Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mühendis66_50 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.517
Cevap
1.504
Favori
2.881.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar linkteki kemerin fiyatı nasıl sizce, alınabilir mi ?https://tr.aliexpress.com/item/SEDRINUO-Vintage-style-pin-buckle-cow-genuine-leather-belts-for-men-high-quality-mens-belt-cinturones/32771006672.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackteam1 B kullanıcısına yanıt
    benim miband 19 kasımdan beri seninkiyle aynı durumda inşallah gelecek
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    fiyati iyiymis ama kalitesi nasil hocam. kimyasal kokuyor mu cok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 3 Aralık 2016; 13:48:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

Benim bu iki aydır nedense siparişlerimin çoğu gecikti. Merak ettiğim konu ürün gecikince satıcı koruma süresini kafasına göre uzatıyor bana bir onay seçeneği gelmiyor neden böyle?

Aynı durum benim bir ürünüm içinde geçerli. İlk başta satıcıyla anlaştık ben uzatabilirsin dedim ama o sürede dün bitti 10 gün daha uzatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: congenial_boy

Satici 25 dolarlık ürünümü China Post Registered ile göndermesi gerekirken Singapore Post ile göndermiş. Bildiğim kadarıyla Singapore post takipsiz oluyor. Eyy satıcı 3 kuruş için kaç dolarlık ürünü riske attın bende dispute açıpta sana dersini vermez miyim bu aralar kargolar geç geliyor, satıcılar üçkağıtçılık yapıyor. Siteye olan güvenim bayağı bir sarsıldı. Yeni favorim Amazon. Pazar günü verdiğim sipariş taa Ingiltereden 5 günde geldi. Birde yavaş kargoymuş bu. Aliexpressten ise 22 gün önce verdiğim takipli siparişler daha Çin sınırlarından dışarı çıkamadı.

Singapore takiplidir ve china posttan çok daha iyidir. 2-3 hafta içerisinde getirir tabi yoğun dönemleri saymazsak. Şu an chrismast dönemi gecikebilir o yüzden, tatil falan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

quote:

Orijinalden alıntı: makovad

quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Beyler yardima ihtiyacim var bebegim icin boyunsimiti aldim. Kargo takip icin odemede yaptim ama kargo nerede oldugunu takip edemiyorum ayricada bunu saticiya sordugumda kusura bakma filan dedi. Simdidispute actim bana geri donus yapmis ama ne olmasi gerekiyor onu anlamadim bana yardimci olacak bir arladas lazim ..
    Aliexpress Ana Konu •

Anlayan var mi lutfen yardim edin..

"Kargo bilgileri sisteme yansımamış ve güncellenmemiş olabilir, 15 20 gün içinde güncellenir. Merak etmeyin biz sizin yerde de takip edeceğiz. Eğer bu süre içerisinde güncellenmezse uygun bir çözüm bulacağız. dispute isteğini iptal edebilir misiniz? anlayışınız için teşekkürler"

Accept: Dispute u iptal et
    Reject: Dispute a devam et

Ben hayir diyerek kabul etmedim.Kargo takibi icin saticiya extra odemede yapmistim ama kargoyu takip bile edemiyorum. Gondercekmi mechul. :)

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Dikkat ederseniz bu arkadaşın siparişinde hiç takip no vermemiş satıcı büyük ihtimal smallpocket olarak göndermiş. Eğer lp gibi başında harf var ise çinde iken takip edebiliyoruz ama pttye geçtikten sonra takip edemiyoruz. Öyle bi durum var ise satıcı haklı çıkabilir dispite de.

