Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.302
Cevap
70
Favori
222.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok doğru söylüyorsunuz. İnşallah sıkıntı çıkarmazlar buna da. Özellikle aracı teslim ettikten sonra olabilecek durumlar düşündürüyordu beni de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okttay kullanıcısına yanıt
    antalya, haşim balaban.
  • Selam arkadaşlar bursa Peugeot dayım. Siyah renk 1 adet classic edition var teslim edecekler sahibine birazdan isofix var araçta bilginize
    Bu mesaja eklenen görseller:

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

• quote:

Orijinalden alıntı: CKorhan

Selam arkadaşlar bursa Peugeot dayım. Siyah renk 1 adet classic edition var teslim edecekler sahibine birazdan isofix var araçta bilginize

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

iç mekan fotolarınıda çekebildiniz mi?

• CKorhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Nihayet açıklığa kavuştu. Ancak bu zaman da üretilen sıfır bir araçta olmaması mümkün değildi zaten.

• Çok teşekkürler fotoğraflar için.

Teslimat ile ilgili bilgi alan veya teslim alan arkadaşlar bilgi paylaşabilir misiniz?
  • Fotodaki araç plus olmamasına rağmen arka camları karartılmış gibi geldi bana?
  • Keşke ic mekani da cekebilseydiniz koltuk dosemesini de gormus olurduk. Edition donanim listesinde arka camlarin karartilmis oldugu yaziyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka camlar karartilmis. 115 lik resimdeki araç...

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

• Aynalar anahtar ile otomatik açılıp kapaniyor

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

• quote:

Arka camlar karartilmis. 115 lik resimdeki araç...

Teşekkürler elinize sağlık.
    Bu arada cd çalarda mevcut araçlarda

• Cd çalar yok arkadaşlar

• quote:

Cd çalar yok arkadaşlar

evet bende dikkatli bakınca cd calar yuvasının kapalı olduğunu farkettim.
  • resimdeki araç kaça satılmış acaba son fiyatı

• Elinize sağlık. Paylaşım için teşekkürler. Koltuklar 01FX Oxford.

• Göral dan bu sabah gelen mesaj.

Selçuk bey araçlar bugün gümrükleniyor pazartesi işleme başlayacağız sizde aracı cumaya kadar almış olursunuz bilginize

Ben ankara dan aldım. İzmir e gönderecekler İzmit ten direk.
    Bu arada kalan bakiyeyi de kapattım.

• bosphrus B kullanıcısına yanıt
    hocam konuyu çok takip edemedim ama 63.000 liraya satılan konunun esas aracına mı 82.000 lira istediler?
  • Arkadaşlar resimlerde görünen koltuk kumaşları oxford bizim pluslar demek ki farklı olacak inşallah yarı deri alacantra döşeme çıkar.İyice sabırsızlanmaya başladım bende Bursa Baykar Peugeot bayisinden classic edition plus aldım zaman geçmemeye başladı artık ne kadar zormuş beklemek.
  • Arkadaşlar merhaba. Bende plus olandan 1 adet aldım ve istanbul bayisi aracın ekimin ilk haftası geleceğini söyledi. Bakiyeyi de kapattım. Mesajlarda gördüm kaçırdım falan diyen de var. İstanbul elmas otomotivde ben dün aracın ödemesini yaparken 1 adet plus boşa çıktı. Belki hala ilgilenen varsa bilginiz olsun hatta liste fiyatı üzerinden de indirim zorlayın ben aldım :). Elmas oto da burak bey var ilgilenen olursa bilgisi olsun. Alım satımla hiç alakam olmadı fiyat uygunken birileri yararlansın diye yazma gereği duydum. Saygılar.
  • ruhsatta ne geçiyor acaba hayırlısı olsun güle güle kullanın
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.