Şimdi Ara

(BITTI) Axess Eylül Ayı Harcama Sözüne 200TL ye kadar Chip Para (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
47
Favori
23.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carpenokte

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Enpara altın hesabı havale kabul etmiyor. Müşteri hizmetlerine sorun size detaylı anlatırlar.

Ee ne olacak hocam, iptal mi edeceğiz.

Bankayı mı cephaneciyi mi aramalı.

Hocam sizin yapmaniz gereken Islem cephaneciyi arayip cephanecinin calistigi bankalara ait Altin hesabi Iban bilgini tekrar Vermen garanti Yada akbank varsa gecerli

Akbanktan altın hesabı açtım şimdi. Teşekkür ederim.

Akbank HİÜ alıyor mu hesaptan ?

Akbank son 1 yıldır HİÜ almadı benden.

• askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Biz o yollardan çoktan geçtik 4 farklı günde çektirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

bu 10 işlemden birini sanal kart ile gerçekleştirip olumlu sonuç alan var mı?

Akbank'ta Sanal Kart-Asıl Kart ayrımı yok. Sanal kartla yapılan işlemler de asıl karta sayılıyor.
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Birazdan deneyelim bakalım
  • askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    peki sanal alınınca? onda da ilk fiyatlar epey yüksek değil mi? o zaman şöyle mi diyoruz, hemen al sat yapılacaksa sanal, yatırım olarak alınacak ve duracaksa kuyumcu?

ben bugün 1 çeyrek ve 1 gramlık 340 liraya aldım, 170 bugün 170 de yarın çektireceğim, kazık olmuş sanırım azıcık :D
  • Önce 3 alışveriş için mesaj attım ve üçünü de yaptım ve çip kazandınız diye mesaj gelmişti. Ben de bu sefer 5 yapıp msj gönderdim ama son iki alışverişi yapamadı m. Tekrar 3 yazmama gerek var mıdır yoksa beş harcama için zorlayayim mi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencerile

Önce 3 alışveriş için mesaj attım ve üçünü de yaptım ve çip kazandınız diye mesaj gelmişti. Ben de bu sefer 5 yapıp msj gönderdim ama son iki alışverişi yapamadı m. Tekrar 3 yazmama gerek var mıdır yoksa beş harcama için zorlayayim mi???
    Cephaneci ile falan neden uğraşıyorsunuz passolig cüzdan alın bir adet 150 tl yükleyip ufak ufak kullanın.
  • MOU kullanıcısına yanıt
    passolig cüzdan denediniz mi? bazı arkadaşlar sıkıntı olduğunu yazmışlardı. kesin denediniz mi? ona göre deneyeceğim
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    Bana hic mesaj gelmedi. Neden acaba? Sadece kampanya katilim mesaji geldi. 5 tanecephaneciden aldim. 4 tane sarraftan.
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Evet denedim. Ancak musteri hizmetlerine kadar sorulmazsa sevinirim.
  • ayhan1064 A kullanıcısına yanıt
    Cephaneci ve sarrafta hesaba transfer Nasıl oluyor. Ben sitelerinde öyle bir link göremedim. Biri buradan ya da özelden bilgi verebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: original_life

Cephaneci ve sarrafta hesaba transfer Nasıl oluyor. Ben sitelerinde öyle bir link göremedim. Biri buradan ya da özelden bilgi verebilir mi

Cephaneci den gram altını sepeta ekleyin alışverişi tamamla ya gelin oradan kargo seçenekleri ne gelip hesaba havaleyi seçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

passolig cüzdan denediniz mi? bazı arkadaşlar sıkıntı olduğunu yazmışlardı. kesin denediniz mi? ona göre deneyeceğim

Ben de öyle yapiyorum, biriktiriyorum,ufak ufak tüm alışverişlerimde kullanıyorum oradan. 8. kez 150 çektirdim ,hepsi de oraya. Sorun yok,anında sms geldi hepsinde. Bir tane eksigim kaliyor,yarın 9. yu cektirince. 10.yu nereden yapsam diye düşünüyorum ben de. cephaneci falan işine de pek girmek istemiyorum,yakıt deposu da dolu. ininal a mi bulaşsam ,ona da üşeniyorum
  • sencerile kullanıcısına yanıt
    akbanka en son ulaşan numara kaçsa onu kaale alacaklar, eğer3 tane yapabilecekseniz 3 yazıpgönderin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1984 -- 29 Eylül 2016; 11:15:07 >
  • Akbank mesaj atiyor. 8 tane alisveris yaptiniz lutfen 2 tane daha yapin diye. Ne cok istekliler 200 lira vermeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Akbank mesaj atiyor. 8 tane alisveris yaptiniz lutfen 2 tane daha yapin diye. Ne cok istekliler 200 lira vermeye

sanırım bu devlet destekli bi kampanya :)))herkes yastık altındakini şöyle bir ortaya döksün diye bankalara gaz vermiş olabilirler, hatta teşvik bile etmiş olabilirler maddi olarak
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Özellikle belirtilmediği sürece, sanal kart harcamaları her kampanyada geçerli oluyor. Bu arada, Akbank geri bildirim konusunda en hızlısı bence.. Anında sms ile harcama ve kampanya durumu bilgisi geliyor. Ayrıca, telefon uygulamasında da bu bilgileri anlık olarak görebiliyorsun.. Benim 10 işlemimin 8 i sanal kartla oldu, hepsinde de anında sms ile bilgilendirme geldi.
  • Cephaneci ne kadar süre içerisinde hesaba havale yapıyor? Grams 2-3 dk içinde aktarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Cephaneci ne kadar süre içerisinde hesaba havale yapıyor? Grams 2-3 dk içinde aktarıyor.
    Merhaba arkadaşlar, kaç tane alışveriş yaptık? Kaçı geçerli? Kaç tane yapmamız gerekiyor? Bunları internet şubesinde veya smsle filan öğrenebiliyor muyuz? Bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
  • gbriel G kullanıcısına yanıt
    cephaneciden bugun altın alımı yaptım, hesaba havale işlemini bir kaç dakikada gerçeklestirdi.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.