Şimdi Ara

QQ konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dün Kled'le seslendirmeleriyle ilgili güzel bilgilendirici olduğunu düşündüğüm kendim hazırladığım bir konu açmıştım. Silinmiş ve sebebi yazılmamış. Ben donanımhaber lol forumunun sadece qq açılan yer olduğunu bilmiyordum. O zaman kurallara uyalım.

Riot hep kötü adamlar veriyor, yasuo top almış 2 16 gitmiş, mid zed 3 21, adc vayne 1 14, sup veigar 14 4, bende jungle rengar 4-25 gittim.

Bu kadar teşekkürler.

Umarım yararlı olmuştur.

• Bak ben bu hesapta en az 10 kisiye sovmusumdur 10 dan fazla asiri sacma troll konu acmisimdir.Hala ban yemedim.
    1 kere bile argo kullanmadigim bir kerecik troll mesaj atmadigim en az 5 senelik hesabim ban yedi.

Bu siteyi cok takmayin arada takilin yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana hakaret ve küfür eden adama burayı köyün mü sandın dedim ve şikayet ettim, benim mesajım silindi xD Burayı çok takmamak lazım dediği gibi
  • 22 yaşındayım belkide 8 yaşından beri (ciddi söylüyorum 5 yaşımdan beri evde pc+internet var) bir sürü forumda takıldım, açtım, yöneticilik yaptım, adminlerin olupta bu kadar işe yaramaz olduklarını görmedim.

Keşke bu bölümde değilde forumda genel bir yetkili bunları görsede fark etse artık. Forum leş leş
  • Yakında bu konuyu da silerler. Gurcellonline iyi sanırım bir tek, cidden attığım şikayetlerle ilgileniyodu en azından
  • Peki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.