Şimdi Ara

Tecil bitiş tarihi hakkında kritik sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tecilim 1 Eylül'de bitiyor. Bu esnada ben yüksek lisansa başvurdum. Başvuru sonuçları 31 Ağustos'ta açıklanacak ve kayıtlar 1-9 Eylül arası olacak. Şimdi sormak istediğim bazı sorular var bu durumla ilgili;

1- Tecilim bitmeden askerlikten askerlik işlemleri yönünden sakıncası yoktur yazısını almam gerekecek, üniversiteler istiyor diye hatırlıyorum. Böyle yapmam daha mı doğru olur ya da başka ne yapabilirim ?

2- Üniversiteyi aradığımda net bilgi veremeseler de kayıt için sorun olmayacağı sonucunu çıkardığım cümleler kurdular defalarca ve yine de net bilgi almak için askerlik şubesiyle görüşün dediler. Yani sorun olursa askeriye tarafında bir sorun olacağını düşünüyorlar. Bu konuda bir problem yaşar mıyım ?

3- Diğer sorularımı birleştirirsem , bu aradaki bir kaç günlük farktan kaynaklı bir sorun yaşar mıyım ?

Bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim. Veya benim aklıma gelmeyen herhangi bir husus varsa onunla ilgili de beni aydınlatırsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

• kotamalli1 K kullanıcısına yanıt
    Askeriye tarafında sorun olmaz. Şubat celbinde gideceksiniz diye planlama yapılmıştır zaten. Okul tecil yazısı yollayacak kayıt olduktan sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.