Şimdi Ara

Nox Coolbay HX Kasa, Xigmatek XLF200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Nox Coolbay HX Kasa

Mini-ITX sisteme geçeceğim için satılıktır. Şu ana kadar çok memnun olarak kullandım. Gerek malzeme kalitesi, gerekse alan genişliği olarak her türlü ihtiyacımı rahatlıkla karşıladı. Kasa saç malzemeleri çelik'ten üretilmiştir. Yani standart kasalarda olduğu gibi alüminyum v.s. değildir

Tüm resimler kasanın kendisine aittir. Tüm mesh ön ızgaraları eksizdir (Bir tane 5.25 ızgaranın ayaklarından bir tarafı kırıktır ama kullanıma sorun teşkil etmemektedir. Zaten her hangi bir 5.25 yuvayı kullandığınız zaman kırık ayaklı mesh ızgarayı çıkarabilirsiniz. Ön yüzde toplam 9 adet 5.25" yuva vardır. 1 tanede 3.5" yuva vardır. Tüm alanlar sökülebilir, çıkarılabilir veya yer değiştirilebilir. Kasa içinde HDD alanı olarak 4 tane HDD alabilen bir HDD kutusu bulunmaktadır ve tüm alanlar titreşim önleyici pad ile kaplıdır. Ayrıca bu HDD kutusu soğutma amaçlı 140 mm mavi led ışıklı fan ile desteklenmiştir.

PSU alanı titreşim önleyici padler ile desteklenmiştir. Kasanın üst kısmında 3 adet USB girişi, 1 adet e-sata girişi ilave olarak bulunmaktadır. 7 adet PCI genişleme yuvasına sahiptir (2 tanesinin kapağı yoktur). 500 mm x 205 mm x 545 mm boyutlara sahiptir ve 9.4 kg boş ağırlığı vardır.

Kasanın yan tarafındaki Nox 200 mm fan ve ön tarafındaki HDD kutusuna takılı soğutma amaçlı Nox 140 mm fanlar satışa ve fiyata dahildir! Her iki fanda mavi led ışıklıdır ve sorunsuzdur. Sadece bu iki fanın fiyatı 100 TL'nin üzerindedir. Kasa içinde satışa dahil olan fanlar haricinde egsoz fanı olarak 120 mm, kasa altında psu nun yan tarafında 120 veya 140 mm, üst kısımda 200 mm ilave fan yerleri vardır.

Fiyat 175 TL.

Xigmatek XLF 200 mm Beyaz Led Kasa Fanı

Temiz kullanılmıştır, sorunsuzdur.

Fiyat 35 TL.

Noctua NF-B9 92x92x25 Kasa Fanı - SATILDI

Thermaltake Media Lab A2331 Siyah Renk - SATILDI

Nanoxia FX12-1250 120 mm fan - SATILDI

Nzxt Sentry LX - SATILDI

Scyhte Kaze Master - SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thetrooper00 -- 9 Ocak 2017; 14:22:11 >

• Bugün 13 aralık'ta sahibinden satılan sizinkimiydi acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: m6112

Bugün 13 aralık'ta sahibinden satılan sizinkimiydi acaba...

Ürün satılmadı malesef. :) Ben yanlışlıkla ilanı yayından kaldırdım. Tekrar yayına alacağım.
  • Efsane kasa. Kullanmıştım...Ahh ahh eski günlerimi hatırlattı

Kaliteli şık ve sağlam!
  • 200mm ledli fan lazim pm attim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.