Şimdi Ara

hız sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi akşamlar forumdaşlar yaklasık iki aydır nette sorun oluyor ya arıza olup komple gidiyor ya düzeliyor hızı normalde akt dolunca 3mb almam gerekirken 3 alıyorum Türktel. müş hizmetlerini aradım dedim hız testi yspıyorum 3 almam gerekirken 1 akt dolmadan 6 7 alırken şimdi 3 alıyorum dedim.Oda işte beyfendi hız testi kablosuz yapılmaz onlar tam deger vermez faso fiso bende dedimki arkadaşım 3 ay önce testi aynı yerden yaptım normalde 6 7 mb alıyorken akt gecınce 2.50 3 alıyordum simdi neden 3mb alıyorum akt dusmeden dedigimde kaset gibi basa sarıp durdu kaplosuz testler dogru degil diye halbuki 3 ay once aynı testi aynı adresten gene yaptım işine gelmediginden anlamıyor arkadaşlar ne yapabilirim bu durumda çok dokunuyor zaten sınırsız internet diye duyurupta kazıklamalarıo ayrı bi dert zaten.

http://i.hizliresim.com/nE7qBg.png

• Modem arayüzündeki adsl hat değerlerini at.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    http://192.168.1.1/html/index.asp BURDAKİ VERİLERİMİ KASTEDİYORSUNUZ hocam
  • Evet
    hocam yeni net kullanıcısıyımda tam olarak hangi sekmeden bakacam kurcaladım goremedım bişey
  • Modem marka model
    huawei-HG630a
  • Wan dsl bölümüne bakarmısınız.

Dsl hız
    Snr
    hat zayıflaması

vs bunlar yazması lazım.
    http://i.hizliresim.com/3ADQrp.png buyrun hocam
  • Hızını düşürmüşler arayıp paket hızına geri çektirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Hızını düşürmüşler arayıp paket hızına geri çektirin.

hocam bu degerlerin meali ne demek bu arada hızım suan 3 mb olması gerekıyor akt yi geçtim
  • SNR yazan hattaki sinyal gücü ne kadar yüksek olursa o kadar iyi hız arttıkcada snr düşer.
    HAT ZAYIFLAMASI:Ne kadar düşük o kadar iyi.

Bu ikisi önemli en çok.
    yani 3mb icin bu degerler düşükmü ben 1 alıyorum arayınca bu sahtekarlara ne demem gerekiyor
  • Sıkıntı yok şuanlık sen ara paket hızına çektirt niye düşürmüşler oda ilginç
    hocam suan akt doldu geçme nedeni ondandır da anlamadıgım ben nden 1 mb alıyorum
  • Bölge yoğunluğuna göre değişir gün içinde sürekli böylemi ?
    wifi speed ten kontrol ediyorum sureklı aynı hocam 1 1.5mb akt dolmadan 6 7mb ti onceden simdi 2.5 3mb anlmadım olayı ben bunların duşurdugunu duymustumda arasam duzelırmı?
  • Kablolu vs yapıyorum de ara senden başka biri kullanmıyor dimi neti test yaparken ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 22 Ağustos 2016; 22:44:18 >
    hocam indirme felan yapıyorumda bu sorgu yaptıgım pc de bunun etkisi olurmu
  • Tabikide internet hızı sabit kalan birşey değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.