Şimdi Ara

ios'da güncelleme tacizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende 5s ve ipad air 2 mevcut. ikisinin de sürümü ios 9.3 .Ne zaman yeni bir günceleme çıksa örneğin 9.3.3 sürekli bildirim geliyor. Güncelemeyi bana sormadan otomatik olarak indirip "şimdi kur" diye bildirim geliyor daha sonra diyorum ertesi gün yine taciz ediyor.güncellemeyi siliyorum tekrar bana sormadan indirip "kurayım mı" diyor. Bıktım bu saçmalıklardan bi gün yanlışlıkla "kur" a dokunacak elim geri dönüşü de olmayacak aynı sıkıntıyı yaşayan ve bunun bir çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.Apple dan soğudum artık madem benim ürünümü kullanacaksın itaat edeceksin der gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vesper01 -- 29 Temmuz 2016; 21:30:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vesper01

Arkadaşlar bende 5s ve ipad air 2 mevcut. ikisinin de sürümü ios 9.3 .Ne zaman yeni bir günceleme çıksa örneğin 9.3.3 sürekli bildirim geliyor. Güncelemeyi bana sormadan otomatik olarak indirip "şimdi kur" diye bildirim geliyor daha sonra diyorum ertesi gün yine taciz ediyor.güncellemeyi siliyorum tekrar bana sormadan indirip "kurayım mı" diyor. Bıktım bu saçmalıklardan bi gün yanlışlıkla "kur" a dokunacak elim geri dönüşü de olmayacak aynı sıkıntıyı yaşayan ve bunun bir çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.Apple dan soğudum artık madem benim ürünümü kullanacaksın itaat edeceksin der gibi

Elin değse bile, 2. bir onay popup'ı çıkıyor. Ayarlar>Genel>Kullanım kısmından update dosyasını bulup sil. Update kısmına girmediğin sürece rahatsız etmez.

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Başta zaten belirttim update dosyasını siliyorum aynı uyarı ertesi gün tekrar geliyor . update kısmı dediğiniz sanırım güncellemeleri denetle kısmı. Oraya zaten hiç girmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vesper01

Başta zaten belirttim update dosyasını siliyorum aynı uyarı ertesi gün tekrar geliyor . update kısmı dediğiniz sanırım güncellemeleri denetle kısmı. Oraya zaten hiç girmiyorum

İlginç bende olmuyordu.
  • Neden güncellemiyorsun ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden güncellememesi onu ilgilendirir lakin dediğin şey benim de başıma geldi, ilginçtir telefonda oldu ipad de olmadı ve 3. 4. sefer miydi bidaha sormaz oldu. Kesin bir çözüm var mı bilmiyorum benim cihaz iphone 6 ydı

• Bendede aynı şekilde bir dönem taciz edip 1 ay pek sesi çıkmamıştı ama son 3 haftadır tacizler hergün devam ediyor.bu konuda bilgisi olan yok sanırım böyle devam edecez demek ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vesper01 -- 30 Temmuz 2016; 21:02:13 >
  • 9.3.1 deyim uzun süre güncellemem böyle iyi,ama her gün geliyor bildirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana yeni güncelleme yayınlandığında bir kere bildirim geliyor başka gelmiyor. Güncellemeleri de sadece WiFi açıkken şarj olduğunda indiriyor. O yüzden sarj ederken WiFi'ı sürekli kapatıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abst A kullanıcısına yanıt
    Verdiğin adres açılmıyor
  • Milky Way kullanıcısına yanıt
    Öyle mi . dediğini bir deneyim bakalım.ama bildirimler susar mı bilmiyorum
  • Samsung almalısın bence. Telefonu aldıktan sonra sadece 1 kere güncelleme gelir ve destek kesilir rahat edersin.

Tamam şimdi düzelmiş sanırım açılıyor. bu dosya, eğer ilerde güncelleme yapmak istersem bir sıkıntı çıkarmaz değil mi "bulunamadı" flan demesin sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vesper01 -- 31 Temmuz 2016; 12:48:50 >
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    samsung htc filan zaten ayrı bir dünya 4 çekirdekli 2.0ghz işlemci 3 gb ram diye alırsın 2 sene sonra facebook a watsappa 10 saatte girer.
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    O hatayı zamanında note2 alarak yapmış birisi olarak sana kesinlikle katılıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Abst

Arkadaşlar linkteki profili cihazınıza eklediğinizde telefonunuz tvOs (Apple TV) güncellemelerini aramaya çalışır. Fakat uyumsuz olduğu için güncellemelere erişemez ve güncelleme saçmalığından kurtulursunuz.

http://suisreaction.com/app/NOOTA.mobileconfig

gerçekten işe yarıyor, mevcut bildirim işareti de kayboldu. çok teşekkürler.
    tamamdır saolasın yardımın için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.