Şimdi Ara

İPhone 7 bekleyen varmi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iphone'nun 10. yılı olduğu için iphone 7 yi bekleminizi tavsiye ederim. 6S den çok farklı olmasını bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    İphone'un 10.yili seneye. 2017'de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklık girişi yok diyolar doğrumu yoksa beklemicem iphone 7 yi 6s alcam lütfen cevap verin
  • ben de 7 yi bekleyip fiyatı düşünce 6s almayı planlıyorum. Çoğu kişi hemen fiyat düşmez 2-3 ay sonra falan demişte, ne yani ip6s ile ip7 aynı fiyata mı satılcak ilk başlarda ? mantıklı olan 7 çıktığı an 6s in fiyatının düşmesi kesin bilgisi olan birisi aydınlatırsa memnun olurum
  • fthorde kullanıcısına yanıt
    Iphone 7 ulkemizde Iphone 6S'in suanki fiyatindan yuksek cikacak suan Apple Store fiyati ile 6s 16 gb 3250 TL ise Iphone 7 32 gb versiyon ( bu sene 32'den baslanacagi belirtildi) 3500 'den giris yapacaktir . 6S 7 tanitildiktan 1 ay icinde ulkemize geldiginde 400 TL duserek 2850 TL olur . 64'lugude 3250 TL olur . Asagi yukari fiyatlar bu sekilde olur ama daha fazla dusus beklemeyin daha fazla dusus icin baya beklemeniz gerekir ve Apple Store disindan bu tekno marketleri kampanya gunlerini takip etmeniz gerekir .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Hiç bir iphone fiyatı tek seferde 400tl düşmez bu güne kadar düşmedi. Max 3100 olur ilk indirimde eğer 2800 civarı olursa 7 satmaz 6s satmaya devam eder

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dusecegini dusunuyorum cunku trt vergisi ile telefonun fiyati yukseldi , 16 gb 3100 TL 64 gb 3500 TL idi . Alan kisiler zaten cogunluk onceden aldi bu 400 TL indirimle eski fiyatindan 250 TL az olmus olacak buda cok fazla indirim ifade etmiyor dediginiz gibi 7 satilmama 6S fazla satilma olayi imkansiz .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    şimdi dediğinize göre iphone 7 nin 3500 taban fiyatı olcağını düşünürsek 7plus 3900 olması gerekiyo. fiyat aynı kalıcaksa iphone 6s plus 64 lüğün fiyatı 4049 tl. Yani mantıken 7plus 32gb almak akla yatıyo. Kulaklık girişinin olmamasından tasarımına kadar hiç gönlüm el vermiyo 7 almaya yani eğer 1 ay içinde 6s in fiyatı düşücekse beklerim. Ama kesin bilgi edinemeyince insanın içi rahat etmiyor
  • En son İphone modeline sahip olmak bir hastalık bence , bende ve çoğu kişide var bu hastalık zaten olmasaydı bu kadar ürün olmazdı pazarda , talep-arz.

Bu saatten sonra 7 beklenir 32gb alınır , verilebilecek maximum değer kişiye göre değişir çok aşarsa alınamaz yada para biriktirilir gene alınır.
  • S serisini gereksiz buluyorum. Alıyorsun bir sene sonra kasa değiştiriyor. Zaten 2 senede elinizdeki telefonun yapamayacağı bir şey de yok. O yüzden kasa değişince almak en iyisi.

• 64gb modeli 2000 gibi asıl ederi olan bir fiyata satılırsa olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarımın daha iyi olacağı kanaatindeyim.
  • Ben bekliyorum guzel bi ürün ve iyi bir fiyatla gelirse iphone 6 dan gecicem bekledigim gibi olmazsa 2010 dan beri kullandigim iphone sevdama veda edip s7 edge veya note 7 alarak yola devam

• 6 Plus kullanıyorum ve 7 Plus ya da Pro ne çıkacaksa onu almayı düşünüyorum. Ekim ayının sonunda yurtdışından alma gibi bir imkanım olacak ve bunu değerlendirmek istiyorum. Seneye kadar 7S serisini beklersem bu sefer Türkiye'den almak zorunda kalacağım. Aradaki fiyat avantajını göz önünde bulundurursak hangisi daha mantıklı?

• Ben de bekliyorum ama 6s lerdeki fiyat düşüşü için , özellikle yurt dışı cihazlarındaki
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.