Şimdi Ara

Sese duyarlı serit led

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba iyi günlar arkadaşlar sizden yardım istiyorum konu şu ki evdeki ses sistemimi şerit led bağlayıp hoş bir ortam yaratmak isitiyorum ama benim isteğim şu ki ses sitemimin sesi kısık olsa bile o ledler müzükle beraber hareket etmesini istiyorum bi kaç yok denedim ama olmuyor illaha sesi yükseltmem gerekiyor benim isteğim o sesi kısık seste bile o led leri yhakmak yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden herkeze teşekkür ederim

• Merhaba. Birkaç gün önce bende aynı şeyi yaptım, eğer kendiniz yapacaksanız çok küçük maliyetler ile gerçekleştirmeniz mümkün. Ben aliexpressten bir müzik kontrolcüsü aldım, ihtiyacım olan şerit led (4metre) elimde mevcuttu sadece bağlamak kaldı. Aliexpressde rgb music contoller olarak aratırsanız yığınla seçenek çıkar. Önemli olan, eğer kısık seste performans istiyorsanız kontrolcüyü,hoparlöre yakın konumlandırmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektronik bilginiz varsa basit bir devreyle halledebilirsiniz bende yapmistim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sese duyarlı serit led

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewizsthank1 -- 22 Ağustos 2016; 22:58:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.