• 7 Inc araba teyibinin linki yok

• 7 Inc araba teyibinin linki yok

• Arkadaslar 2.50USD ye aldigim bir telefon kilifi bana ulasti ama uzerinde cizik yirtik benzeri ufak hasarlar var bu yuzden fotograf ile beraber dispute actim. satici benle anlasamadi. "boylesine ufak bir problem icin tam iade istiyorsun ama" diyor? uzerine ben de yari iade et olur mu falan dedim cok acinakli konustu cunku. sonra aliexpress halletsin dedi satici. bir gun gectikten sonra tekrar yazdi yari iade olur falan. ama su an ben aliexpress halletmesi taraftariyim sizce ne yapayim arkadaslar? aliexpress tam iadeyi yaptirir mi? Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UpTheIrons -- 3 Aralık 2016; 11:48:42 >

• Bugün ki siparişlerim. Büyük ekranlı telefonları tek elle kolayca kullanmak için kullanışlı parçalar.

http://www.aliexpress.com/item/32689323858/32689323858.html

http://www.aliexpress.com/item/32732253537/32732253537.html

• UpTheIrons kullanıcısına yanıt
    Hocam AliExpress halleder bence üründe kusur, hasar var madem geri adım atmayın derim.

Bu şekilde kullanırım çok problem değil diyorsan senin bileceğin iştir..

• gkhann4 kullanıcısına yanıt
    gerçek deri olduğu kesin değil.ayrıca hiç geribildirimd yok ürünle ilgile.ürünü geçtim mağazanın geri bildirim puanı benim geribildirim puanımdan 10 kat daha düşük
    özetle alınmaz ama burada daha iyi alternatifler bulabilirsin :
    https://tr.aliexpress.com/category/200000600/belts-cummerbunds.html?spm=2114.010108.0.0.vPY8tY&site=tur&g=y&SortType=total_tranpro_desc&isFreeShip=y&tag=

aslında şans işi aliexpress in tam iade yapıp yapmayacağı.
    ben kahve kupası almıştım plastik çatlak geldi ve su akıtıyordu.videoya çektim gönderdim aliexpress kabul etmedi para iadesini.satıcıda ilgisiz davrandı mesaj bile atmadı.700 siparişten sonra ilk defa param çöpe gitti üründe çöpe gitti.aliexpress güvenim azaldı baya eskiden böyle değildi. alıcıyı korurdu herzaman.

senin fotoğraflardada pek çizik olduğu belli olmuyor mesela benimkinde hayvan gibi çatlak vardı.çizikleri yakından daha detayle şekilde çek bence.
  • https://m.tr.aliexpress.com/item/32577317437.html

Araç teybinin linki

Tam iadeyi aliexpress çok zor verir. Mesela ön arka tamperli cam set almıştım satıcı ürün sayfasındaki gibi yollamadı ve küçük geldi, tekrar istedim vermeyince ürün+kargo parasına çevirip uyuşmazlığımı aliexpress e devrettim. Anca öyle durumlarda uyuşmazlık durumlarında tam iade verip hem de adamı banlıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    Singapur postun da takiplisi var R.......SG şeklinde kodu. Singapur post by arada ch post reg. Ten daha hızlıdır.

Birde açıklama kısmına baktınız mı? Bazı satıcılar 30 dolar üstüne takipli altına takipsiz yolluyor, onlardan birine denk gelmiş olabilirsiniz. Açıklama kısmında yazmıyorsa ss alın dispute açın kargo parasını net geri alırsınız

• ARKADAŞLAR, TAKİPLİ KARGONUZ EĞER İADE-İTHALİ YASAK OLARAK GÖZÜKMÜYORSA GÜMRÜKTE BEKLİYORDUR. Kim dedi gümrükten geçmemiş demek olduğunu sevk edildi yazısının....

Her 10 mesajdan 3 ü gümrük ve ptt ile alakalı gözünüzü seveyim burası ürün paylaşım yeri yapmayın.....

@iso227 hocam sizde bi ibare yazın gözünüzü seveyim şu ilk sayfaya.

• yazdım zaten hocam konun ilk başına ''önemli not'' başlığıyla.ama ısrarla sormaya devem ediyolar.kimse cevap vermese yok olup gidecekeler aslında.konuya kargo gümürük sorunlarını yazanlardan çok cevap verenler daha kabahatlı bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.