Şimdi Ara

GAMİNG PC ! ( KONSOLA + PARAYA TAKAS OLABİLİR ) FİYAT DÜŞTÜ ! PARÇA SATIŞI BAŞLAMIŞTIR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 GAMİNG PC ! ( KONSOLA + PARAYA TAKAS OLABİLİR ) FİYAT DÜŞTÜ ! PARÇA SATIŞI BAŞLAMIŞTIR!
    Merhaba,gaming bilgisayarımı satmaya karar verdim.neden satıyorsun diye sormak isteyenlere paraya sıkışık olmamdır yoksa satmazdım.ürünlerin hiçbirinde ne bir kırık ne de bir arıza söz konusudur.ürünlerin hepsi özenle alınıp özenle montelenmiştir.bilgisayarımın oyunlardaki performansı müthiş her oyunu gayet ultrada açabiliyor ve kasmadan da oynatıyor.ayrıca 1,2 ay önce aldığım koltuğuda satıyorum.koltukta sadece arkasında yırtıklar vardır..Ayrıca PC'Deki Oyunlarda Hediyemdir.(GTA V Ve Battlefield Hardline,Ra,nbow Six Siege Dahildir)Ayrıca COD 3 Test Ettim FULL Ayarlarda 100-90 FPS Arası Alıyor.CSGO Da İse Hepsi Fullda 170-200 FPS Alıyor.Resimler Mevcuttur.Artık parça parça satışlarıda başlamıştır.
    EKRAN KARTI: MSİ GTX 970 4 GB (900 TL)
    İŞLEMCİ:İNTEL İ3 6100 3.70 GHZ (370 TL)
    ANAKART:MSİ H110M PRO-VD DDR 4 (140 TL)
    RAM:KİNGSTON HYPERX 8 GB DDR4 (100 TL)
    HDD:TOSHİBA 1 TB (140 TL)
    SSD:KİNGSTON HYPERX 120 GB (140 TL)
    KASA:ZALMAN R1 600W GÜÇ KAYNAKLI KASA (300 TL)
    MONİTÖR:ACER S230HLBBİİ 23''5MS (ANALOG+X2 HDMI) FULL HD LED MONİTÖR (450TL)
    OYUNCU KOLTUĞU:TÜRKSİT SPEED YATAR MEKANİZMALI KOLTUK (130 TL )
    bilgisayarımın özellikleri bunlardır.bilgisayarın fiyati gayet makul bir fiyattır.ben diğer sitelerdede aynı ürünleri topladım ve fiyat monitör de dahil 3200 gibi civarı bir fiyata denk geliyor.Toplamda İse 2670 TL Ediyor. ürünlerin hepsinin 2 yıla yakın garantisi vardır sadece ekran kartının 1 yıla yakın garantisi mevcuttur.ciddi alıcılara bilgisayar ve monitörün resimleri atılır. GAMİNG PC ! ( KONSOLA + PARAYA TAKAS OLABİLİR ) FİYAT DÜŞTÜ ! PARÇA SATIŞI BAŞLAMIŞTIR!
     GAMİNG PC ! ( KONSOLA + PARAYA TAKAS OLABİLİR ) FİYAT DÜŞTÜ ! PARÇA SATIŞI BAŞLAMIŞTIR!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2670 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 9 Ağustos 2016 Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.