. Servis yönlendirirler. Gelen servis cihazı test ettikten sonra değişimi yapar. Fakat bu yönlerdirme için 30-35TL gibi bir servis yönlendirme ücreti isteyebilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.