Şimdi Ara

-DİŞ HK. KAZANDIM, KIRIK OBP İLE TIPA HAZIRLANACAĞIM- (Bölüm fark etmeksizin WP grubu açılacak) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
12
Favori
6.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arada dişten sana garip garip bakan birilerini görürsen korkma benimdir. Tabi bakmayabilirim de, insanlara kuyruk acısı olan dişçi görüntüsü vermek istemiyorum
  • togonbutnothing kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • togonbutnothing kullanıcısına yanıt
    Allah yardımcın olsun hocam dualarım herzaman seninle olacak.İnşallah seneye istediğin bölümü kazanırsın.Allah kimsenin emeğini araya vermez için rahat olsun.Keşke tercih yapmasaydın ve seneye ait olduğun yerde kalsaydın ama hayırlısı olsun belki yüksek bi tıpa gidince hayatın daha kötü bi noktaya sürüklenecekti.Böylelikle daha iyi yerlere geleceğini düşün hocam.Allah sabredenlerle beraberdir.Sabredin hocam karanlık gecelerin sonu hep güneşli aydınlık günlerdir..

• quote:

Orijinalden alıntı: elllfbill

moralinizi bozmak kesinlikle istemem sadece gerçekçi olmak istiyorum. temel liselerle obpler uçtu artık 90 ortalama bile yeterli değil ilk 10 binler için. sizin en az 3k da falan olmanız lazım 15k olabilmek için

inşallah her şey gönlünüzce olur

Aynen öyle hocam 2 sene boyunca ortalaması 80 olan adam 2 sene sonra 90 95 ile çıkıyor okuldan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayırya

Ahhaha sen beni bulursun zira eski kullanıcı adımı ismim yapma gibi bir salaklık etmişim

• ekskalibour E kullanıcısına yanıt
    Sağolun, yaptım bir hata ve elimden geleni yapacağım. Sizin için de en iyilerini diliyorum.
  • Eugnie kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz, haksız olduğunuzu söyleyemem. Bu gerçeğe rağmen elimden geleni yapacağım. Olmazsa hayırlısı der yolumuza bakarız.
  • Kardeşim öncelikle hayırlı olsun . Şimdi bir kere kırık odpyse üç bininci olsan okul puanı seni baya geriye atar. Doğudaki tıplarda mutlu olabileceğine inanıyor musun ayrıca diş hekimliği de zor bir bölüm değil mi ? Hem üniversite derslerine çalışıp hep de sınava çalışmak zor olsa gerek. Ama her şey inşallah gönlünce olur insan kafaya takarsa bir şeyi ve gerçekten isterse başaramayacağı şey yoktur kardeşim Allah yardımcın olsun inşallah tıp kazanırsın
  • aynı durumdayız şu an. benim de afyon balıkesir tıp falan tutuyodu ama annemler çok uzak diye sıcak bakmadı ben de o kadar uzakta yapamam diye düşündüm o yüzden ege diş yazdım. hazırlanmayı planlıyorum ben de amacım adü tıp. sen nasıl hazırlanmayı planlıyosun beraber çalışabiliriz hem destek oluruz birbirimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: legallyblonde

aynı durumdayız şu an. benim de afyon balıkesir tıp falan tutuyodu ama annemler çok uzak diye sıcak bakmadı ben de o kadar uzakta yapamam diye düşündüm o yüzden ege diş yazdım. hazırlanmayı planlıyorum ben de amacım adü tıp. sen nasıl hazırlanmayı planlıyosun beraber çalışabiliriz hem destek oluruz birbirimize

dostum sa bende adü tıp okumak istiyordum çok sevdigim bir arkadaşım gitti bende oraya gitmek isterdim...

ama nasıl oalcak bende bilmiyorum yüzüncü yıl dişe girdim bu sene bende.çok şükür iyi bölüme gittim ama bir sene daha kırık obp ile denemekten zarar çıkmaz sanırım.olmasa da sıkıntı yok zaten
  • Brkburak22 B kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu çok düşündüm, benim için kendi şehrim dışında her yer aynı. İstanbul veya Van. Tabiki gönül daha iyisini ister ama birkaç sene dişimi sıkıp doğuda okuyacaksam dayanırım diye düşünüyorum. Diş zor ama ilk sene ileri biyoloji şeklinde, faydası bile olabilir. Zaten amacım deli gibi çalışmak değil. Az ve öz çalışmak. Sağol kardeşim teşekkür ederim.
  • quote:

aynı durumdayız şu an. benim de afyon balıkesir tıp falan tutuyodu ama annemler çok uzak diye sıcak bakmadı ben de o kadar uzakta yapamam diye düşündüm o yüzden ege diş yazdım. hazırlanmayı planlıyorum ben de amacım adü tıp. sen nasıl hazırlanmayı planlıyosun beraber çalışabiliriz hem destek oluruz birbirimize

