Şimdi Ara

Fluence 2011 privellege piyasasi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • temizliğini anlamıyorum araçların. 45bintl civarı araba bakıyorum düşük km sedan fluence de karar kıldım. daha iyisini bilen bulan varsa söylesin.

bu iki araç var alabileceğim ve düşük km de privillege olarak. Hangisini almalıyım birde almadan nelerini incelemem bakmam baktırmam gerek.

NOT: Kayserideyim giresun biraz uzak. Ama fotoğrafları daha güzel geldi gözüme ama bahsigeçen çizikler fotoda gözükmüyor.

Edit basligi gereksiz konu olmason diye editledim. Yeni sorum su
    67bin bakimina girmemis bir privillege (balatalar arti genel bakim) tek kapi degisik servis bakimli kac lira eder. Temiz olduguna eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcqlock -- 31 Ağustos 2016; 23:38:09 >

• Servis bakimlari duzgun yapilmismi servis bakim surecinde km cekme olduysa anlama gibi bi sansin var dusuk km araba bakiyorsun servus bakimli araba al

Muayenedeki km bak

Almadan once ekspertte git boyaya bak motor % bak birde mutlaka şase sorgulama yap

Fiyat son diyenlerin her zaman pazarligi vardir hayirli olsun :)

Kucuk cizikler icinde pasta ve cila derin degilse gecirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4153B7648 -- 30 Ağustos 2016; 15:09:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardiminiz icin sagolun.

67bin bakimina girmemis bir 2011 1.5dci privillege (balatalar arti genel bakim ihtiyaci var agir bakim 1500tl fiyat verdiler dediler) tek kapi degisik servis bakimli kac lira eder. Temiz olduguna eminim. Suan 45bin bakimi yaptirmadan alacak gibiyim. 46bin liraya bakimini yapip vereyim dendi ama bayram falan giriyor araya araba lazim. 500lira sorun degil bakimsiz almayi ben teklif ettim bu yuzden ama arac edermi piyasasi nedir onu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcqlock -- 31 Ağustos 2016; 23:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcqlock

temizliğini anlamıyorum araçların. 45bintl civarı araba bakıyorum düşük km sedan fluence de karar kıldım. daha iyisini bilen bulan varsa söylesin.

bu iki araç var alabileceğim ve düşük km de privillege olarak. Hangisini almalıyım birde almadan nelerini incelemem bakmam baktırmam gerek.

NOT: Kayserideyim giresun biraz uzak. Ama fotoğrafları daha güzel geldi gözüme ama bahsigeçen çizikler fotoda gözükmüyor.

Edit basligi gereksiz konu olmason diye editledim. Yeni sorum su
    67bin bakimina girmemis bir privillege (balatalar arti genel bakim) tek kapi degisik servis bakimli kac lira eder. Temiz olduguna eminim.

bence şehir dışına araba bakmaya gidilmez. o kadar yol gideceksin, istediğin gibi çıkmayacak. bunlar da hep masraf. kaldı ki fluence dediğin her yerde mantar gibi olan bir araba. mutlaka oturduğun şehirde de bir sürü fluence ilanı vardır.
    fluence benim tercih ettiğim bir araç değil ama alınabilecek bir araç. içi geniş, ferah, direksiyonu pek güzel değil. dizelse motoru güzel. her yerde servisi ve parçası bulunur, kolay satılır. ancak bir alman kalitesi beklenemez.
    bir de bayram üstü araba almazdım ben. bütün satıcılar bayramı bekliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 31 Ağustos 2016; 23:49:36 >

• 2 ay önce 1.5 dci 2013 makyajlı Joy EDC 99.500 Km de aldım. 44'e 1 çamurluk değişmiş 1 çamurluk boya 1500 hasar kaydı.

Mazot filtresi dahil bakım 4 balata değişimi 700 tl özel servis orijinal parça.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 icon kullanıyorum ve
    Artıları
    Çok tutuluyor
    Privilege en üst donanım ve gırtlak dolu
    1.5 dci çok iyi
    Modifiyeye yatkın
    Eksileri
    Privilege jantlarının tasarımı kötü

• pcqlock P kullanıcısına yanıt
    Vallaha bende fluence pek takipimde degilim fakat sunu biliyorum kucuk 0 araba alim satimi yapanlar en bosunu alip celik jant sis takip full die peynir ekmek gibi satiyorlar dikkat edin

Birde en onemlisi sigortaci tanidiginiz varsa sirket ve kiralama arabasi gecmisi varmi die bakin varsa emin olun o araba km daha yuksektir o araba kafanizda okeysede bakimi adama yaptiricak pazarligini yapin

Hayirli olsun

Birde alacaginiz galeriyse tanidik olmayan yerde ekspert yapmayin tanidik cikma mevzusu oluyor il disindan bakana kadar. Fiyat hazneside buyuye bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4153B7648 -- 1 Eylül 2016; 2:00:54 >
  • TakemasterTR T kullanıcısına yanıt
    Arac eminim ilk el engelli arabasi diye alinmis adam vefat etmis. Biryerlerden naktirdim dediginiz gibi ama fiyati tam bilemiyorum sanroofu vs. Var bej doseme var ne oluyorsa edc haric her donanim var. Aile arabasi bir bayan ile gorustum birde ev hanimi galiba o yuzden guven verdi. Ama ederi nedir bilemiyorum. Gecen hafta expertize girmis. Boya durumu ayni arka balatalar bitik demisler. Adam fiyatda anlasamamis alisveris olmamis. Siz bakimi onlar yapsin dediniz 1500den fazla masraf cikar mi bilemedim ve araba 1 gunde teslim edilir mi serviste. Diger persembeye randevu almislar birde satilacak araba sonucta aman sununu degismeyin diye bilirler. Bu arada triger kac bin km kac yil bunlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcqlock -- 1 Eylül 2016; 5:40:02 >
  • Yalnız eğer şirket aracı birine zimmetliyse normalden daha temiz oluyor ama çok kişi kullanınca çok kötü oluyor

• pcqlock P kullanıcısına yanıt
    Balatlar tutar tabide ekspere kendiniz sokun belki tanidigi ozaman yoktu boya der var cikarsa ? Sonucta expert sana bu kagidin yasal bir islemi yok diyor %100garanti vermiyor piyasasini arastirin bence biraz

• TakemasterTR T kullanıcısına yanıt
    Sirket jetta passatlari goruyoruz piyasada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.