Şimdi Ara

Sıralı seçim açma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 12 level hesabım var. Sıralı seçim için 16 hero lazım diyor. Zaten haftalık herolar 10 tane var birde ben şu 450 ip'lik herolardan 6 tane tamamlayınca açılır mı sıralı seçim?

• Haftalık herolar sayılmıyor
  • Peh peh
  • free şampuanlar benim bildiğim sayılıyorlar. eskiden öyleydi yani eğer değişmeseydi. 16 olması lazım en az. 10 free 6 tane de alırsan açılır draft pick.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

free şampuanlar benim bildiğim sayılıyorlar. eskiden öyleydi yani eğer değişmeseydi. 16 olması lazım en az. 10 free 6 tane de alırsan açılır draft pick.

Hocam şu anki seçim ekranı geldiğinde freeler alınabiliyordu sen ordan çağrıştırdın herhalde ama yinede o 10 şampiyon sayılmıyordu.

Şuan hala aynı freeler sayılmıyor profilinde owned kategorisinde 16 şampiyon olması gerekiyor. 6'sı bana gidecek 5ini karşısı seçse her lanede en az 1 şampiyon toplam 16
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Vox

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

free şampuanlar benim bildiğim sayılıyorlar. eskiden öyleydi yani eğer değişmeseydi. 16 olması lazım en az. 10 free 6 tane de alırsan açılır draft pick.

Hocam şu anki seçim ekranı geldiğinde freeler alınabiliyordu sen ordan çağrıştırdın herhalde ama yinede o 10 şampiyon sayılmıyordu.

Şuan hala aynı freeler sayılmıyor profilinde owned kategorisinde 16 şampiyon olması gerekiyor. 6'sı bana gidecek 5ini karşısı seçse her lanede en az 1 şampiyon toplam 16

bahsettiğim normal draft ama zaten adam 12 lvl ranked ta zaten sayılmıyor da benim bildiğim normal draft'ta sayılıyordu freeler. Eminim çünkü. Değiştirmişlerdir belki de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.