Şimdi Ara

Ygs Kimya Kaynak Önerisi ve Tartışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili dostlar merhaba hepimizin bildiği veya duyduğu gibi ygs kimya kolay bi ders o yüzden ben bu dersten tek kitap kullanmak istiyorum ama kararsizim.Genelde palme ygs kimya ka ve sb öneriliyor Bi kaç kişi güvender ygs kimya ka önermiş palme 208 sayfa güvender 438 sayfa ka.Sizce sadece güvender alsak yeterli olur mu guvenderin ortalama 200 sayfası testtir tahminimce ama asıl sorun güvender ka daki testlerin palme ygs kimya sb daki testlere göre zorluğu nasıldır ve palme sb yandaki temel kavramlar icin alınır mi sizce sadece güvender ise yarar mı? Kaçta kaç yaptırır yoksa palme ka ve sb mi almalıyız

Konu biraz tuttu yarın başka dersler için de açabilirim

Öneriler:
    Güvender Ygs Kimya Ka 400 sayfa
    Palme Ygs Kimya Ka 200 sayfa
    Palme ygs kimya sb 300 sayfa
    Fem simetri ygs kimya 200 sayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Av Tom Hagen -- 27 Temmuz 2016; 2:57:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• YGS simetri yeterlidir bence.Oldukça YGS ayarında hazırlanmış bir kitap hatta simetriden beğendiğim sayılı kitaplardan biri.

Lys Güvender kullanabilirsin.Organiği çok güzel toparlamisti.

Palme çözmek istiyorsan tabii ki çöz ama hızlı hızlı YGS konularını bitirip ardından denemeye başlaman inan daha çok isine yarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesfen2011

YGS simetri yeterlidir bence.Oldukça YGS ayarında hazırlanmış bir kitap hatta simetriden beğendiğim sayılı kitaplardan biri.

Lys Güvender kullanabilirsin.Organiği çok güzel toparlamisti.

Palme çözmek istiyorsan tabii ki çöz ama hızlı hızlı YGS konularını bitirip ardından denemeye başlaman inan daha çok isine yarar.

Sizce güvender ygs kimya nasıldır simetri 200 sayfa güvender 400 yani daha çok soruya sahiptir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustam hedef yüksekse zaferi öneririm ben aldım yarıda bıraktım o ayrı konu

• Konu testlerini cözücegine inanıyorsan bu tabii ki avantaj ben pek test cozmedim actim sadece simetredeki kadarını okuyup cözdüm bence yeterliydi daha max 2 test vardı daha fazlası olsa cozmezdim zaten ardından deneme cozdum dediğim gibi.
    Yani sana bağlı biraz da test çözerek pekistiricegine inaniyorsan kalın kitaplar daha çok isine gelir.Ama yok gözümde büyür de çözmek istemem diyorsan ne kadar ince o kadar iyi.

• Palme k.a
    Tersyuz soru bankası var bende

Soru bankası biraz dusuk ayarda gibi ama k.a fena değil

• Palme ygs sorubankasını al yanında temel kavramlar var konu anlatıma gerek kalmıyor , çok güzel bir şekilde özetlemiş . Ben bitirdim kimyada fire vermiyorum .

Ufak bir defter al küçük boy ona temel kavramlardan bilmediğin önemli şeyleri not et (bende 30-35 sayfa not oldu a4 e çeksen 10 sayfa etmez ) , arada bakıyorum okuyorum rahat oluyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA6EED738 -- 27 Temmuz 2016; 3:29:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihErayK

Palme ygs sorubankasını al yanında temel kavramlar var konu anlatıma gerek kalmıyor , çok güzel bir şekilde özetlemiş . Ben bitirdim kimyada fire vermiyorum .

Ufak bir defter al küçük boy ona temel kavramlardan bilmediğin önemli şeyleri not et (bende 30-35 sayfa not oldu a4 e çeksen 10 sayfa etmez ) , arada bakıyorum okuyorum rahat oluyor .

Hocam o yandaki bilgiler o soruların hepsini cozmey yetiyor mu sizce?

• Ben ygs simetri kimya ile çalışmıştım ilk yılımda yanlış gelmedi
    Ama güvender kimya daha iyi bence kalın bi kitap olduğuna bakma akıcı ve onu çözünce başka bir kaynak kullanmana gerek kalmıyor

• Palmenin hepsini çöz

• evet hocam , benim yapamadığım 1 tane soru olmadı kitap bitti . Çok rahat yaparsınız , üstünede çıkmış soruları çözersiniz tamamdır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: esra rengsiz

Ben ygs simetri kimya ile çalışmıştım ilk yılımda yanlış gelmedi
    Ama güvender kimya daha iyi bence kalın bi kitap olduğuna bakma akıcı ve onu çözünce başka bir kaynak kullanmana gerek kalmıyor

Teşekkürler güvender kimya ka alıp bitireceğim hala eksigim kalırsa palme de çözerim dediklerini dikkate alacağım

• konu anlatımlı olarak güvender'i tek geçerim...
    hatta içindeki testleri çözsen bile ygs için yeterli gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.