Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB & 600DK+1000SMS+3GB 19TL MEGA3GB (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
90
Favori
78.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende mega3 e sorunsuz gecis yaptim, ay dolmadan kullanim bitti ve 1mb icin 10 lira bakiyeden yemis, uzerine 4455 yerine yanlislikla 4555 kampanya mesaji gonderince Toplum gonulluleri vakfina bagis yapmis bulundum😃
    Dikkatli olmakta fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum mega3gb a gectim geceleri verilen 2gb iptal oldu bu tarifede alamiyozmu gece 2gb ?

• AsiRuhi A kullanıcısına yanıt
    Yok alamıyorsunuz

• kalan kullanimi dogru gosteren bir yol var mi?

ilk gun uygulama dogruydu ama suan sadece doldur 3gb gozukuyor orada. site mesaj uygulama suan kalan kullanimi gosteren yok. (OZET 7000)

• quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

kalan kullanimi dogru gosteren bir yol var mi?

ilk gun uygulama dogruydu ama suan sadece doldur 3gb gozukuyor orada. site mesaj uygulama suan kalan kullanimi gosteren yok. (OZET 7000)

bende de bir sorun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maycomb kullanıcısına yanıt
    varolan bir musteriyide gecirdim mega3gb ye doldur 3gb dedim ardina birde 1gb aldim. 34tl ye hallettik isi. fakat webde uygulamada vs. eski tarifesinden kalan dk mesaj ve gb lari gozukuyor.

tuhaf ama yapacak bir sey yok gibi gozukuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

varolan bir musteriyide gecirdim mega3gb ye doldur 3gb dedim ardina birde 1gb aldim. 34tl ye hallettik isi. fakat webde uygulamada vs. eski tarifesinden kalan dk mesaj ve gb lari gozukuyor.

tuhaf ama yapacak bir sey yok gibi gozukuyor.

yanımda uygulamasında eski tarife var bende de ama ozet 7000de bazen mega tarifeyi gösteriyor bazen eski paketten kalanları düzeltirler herhalde. dün mhyi aramıştım bir sorun yok bizde mega tarife bilgileri görünüyor demişlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maycomb kullanıcısına yanıt
    MH sorun yok dediyse gerisi hikaye :)

Ben onlem amacli su uygulamayi kullaniyorum, hem anlik indirme hizini ve gunluk ne kadar mobil ve wifi kullanmisim onu soyluyor yukarda hemde gunluk harcamalari logluyor ve toplam harcamayi gosteriyor. Cok basarili bir uygulama.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.internet.speed.meter.lite

• Bu tarife ile örnek veriyorum "esnek" adı verilen tarifelerdeki internetin hızları aynımı yoksa bu tarife de bir hız kısıtlaması düşük mbir bağlantı falan varmıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar birşey soracağım. turktelekom faturalı hattım var. ben bu 19 tl'lik tarifeye geçmek istiyorum. fatura kesim tarihim 22 ağustos. ben ne zaman taşıma talebinde bulunursam en avantajlı durumda geçmiş olurum? kısaca avea'ya para bırakmadan nasıl vodafone'a geçerim? malüm faturalı.
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Avea da gün bazlı fatura çıkıyor diye biliyorum

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Aynı olması lazım

• dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    Edit:1 : Tarife ücreti sistem tarafından hattınızdan düşüm ve tarife içerikleri hattınıza yüklendi mesajı geldikten sonra;
    Tarife içerikleri bazen sistemsel hata olup OZET->7000 e gönderdiğiniz zaman yada Yanımda uygulamasından ve Online Self Servisten sorguladığınızda kullanım haklarınız bulunmamaktadır hatası verir
    Bu Tamamen sistemsel bir hatadır bunu normal olarak kabul etmeyen geçmesin tarifeye SADECE MEGA TARİFE İCERİKLERİ GOZUKMUYOR OLABİLİR EK DOLDUR VE DİGER PAKETLER GOZUKUR

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Avea da gün bazlı fatura çıkıyor diye biliyorum

hocam tahminen öyle olur da, şimdi benim tarife taahhütsüz fiyattan faturalanır tahminen. taşıma da uzun sürerse boştan yere para ödemiş oluruz. bir kolay yolu yok yani ozaman. mesela taşıma işlemine ne zaman talep ediyim onu netleştiremedim. kesim tarihinden 1 gün önce falan mı
    3-6 gün taşıma işlemi gerçekleşir

Bu ay zaten fatura donemini gecmissiniz. Hemen gidip basvuru yapin bende TT den gectim vodafone a. Vodafone da Esnek M istiyorum diyin ona gecirsinler acilacak hatti. Hat 2-5 gun arasinda aciliyor zaten uzun suruyor tasima islemi. Hatta para yuklemeden MEGA3GB yazip 7000 e yollarsiniz gecis tamamlaninca para yuklersiniz.

TT den mecbur faturanizi odeyeceksiniz. Eger kontrat yaptiysaniz ceza odersiniz ona dikkat edin.

Bekleyim TT surem dolsun derseniz gelecek aya kadar tarife kalkabilir, veya TT bir sonraki aya gecirebilir. 20 sinde filan yapayim demeyin sakin en az 1 hafta onceden yapin hat tasimayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

3-6 gün taşıma işlemi gerçekleşir

erken başvursam bu sefer de avea taşımayı reddedebilir. borç görününce taşıma başarısız oluyor bildiğim kadarıyla.
    Reddedemez öyle bir hakkı yok

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Tum baglanti hizlari aynidir. Tarife odakli hiz uygulamasi suan icin bulunmuyor.

• 15 tl lik tarifeye geçtim bende bakalım memnun kalacakmıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.