Şimdi Ara

Süperonline kablo bağlantı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler turkcell in cep telefonu ile birlikte olan 16 mb net kampanyasına geçtim. Fakat bağlatı sorunu oldu. Telefonuma mesaj geldi bağlantınız tamamlandı diye. Apartman girişine baktım kutu içerisinde sistemden çıkan 2 tane uç var uçları bağlayıp isimimi soyadımı yazmışlar bırakmışlar öyle. Evimden o kutuya giden hat var ama bağlamamışlar hangisi olduğunu ben de bilmiyorum. 2 gün sonra da elinde modemle süperonline elemanı geldi modemi fişe taktı gitti. Dedim bağlı değil. Elektirikçi yapcak dedi. eee kurulum ücretsiz değil miydi hani ? Ne yapmalıyım bu durumda sizce ?

• Türk Telekom haricinde bağlatırsan böyle yapıyorlar. Elektrikçi çağırmanız gerekiyor, kendim de aynı şekilde dün bağlattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon hattı yok mu? adsl böyle saçma şekilde nasıl satılır? foto koy basitse sende yaparsın... tarif eden video ararız...
  • Aşağıdaki kutudan eve kadar kablo olması gerekiyor. O size ait.

• Kutudan eve kablo geliyor. Ama kutuda ki hangi uçlar benim onu bilmiyorum malesef. Elektrikçi de ona bakıcak sanırım

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    aşağıdan bağlı değilse dairede kabloyu uçlarını birleştir aşağıda ölçü aleti ile aynı renkte çift kabloları ohm konumunda ölç... 0 ohm olanlar senin kablodur... en kolay bulma yöntemi... tabi kablo boştaysa...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.