Şimdi Ara

A4 Tech Bloody A90 VS Logitech G300s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
4.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar 100 tl lik bir bütcem var ve bu 2 mouse arasında kaldım siz ne önerirsiniz elim büyük onu baştan söyleyeyim macro tuşlarına çarparmıyım g300s de birde bloody a90 da 50 milyon tuş ömrü felan var fakat renkleri değişiyormu ışıkları çok seven biriyimde :D

• A4 Tech Bloody
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

A4 Tech Bloody

Hocam açıkcası fikrim ondan yana elim kürek gibi birde a90 da 50 milyon tıklama ömrü ve farklı switch varda sence o ışıgı değişirmi ya a60 aldım değişmedi bayağı üzdü ışıkları çok seven biriyimde :D
  • Kesinlikle Bloody A90. 300S'in malzeme kalitesi olsun gerekse tutuşu iyi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manchester United

Kesinlikle Bloody A90. 300S'in malzeme kalitesi olsun gerekse tutuşu iyi değil.

hocam ışıkları değişiyormu birde crack yapıcamda a60 kullanıyodum değişmemişti crack yaptım bloody 6 ya geçtim bir şeyde olmadı gönlümden bloody 90 dan yana açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyNights

quote:

hocam ışıkları değişiyormu birde crack yapıcamda a60 kullanıyodum değişmemişti crack yaptım bloody 6 ya geçtim bir şeyde olmadı gönlümden bloody 90 dan yana açıkcası

Çok inceliyemedim, bildiğim kadarıyla değişiyor. RGb, dpi şeklinde. Olmadı youtub'da falan videolarına bakın detaylı araştırın.
    Edit: Sanırım yazılımla falan değişiyor, oda paralı.http://www.hepsiburada.com/bloody-a9-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-oyuncu-mouse-p-BD802108

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manchester United -- 28 Ağustos 2016; 14:00:26 >

• quote:

quote:

quote:

Çok inceliyemedim, bildiğim kadarıyla değişiyor. RGb, dpi şeklinde. Olmadı youtub'da falan videolarına bakın detaylı araştırın.
    Edit: Sanırım yazılımla falan değişiyor, oda paralı.http://www.hepsiburada.com/bloody-a9-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-oyuncu-mouse-p-BD802108

tamamdır hocam teşekkürler

• 2lemde kaldığım zaman gameekstraya gidip direk ordaki mağaza satışcılarına sorıyorum ayrıca orda deneme şansım bile oluyor bu cok güzel bişey yani 2 ürün arasında kaldığımda bu işin profesyonelleri olan gameekstra ailesine danıştığımda cok yardımcı oldular teşekkürler...
  • Bloody alma. Ben aldım driverdaki bazı özellikler için ekstra lisans istiyor. Kutuda 4 core yazıyor ama 3 ve 4 core kullanmak için ekstra lisans istiyor. Saçmalık.
  • Dostlar sağolun bugün aldım bloody a90 ı 2 gün sonra gelir isterseniz yazarım nasıl oldugunu :D
  • Logitech G300s kullanıyorum ve çok memnunum. Makul bir malzeme kalitesine sahip ama kötü de değil. Biraz küçük olması dışında eksiği yok bana göre.

Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 5 Eylül 2016; 13:38:40 >
  • quote:

Dostlar sağolun bugün aldım bloody a90 ı 2 gün sonra gelir isterseniz yazarım nasıl oldugunu :D

Nasil hocam mouse?Bi sikinti var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloody A90 bugün servisten geldi sağ tıkta sorun vardı bi çalışıyodu bi çalışmıyodu falan, tamir etmişler işte scroll tuşunu az içeri gömçürmüşler ama kullanımda sorun yok mouse düzelmiş görüntüde de bir sorun yok temiz iş yapmışlar, mouse genel manada bence iyi ergonomisi, malzeme kalitesi ve yazılımı bu fiyat aralığında bence rakipsiz o 200-300 Tl'lik ürünlerin çoğunda böyle ergonomi yok üstündeki ledlerin rengini ve efektlerini ayarlayabiliyon falan yazılımı bence çok iyi sorun çıkartmazsa iyi mouse'dur kendileri
  • karagece25 kullanıcısına yanıt
    Birader alma bu mouse'u az once sorun yine basladi sag tik falan sapitti, bence bunda lazer switch var diye sacmaliyo aliyosan eskisini al A9 al, yarin gunduz gozuyle bi daha bakicam olmadi yine servise gondericem, arti olarak hepsiburada'dan falan alacaksan sakin HB haricinde baska saticidan alma ben farkli satican aldim simdi servis isi icin 3-4 yerle ugrastim ve 20 gun sonra mouse elime ulasti.

• eyüp1907 E kullanıcısına yanıt
    Bloody a90 ile bloody a9 farkli urunler mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

Bloody a90 ile bloody a9 farkli urunler mi?

Evet hocam bende A9 alcakken gördüm, bu A90 yenisi ve lazer switch'e sahip 50 milyon tıklanma ömrü var ve algılama hızı daha fazlaymış 0.2ms falan diğer model A9 ise normal mekanik switch' sahip herhalde, onun tuş ömrü daha az falan ya almaz olaydım yeni teknoloji falan alacaksan klasik A9 al.
  • Ben de Blooy a9081 almış bulunmaktayım fakat sorularım var. Yazılımını yüklediğimde 1000 hak ile başlayacak olmasına rağmen "103 hakkınız kaldı." uyısarı ile karşılaştım. Bu demek oluyor ki bu mouse daha önceden epey süre kullanılmış. Yoksa normal bir durummu bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Int32.Parse -- 4 Ekim 2018; 17:16:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.