Şimdi Ara

Akıllı Telefon Tavsiyesine İhtiyacım Var.(1000-2000 tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu tarz konular bayağı fazla oldu bu konuda fakat çok karışık gözüktü gözüme ve ben de kendi konumu açma ihtiyacı hissettim.
    Açıkçası çok akıllı telefon meraklısı değilim.Yaklaşık 4-5 yıldır samsung galaxy gio kullanmaktayım ve kabul edersiniz ki bayağı eskidi telefon.
    Bilgisayar mühendisliği okuyorum ve sanırım bu yönde de iyi bir telefon almam gerek.
    Yine beni 3-4 yıl götürsün ihtiyaçlarımı karşılasın istiyorum.
    Bütün markaları önerebilirsiniz, ithalatçi garantili olanlar daha ucuza geliyor ama resmi garantili olanlar daha mantıklı geliyor bana- siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum- .
    Bana nedenleriyle birlikte öneriler yaparsanız minnettar kalırım.
    Teşekkür ederim.

• kaç para vereceğini falan yazsan bi de telefonda ne yaparsin onlari yaa ona göre söyleyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıkta yazmıştım açıkçası.
    Telefonda pek oyun oynayacağımı sanmıyorum.
    Kamerasının iyi olması isterim fakat ön kamerası orta derecede olsa da olur çünkü pek selfie çekinmem ve hatta hiç.
    İşlemcisinin ve ram in iyi olmasını isterim.Maximim 5,5 inch olsun diyorum.
    Ve arayüzü ve tasarımı önemli.
    Bu kadar ne diyeyim bilmiyorum sonuçta çoğu insanın telefonun bütün özelliklerini kullandığını sanmıyorum.
  • iPhone se, htca9, h p9 ve lg v10 bunları inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun uzun süreli Kullanım imkanını sunabileceklerini düşünüyorum. Garanti farklılığı telefon seçiminde karar değiştirecek kadar önemli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.