Şimdi Ara

İstanbul'da hangi üniversite? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
1.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka ne tavsiye edersin bunların dışında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boğaziçi Üniversitesini tavsiye edebilirim mesela dostum, hangi koşullar içinde olduğunu bilmediğimden dolayı net bir şey söyleyemiyorum
  • MaybeeOneDay M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, bana 100klık şeyler tavsiye et mühendislik için

• Özyeğin ve Yeditepe ama özellikle Özyeğin verebilecek paran varsa 100k ya girebileceğin en iyi mühendislik eğitimi veren özel okullar onun dışında yok hocam bunlara olmaz diyorsan ışık senin için idealdir
  • Maltepeye git.
  • MaybeeOneDay M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam o kadar para veremem malesef %75 burslu gidebilirim anca yada başka şehire gidicem

• Maltepe olmicak galiba 3 kontenjan açmışlar %75 burslu için o gelmez muhtemelen ışık gelirse ona giderim

• Okan Üniversitesine git

• Onda sadece %50 burs var ve çok pahalı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisvegece

Bunlardan mezun olup iş bulacaginimi saniyosunuz

Üniversite insana kültür verir arkadaşım. İş bulmak sadece senin kendini geliştirip karşı tarafa kendini pazarlamanla alakalı. Mesela ben ışık üniversitesinden mezun olsam sen odtüden mezun olsan. İş görüşmesinde ben desem ingilizcem var sen desen eh işte, veya ben adamla tıkır tıkır konuşurken her kelimesine anında mantıklı cevaplar verip sen hebele hübele yapıp gerçekten inanıyormusun iş bulucağına .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    ben odtülüyü alırdım.üniversite sence kültür mü verir sadece.ışık üniversitesinde kendinin geliştirme imkanın mı fazla odtüde mi ? odtünün verdiği ingilizce ışıgınkini bayağı katlar.bir insan odtüye girebiliyorsa anında mantıklı cevap verme ihtimali diğerinden daha fazladır.bırakın şu küçük üniversitede okuyup kendini geliştirme muhabbetlerini.kandırmışlar sizi gençler. hele ki özel üniversitelerde(koç bilkent sabancı gibi okullar dışında) mühendislik okumak akıl karı değil.
  • Bende piri reisi gezdim bilgisayar programcılığı okuyacağı istiyorum bu sene yeni açılmış çok kararsızım nasıl hocalar bilgisayarlar baya merak ediyorum.

• ilk5bin İ kullanıcısına yanıt
    Evet aynen o yüzden İTÜ'lü ELOHAB mezunu tanıdıklarım Vodafone'a giremiyorken Sütçü Imam EE mezunu birisi yönetici pozisyonda çalışıyor aynen. Üniversite tabi ki çok önemli ama sadece yeni mezun safhasında unutma. Ama yine de sen istersen ODTÜ'de okurken hiç takma dersleri geçmeye bak

• Sıralamam 107k nişantaşı veya haliç üniversitesi düşünüyorum mühendislik için. Hangisini önerirsiniz ?

• seversin62 S kullanıcısına yanıt
    Hocam piri Reiste bi dönem bile uzatsan bursun kesiliyo on dikkat et

• sgb5361 S kullanıcısına yanıt
    Hadi ya bilmiodum iyi oldu öğrendiğim acaba hocalar felan zorlarmı bırakmak için nasıl davranıyolar.

• seversin62 S kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bilmiyorum iyice araştır hayat bu bişe olur dönem uzar filan bi araştır kesiyorlar mı diye iyice bak

• quote:

Orijinalden alıntı: sgb5361

1-)Maltepe Üniversitesi
    2-)Sabahattin Zaim Üniversitesi
    3-)Yeni Yüzyıl Üniversitesi
    4-)Piri Reis Üniversitesi
    5-)Işık Üniversitesi

Evet arkadaşlar bu 5 üniden hangisini tercih etmeliyim mühendislik için eğitim kalitesi ve kampüs olarak hangileri daha iyidir sıralarsanız sizde sevinirim

Işık Üniversitesi haricindeki üniversiteler birbirlerinin benzeri eğitim kalitesine sahiptir....

ancak Işık Üniversitesi, geçmiş eğitim birikimi ve mühendislik fakültesinin birçok büyük devlet üniversitesinden bile daha donanımlı laboratuarları mühendislik için Işık'ı 1. sıraya getirir....
    ancak şehir dışında Şile kampüsündedir.....dolayısıyla şehir imkanlarına nispeten uzak olacağını unutma....

tavsiyem gidip kampüsü görmen....sana daha iyi fikir verecektir...

bol şanslar..

• Aralarında mühendislik için en iyisi piri reis diye düşünüyorum
    Edit ışıkta varmış listende görmedim ikisinden birini seç kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T3RR1BL3WH1SP3R -- 30 Temmuz 2016; 15:13:34 >
  • aydın,arel falan düşünmüyor musun?Eğer bilgisi olan varsa ışıkla karşılaştırabilecek varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.