İnşallah hayallerimize ulaşırız.. Özel mesaj atacağım.
  • sEbAsTıaN2 S kullanıcısına yanıt
    kesinlikle ben de öyle düşünüyorum. ben aydında oturdugğum için orayı istiyodum ve 500 kişiyle kaçırdım nerdeyse. bana yatay geçiş yaparsın falan dediler ama kolay değil arkadaşlar araştırdım çok yüksek ortalama bekliyo. ayrıca afyona veya doğuya gitsem aklımda hep izmirde okumak vardı diye diş kalacaktı. yüzüncü yıl dişte tanıdığım çok şirin bi ablam var belki malzemelerde falan yardımcı olabilir. sorun şu ki ben doktorluk yapmak istemiyorum. amacım sadece insa vücudunu öğrenmek tusa girsem direk temel tıp bilimleri yazarım diye düşünüyodum zaten ondan biraz da tıp tercih etmemem. ama istediğim şeye çalışmak çok istiyorum. birbirimize destek olalım gençler sıkı duralım
  • quote:

kesinlikle ben de öyle düşünüyorum. ben aydında oturdugğum için orayı istiyodum ve 500 kişiyle kaçırdım nerdeyse. bana yatay geçiş yaparsın falan dediler ama kolay değil arkadaşlar araştırdım çok yüksek ortalama bekliyo. ayrıca afyona veya doğuya gitsem aklımda hep izmirde okumak vardı diye diş kalacaktı. yüzüncü yıl dişte tanıdığım çok şirin bi ablam var belki malzemelerde falan yardımcı olabilir. sorun şu ki ben doktorluk yapmak istemiyorum. amacım sadece insa vücudunu öğrenmek tusa girsem direk temel tıp bilimleri yazarım diye düşünüyodum zaten ondan biraz da tıp tercih etmemem. ama istediğim şeye çalışmak çok istiyorum. birbirimize destek olalım gençler sıkı duralım

hocam bende şöyle söyliyim :)
    didim de bizim tanıdık acayip var :)
    bana çogu inandılar kazanacagıma sagolsun en çok destegi arkadaşım verdi zaten bide özellikle gözüme kestirdigim sen ve konu sahibi 3 ümüzde aynı bölümü okuyacaz ve amacımız seneye kırık obp ile aynı bölümü kazanmak :)
    gerçekten benim için iyi fırsat ne gerekirse okul başladıktan sonra yapacam.ayrıca dostum özelde mesaj atarım bir konu hakkında

• Diş hekimliği daha rahat meslek. Tıp fakültesinden mezun ol da gör dünyanın kaç bucak olduğunu.
  • adam haklı beyler dağılın
  • Beni de alın. Dershaneyi bile ayarladık. Kirik obp ile tip için 3.sene PM bekliyorum

• kaandoko K kullanıcısına yanıt
    merhaba nasıl çalışmayı düşünüyosun acaba
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    Sırf rahatlığa bakıyorsak diş hk. seçmek de pek akıl işi değil ama siz bilirsiniz yine de. Bu mesleği yapıp yorulmayı çabalamayı istiyorum. Derdim keyif, rahatlık, statü veya para pul değil. Suratsız ve daha adam gibi teşhis koyamayan bu kadar doktorun olduğu ülkede biraz olsun iyimser çalışkan ve insanlar için koşan bir doktor olmak istiyorum. Ha onu da becerebiliyor muyum? Hayır. Gene de vazgeçmek istemiyorum tavsiye için sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: togonbutnothing

Sırf rahatlığa bakıyorsak diş hk. seçmek de pek akıl işi değil ama siz bilirsiniz yine de. Bu mesleği yapıp yorulmayı çabalamayı istiyorum. Derdim keyif, rahatlık, statü veya para pul değil. Suratsız ve daha adam gibi teşhis koyamayan bu kadar doktorun olduğu ülkede biraz olsun iyimser çalışkan ve insanlar için koşan bir doktor olmak istiyorum. Ha onu da becerebiliyor muyum? Hayır. Gene de vazgeçmek istemiyorum tavsiye için sağolun.

beni hayatta döndürdün dostum kurdugun cümlelerle helal valla .
    inş kazanırsın valla kendimden bile çok senin kazanmanı istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.