Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.302
Cevap
70
Favori
222.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi şüphelendim, deri olanlar şu paket mi acaba?

OPTIONS CONFORT

Pack Cuir (177 000 DA)

Garnissage cuir, surtapis, sièges AV chauffants, entraîne les rétros rabattables + indexation à la marche AR
    ----------------------

Türkçesi sıkıntılı:

Döşemelik deri, paspaslar, ön ısıtmalı koltuklar, katlanabilir geri viteste Retro + endekslemeye neden olur
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Eğer öyleyse bunun bir yaptırımı olmalı. Doğru düzgün bilgilendirme ve doküman paylaşımı olmadı o zaman. Opsiyon listesinde sadece geri görüş kamerası yazıyordu ve karşılığı 2 bin TL idi.

Ben kesinlikle alırdım. Leon'da sadece Alacantra koltuk 2200, deri koltuklar gerçi full deri parçalı değil ama 5550 lira. 2 bine kamera pahalı ama deri döşeme ile olunca bedava gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conqueror26 -- 26 Eylül 2016; 13:50:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Eğer öyleyse bunun bir yaptırımı olmalı. Doğru düzgün bilgilendirme ve doküman paylaşımı olmadı o zaman. Opsiyon listesinde sadece geri görüş kamerası yazıyordu ve karşılığı 2 bin TL idi.

Bayiler de bilmiyor ki, yan havayastıkları yok dediler mesela, boxta var görünüyor...

Kameralı araç sahibi bir arkadaş durumu netleştirsin bakalım hocam, bakalım hepsi alcantra mı?
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Yanlış yönlendirme yok sadece yanlış anlama var, ben sıfır faizden bahsediyorsunuz sanmıştım doğru diğer kredi imkanlarının hepsini sağlıyorlar ancak bnm bayilerden duyduğum oranlar ya 1.20liydi yada 1.30luydu o yüzden pek sıcak gelmedi bana.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Zaten iyice hevesimi kaçırmaya başladılar kaç gün oldu araba yok, nerde olduğunu bilen de yok. Bir bayi nerde olduğunu bilmez mi hocam? Ekim başında inşallah memlekete gideceğiz eşimle yıllık izinleri aldık araba gelecek mi arkamızdan mı gelecek hiç bir bilgileri yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Bayiler de bilmiyor ki, yan havayastıkları yok dediler mesela, boxta var görünüyor...

Kameralı araç sahibi bir arkadaş durumu netleştirsin bakalım hocam, bakalım hepsi alcantra mı?

Ben şimdi bayiyi arıyorum.
  • Benim aracta plus + geri gorus var ama doseme box da oxford gorunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri görüş kamerası dediğinde alcantara ile koltuk ısıtmada mı var

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasankose1983

Benim aracta plus + geri gorus var ama doseme box da oxford gorunuyor.

Forumumuza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasankose1983

Benim aracta plus + geri gorus var ama doseme box da oxford gorunuyor.

teşekkür ederiz bilgilendirme için. buradan anlaşılıyor araçlar geldiğinde hep beraber görmüş olacağız koltuk kaplamaları nasıl bir sürpriz yaşatacak
  • Hmm... alcantra olayını çözemedik o zaman :)

Çok da dert değil her şartta memnunum araçtan yetwr ki çabuk gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0d

Geri görüş kamerası dediğinde alcantara ile koltuk ısıtmada mı var

Yok hocam bi tahmin yaptık ama tutmadı görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hmm... alcantra olayını çözemedik o zaman :)

Şimdi aracı satın aldığım satış temsilcisi ile konuştum kesinlikle aracımın parçalı deri olduğunu söyledi. Fakat Deri-Alcantara değil, ortası oxford döşeme yanları deri dedi ve %100 eminim dedi. Şunu da ekledi. "Eğer aracınızda size söylediklerimizin haricinde fazladan donanım çıkarsa "Koltuk ısıtma vs." bunlardan kesinlikle ücret talep etmeyeceğiz fakat söylediklerimizin altında donanımla gelirse aracınız bu bizim için bir sorun." dedi. %100 emin konuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorod -- 26 Eylül 2016; 14:28:09 >
  • Araçlar gerçekten geldi, 400 araçlık bir parti derince limanında.

308 model, bu donanım mı bilmiyorum ama muhtemelen bu donanımdır. normalde derince'ye bu modeller gelmiyordu, cezayir'den gelen partidir diye tahmin ediyorum.

Ayrıca aracın fiyatı gerçekten çok rekabetçi diyeyim, muhtemelen piyasayı etkileyecektir baya, diğer markaları da zor durumda bırakacaktır. şu anda param olsa edition plus düşünmeden alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanlale

Araçlar gerçekten geldi, 400 araçlık bir parti derince limanında.

308 model, bu donanım mı bilmiyorum ama muhtemelen bu donanımdır. normalde derince'ye bu modeller gelmiyordu, cezayir'den gelen partidir diye tahmin ediyorum.

Ayrıca aracın fiyatı gerçekten çok rekabetçi diyeyim, muhtemelen piyasayı etkileyecektir baya, diğer markaları da zor durumda bırakacaktır. şu anda param olsa edition plus düşünmeden alırım.

O zaman ilk teslimatlar bize yapılacak. İzmitten aldım aracı çünkü. :)
  • cihanlale C kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraf çekme imkanınız varmı acaba ? Yasak değilse güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

quote:

Hmm... alcantra olayını çözemedik o zaman :)

Şimdi aracı satın aldığım satış temsilcisi ile konuştum kesinlikle aracımın parçalı deri olduğunu söyledi. Fakat Deri-Alcantara değil, ortası oxford döşeme yanları deri dedi ve %100 eminim dedi. Şunu da ekledi. "Eğer aracınızda size söylediklerimizin haricinde fazladan donanım çıkarsa "Koltuk ısıtma vs." bunlardan kesinlikle ücret talep etmeyeceğiz fakat söylediklerimizin altında donanımla gelirse aracınız bu bizim için bir sorun." dedi. %100 emin konuştu.

Hocam insallah dedikleri gibidir beklentiyede girmek istemiyorum heycan yapmiyalim gelince gorcez bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanlale

Araçlar gerçekten geldi, 400 araçlık bir parti derince limanında.

Siz nereden biliyorsunuz? ARaç sayısı falan yazdığınıza göre oralarda mısınız?
  • izmit ten önce izmir limanına gelmiş olması lazım ama bayiler ekimin ilk haftası diyor. bi bayi bana s&s opsiyonel demişti bayiler kasinlikle hiç birşeyden haberleri yok
  • Arkadaşlar bu aracı bayiye sorduğumda gelecek daha satışa sunulmadı dedi.Araç hakkında fazla bilgi vermediler acaba Peugeot 308 1.6 e-HDi Classic Edition Plus modeli'nin tam donanım tablosunu nereden bulabilirim.Bu araç satışta mı değil mi anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.