Şimdi Ara

Everest SGM-X7 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Everest SGM-X7 mouse aldım bundan önce yine Everest SM-249 Mousem vardı.
    Neyse soruna gelelim. Bilgisayarın sesini kendi kendine artıyor. Eski mousede böyle bir sorunum yoktu.

EDİT: SORUN DÜZELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnonymousT -- 17 Haziran 2016; 0:23:53 >

• Şuan bende x7 kullanıyorum öyle bir sorun yok. Mause un yaptığından emin misin ?
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Evet eminim diğer mouseyi takınca düzeliyor bunu takınca yeniden başlıyordu ama neden bilmiyorum düzeldi ama bir kişide daha var aynı sorun o devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonymousT

Evet eminim diğer mouseyi takınca düzeliyor bunu takınca yeniden başlıyordu ama neden bilmiyorum düzeldi ama bir kişide daha var aynı sorun o devam ediyor

Mause u aygıt yöneticisinden tekrar kaldırın kurun,farklı usb girişine takın. Dediğim gibi ben sorunsuz kullanıyorum. En kötü ihtimal garantisi vardır elbet aldığın yere götür değiştirsinler.
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Şuan bende sorun düzeldi zaten kendiliğinden
  • Mousenin başka sorunlarıda ortaya çıktı. Sol veya sağ tıklamıyor bazen 3 kere basınca anca tıklıyor. İnternette gezinirken saçma sapan yerleri seçiyor. Geçen oyun oynarken kendi kendine tıklamaya başladı ve sağ tuş fonksiyonu tamamen gitti bilgisayara reset atınca düzeldi. Sadece mouse padı için para verilir başkada bir boka yaramaz bu mouse. En sonunda parçalayacağım bu fareyi.
  • AnonymousT kullanıcısına yanıt
    ben kırdım attım hocam. dayanamadım. 10 yıllık mouse vardı onu kullanıyorum.
  • açılay kullanıcısına yanıt
    En son sinirle mouseyi açtım lehimlerini yeniledim fayda etmedi. Daha sonra içerisinideki bir tane entegreyi söktüm düzeldi ama DPI tuşuna basınca değişen ışıkları artık değişmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonymousT

En son sinirle mouseyi açtım lehimlerini yeniledim fayda etmedi. Daha sonra içerisinideki bir tane entegreyi söktüm düzeldi ama DPI tuşuna basınca değişen ışıkları artık değişmiyor
    Dediğin şekilde Mouse'un içini açıp kart üzerindeki "DPI switch" tuşunun lehimlerini eritip söktüm. Sol tuş sorunu geçmiş gibi görünüyor. DPI değiştirilmez ama olsun.
  • skypol kullanıcısına yanıt
    O da kesin çözüm olmadı. Sonra aynı sorunlar tekrar etti ben de duvara çarptım. Sonra sinirle gittim A4 Tech Bloody A60 aldım. Çok da memnunum 3 sene oldu hâlâ da taş gibi daha da kullanırım ben bunu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.