Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.438
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 308 modelini de bu fiyattan verseler çok satarlardı. Peugeot artık hatadan dönmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç Nasıl bilmiyorum almayı düşünüyorum . Bulabilirsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kredi oranları da uygunmuş bir aracı inceleyeceğim bakalım
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Adamlar cillop gıbı 2012 tıtanıum dızel 85000dekı focusumu takasa almayı bıle nazlana nazlana galerı fıyatından kabul ettıler.Focus nereee 2008 nere Amacım sadece aracımı sıfırlamaktı.Yoksa ımkansız.

• Hüseyin. kullanıcısına yanıt
    1-2 ay önce ugramıştık bizde. İlgisiz,müşteriye mesafeyle yaklaşan, satsamda olur satmasamda gibi bir tavır sergileyince arkamıza bakmadan çıkmıştık. Hyundai i20 almıştık kuzene.

Hüseyin hocam sizin araba cidden iyiymiş. Bence devam edin :D. Bizde 2005 getz ile takılıyoruz hala. Araba birde dizel olunca sesinden dolayı motor sanki yanıma oturuyor. Bakalım bugün ugrayabilirsek birde biz görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 9 Temmuz 2016; 13:38:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin.

Adamlar cillop gıbı 2012 tıtanıum dızel 85000dekı focusumu takasa almayı bıle nazlana nazlana galerı fıyatından kabul ettıler.Focus nereee 2008 nere Amacım sadece aracımı sıfırlamaktı.Yoksa ımkansız.

Hocam niye verdiniz ki oraya 1 hafta zaman verseler focus hertürlü satılır

• Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    Cam tavansiz platinium gri var dediler onunda fiyati 59900 dediler bende 1.000 tl fazla verip cam tavanli almak istedim. 3 arac vardi ellerinde son gorusmemde 1 tanesini ben aldim.

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Hocam bana ıkı arac var dedı.Standart beyaz 58800.cam tavanlı ıncı beyaz 61500.Baska ılden cekın ben duz beyaz ıstıyorum cam tavanlı dedım.Once olmaz dedi.Ben kalkıp gıderken de ben samsundan cektırebılırım dedı.Bende kalsın dedım.Gıdersenız sert olun ınsan gıbı davranmak yaramıyor.

• Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    Vermedım hocam aracımı.Sahıbındende ılanım var ama sanırım pıyasa cok durgun.Kazasız boyasız aracım bır aydır oylece duruyor.Bende ınadına fıyat kırmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin.

Vermedım hocam aracımı.Sahıbındende ılanım var ama sanırım pıyasa cok durgun.Kazasız boyasız aracım bır aydır oylece duruyor.Bende ınadına fıyat kırmıyorum.

Dursun hocam focus her türlü gidecek araba kalsa binseniz de pişman etmez

Focusa kaç verdiler hocam ?
  • Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    55500 verdıler.

• Kaya grisi premium paketli cam tavan + alarmlısını 61500 e bağladık. İndirim yapmıyorlar çünkü alıcı çok kapış kapış satılıyor. Beyaz istedim gri buldum olsun dedim aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CroPedant -- 9 Temmuz 2016; 14:13:40 >
    piyasası en kötü 60 bin focus titaniumun 5 bin tl altına fiyat çekmişler.vermemekle en iyisini yapmıssınız.
  • günün olayı: bir bayi araç donanımı "herhalde boş olacak" dendi diye haziran sonu ekranda görmelerine rağmen satılmaz diye sipariş geçmemişler. ellerine hiç gelmemiş. şu fiyatı görüp de sipariş vermeyen bayi olacağını hiç düşünmemiştim. demek ki araç o kadar da sıcak değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 9 Temmuz 2016; 14:27:45 >
  • inci siyah cam tavanlısını aldım ben herkese hayırlı olsun
  • Sabah Kahyaoğullarından 1 tane için anlaştık. 2 tane daha vardı. Biradere de almaya gitttik. Kalmamış.

• gittigim bayi 20 tane siparis etmis, hepsi satilmis arife gunu (yersen).. ese dosta vermisler gibi bi izlenim olustu bende

• Beyler bayilerin söylediğine bakmayın, araçları tanıdıklar alıyor. Burada bayici bir arkadaş da yazdı bu arabaların satılmama imkanı yok neden fiyat düşürsünler. Eğer ciddi alacaklar varsa beklesinler bir grup daha gelecek sanırım. Benim de arkadaşım aldı. Manuel olmasa ben de kredi çektirir alırdım. Seneye 70 e verirsiniz bu arabayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

gittigim bayi 20 tane siparis etmis, hepsi satilmis arife gunu (yersen).. ese dosta vermisler gibi bi izlenim olustu bende

Bayi başına 4 sipariş var hepsinin de özellikleri farklı. Galeriye tanıdıklara vermişlerdir..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.