Şimdi Ara

Arabama Hayırlı Bir Kısmet Var - Olmadı - Oldu :D (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
0
Favori
4.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Dogru duzgun çekmeyen bir cep telefonundan yazdim.
    -Eleman aksam gelecek diye bir an once actim konuyu.
    -Tepemde ereeeeen birak sunu artik diyen suna benzer bir es vardi.
    -Ufak da bir bebe.

Baskasi olsa tersleyebilirdi. Ancak yine de aciklama yapiyorum. Durum bu. Aceleyle bu sekilde oldu. Bazi kelimeleri yazarken acip tdkya bakıp olabildigince duzgun yazmaya calisiyorum. Tesekkurler oneri icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

Arabayı sattıktan sonra Türkçe dil kursuna git bence, bütün cümleler devrik

Ha bu arada. Dil kursunu asil ben tavsiye ederim

Benceden sonra nokta koyulur. Virgul koyulmaz. Butun cumleler devrikten sonra nokta koyulur. Noktadan sonra kelimeler buyuk harfle baslar. Bir de bence basta olmaliydi

Ne tur kapak istersin usta?

Sec begen al

Arabama Hayırlı Bir Kısmet Var -  Olmadı - Oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 28 Ağustos 2016; 14:46:26 >

• Bu kadar kötü bi türkçe görmedim

• Ne türkçeymiş arkadaş sanki tdk formundayız..Burası otomobil forumumu?Evet.Herkes birbirini anlıyor,derdini anlatabiliyor ise problem olmaması gerek.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Yav o degik kardesim. Bu Türkçe bidi bidisi yapanlarin mesajlarina bakar misin bir? Forum bazen cok komik oluyor Al bi tane daha. Ustteki mesaja bak.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Forumda garip,garip insanlar var abi bazen yazılanlara anlam veremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

Arabayı sattıktan sonra Türkçe dil kursuna git bence, bütün cümleler devrik

Ha bu arada. Dil kursunu asil ben tavsiye ederim

Benceden sonra nokta koyulur. Virgul koyulmaz. Butun cumleler devrikten sonra nokta koyulur. Noktadan sonra kelimeler buyuk harfle baslar. Bir de bence basta olmaliydi

Ne tur kapak istersin usta?

Sec begen al

Arabama Hayırlı Bir Kısmet Var -  Olmadı - Oldu :D

Kapak koleksiyonu sana yapılanlardan secmece sanırım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• CiGaHaGi kullanıcısına yanıt
    Laf uretme simdi. Birini elestiyorsan o elestirdigin konuda duzgun is yapman gerekli

Evet. Aynen oyle. Ne yapıyoruz o zaman? Her mesaji ciddiye almiyoruz. Burda milletin isi gucu birbirine laf sokmak. Her lafa bakarsak ohoo.

• Ayağına gelen kısmeti tepme. Hatırladığım kadarıyla bravo düşüncen vardı, Aracı satıp neredeyse kafa kafaya fiyata 1.6 multijet bravo al. Lpg i gibi devir düşme tekleme vs yapmaz, hem model yükseltmiş olursun hemde merağını gidermiş olursun . Sık araç değiştirme gibi düşüncen olmadığından pek zararında olmaz.
  • 30 galeri verdi vermedim de.

• Imprezalarda pek güzel araba abi Abd'de çok seviliyor.Sağlam,kaliteli,simetrik dört çeker,boxer motor,kaya gibi otomatik şanzıman.. Ama kusurlarıda var tabia Fazla yakıt,düşük performans

Fiyatlarıda fena değil.En azından ondan sadece 2 yaş genç olmasına rağmen 20 bin lira daha pahalı olan Fd6'ları görünce..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-heper-otomotiv-2010-subaru-impreza-1.5-otomatik-elegance-330737696/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-reis-grubu-ndan-2012-honda-civic-1.6-premium-a-t-l.p.g-otomatik-333572705/detay

• Pi kullanıcısına yanıt
    Lokman ver oğlum müziği.
    Bu arada sırf laf olsun diye boş yere yorum yapmayın.
    Not:Yazım yanlışı var. "Asıl" olacaktı.

• Bence bi çay için

• Sat gitsin sat sat sat koy hondaya sat sat

• Atını satan eşek alamaz.
    Üstüne koyup yeni araba alamayacaksınız bildiğin arabayı satma.

• tunc52 kullanıcısına yanıt
    Yok canim. Mutlu mesut olduktan sonra degismem. Ama kafama bir sey takilsin yarin goturur satarim Motor olarak beni bu saatten sonra agirlik acisindan daha dengeli bir arac anca keser. Simdi belki kimisi farkli dusunebilir. Ancak civic gidis olarak cok iyi bir arac. Hafif olmasina mutevellit sanirim. O yuzden dizelin daha iyi bir tercih olacagi kanisindayim

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    Pazara cikarsam, kimisi bilir oto pazari pahalidir. 30 yazardim zaten. Oyle diyeceğim. Ancak baska bir civic gosterdi eleman bana. Dedim iyi arabaya benziyor git bir bak. Gitti aldi mi ne yapti. Sesi kesildi

Onlara da baktim. 1.5 degil de 2.0lari guzel duruyor aslinda. Vergisi disinda alinir mi acep?

• İstemeyw ne zaman geliyorlar, çiçek çikolata kalitesizse verme, şaka bir yana 4 sene olduysa değiştir artık yenilik lazım artık, son bir vtec açmadan bırakma ama.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.