Şimdi Ara

Dokuz Eylül Üniversitesi 2016 Girişliler (Güncel) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
16
Favori
13.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

quote:

Orijinalden alıntı: buLdy

Hazırlık hangi kampüste ?

Hazırlık Dokuzçeşmeler Yerleşkesi'nde

Hazirlik hakkinda bilgi verir misiniz hocam? Sinavi ne zaman olacak?

http://www.ydy.deu.edu.tr/

quote:

01 Eylül 2016, Perşembe :

Bu tarihte yapılacak olan sınava;

Üniversitemiz hazırlık sınıfı bulunan kurumları kazanan YENİ öğrenciler ve 2015-2016 öğretim yılında hazırlık eğitiminden BAŞARISIZ olan öğrencilerimiz katılacaklardır.

20 Eylül 2016, Salı:

Bu tarihte yapılacak olan sınava;

Üniversitemizin hazırlık sınıfı bulunan kuramlarını ÖSYM tarafından EK YERLEŞTİRME Sonucu kazanan öğrencilerimiz katılacaktır.

Sınav İçeriği:

Yapılacak olan muafiyet sınavlarında, okuma ve dil bilgisinin olduğu TEST ile YAZMA bölümünde de essay yazmaları istenilecektir. Sınavlara konuşma ve dinleme alanları dahil olmayacaktır.

• Bence okulun en büyük eksikliği metro eksikliği. Onun da ihalesi yapıldı bi 5-6 senesi var ama. Sadece otobüsle ulaşım trafik felan yapıyor şirinyer, üç kuyular çevik bir arasında felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni de yazın psikoloji

• Hazırlığı biraz oyunculuk geçmişiniz varsa yabancı dizi falan izliyorsanız sınavla geçebilmeniz lazım. tınazda ingilizce işletme 3. sınıf okuyorum dağla ilgili sorular varsa alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seceka_ -- 11 Ağustos 2016; 19:07:28 >
  • E kayıt yaptırInca tekrar gitmemiz gerekecek mi? ve heyet raporu sağlık belgesi falan almamız gerekiyor mu?

• jahrekimla kullanıcısına yanıt
    Hocam peki okulun kulüpleri nasıl bi sürü topluluk var diye görünüyor ama işlevdeler mi ?

• 3nmy 3 kullanıcısına yanıt
    oo toprağımm :)
  • Arkadaşlar sorularıma yardimci olursaniz sevinirim malum yarın e kayıt başlayacak ben hala anlayamadım

• Chikarito kullanıcısına yanıt
    sendemi inşaat :D
  • Ewt usta isim neydi bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijitall.portakall

Arkadaşlar sorularıma yardimci olursaniz sevinirim malum yarın e kayıt başlayacak ben hala anlayamadım

yarınki duyuruyu bekliyoruz kardeş.beklemedeyiz.e devlet sifren var mı yoksa yarın ptt den al şimdilik.yarın buraya takıl
  • Ybsdeyım bugün aldım e devlet şifremi nasıl yapıldığına dair hiçbir bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syagrius

Ybsdeyım bugün aldım e devlet şifremi nasıl yapıldığına dair hiçbir bilgim yok

Anam bi ybs li daha :D
  • Endüstri mühendisliği

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue Lightning

quote:

Hadi orada görüşürüz bakalım DEU da YBS kazanıp tek hazırlık okuyacak benim sanırım

• Arkadaşlar hepinizi tebrik ederim. Bende Buca Eğitim Fakültesindeyim (Okul Öncesi Öğretmenliği) sorularınız olursa seve seve cevaplarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Lightning

quote:

Hadi orada görüşürüz bakalım DEU da YBS kazanıp tek hazırlık okuyacak benim sanırım

Okuma moruk
    Edit:Şaka bir yana whatsapp grubundada konusuluyordu zorunlu değilse okumayın diyenler vardı iyice bir araştır öyle karar ver derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue Lightning -- 12 Ağustos 2016; 0:12:56 >

• Bu üniversite bize şaka mı yapıyor ? en kıytırık üniversiteler bile duyuru yaptı açıkladı bizim üniversite telefonda bile doğru düzgün cevap vermiyor
  • hazliko H kullanıcısına yanıt
    Hocam kulüpler ne alem aktif mi ?

• Bilgisayar bilimleri

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.