Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatal05

quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

quote:

İos 10 kurulumundan sonra kamerayı açtığım anda donuyor kalıyor o şekilde. Daha sonra birkaç kez arkplandan kapatıyorum tekrar açıyorum ancak öyle kendine geliyor bu tür sorunu yaşayan var mı?

Arada bana da oluyor hocam yani klasik bir sorun

Ama ios 10 geçince oldu ondan önceki sürümlerde bir sorun yaşamıyordum

Zaten ios 10 ile alakalı hocam 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İos 10 kurulumundan sonra kamerayı açtığım anda donuyor kalıyor o şekilde. Daha sonra birkaç kez arkplandan kapatıyorum tekrar açıyorum ancak öyle kendine geliyor bu tür sorunu yaşayan var mı?

Yazılımdan kaynaklı bir sorun mu yoksa kaldırmadığı için mi peki ?

• selamlar

10.0.2 den sonra araba ile otomatik olarak bluetooth üzerinden eşleme yapamıyorum, her defasında manuel olarak yapmam gerekiyor. aynı sorunu yaşayan var mıdır?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yazılımsal hocam

• Arkadaşlar iTools programının iOS 10 ile alakası var mı? PC ve iTunes telefonu tanıdığı halde iTools tanımıyor.
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Siri kapalı hocam zaten kullanmıyorum ama çok nadiren çıkıyor acaba hata falan mı diye düşündüm :)

• ha ha ha ha ios 10 kaldırdım yerine 9.3.5 i çakmışım ohhh var mı benden keyiflisi. la ekran basarak açılır mı arkadaş ya, iphone la bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

ha ha ha ha ios 10 kaldırdım yerine 9.3.5 i çakmışım ohhh var mı benden keyiflisi. la ekran basarak açılır mı arkadaş ya, iphone la bu

ekrana basmana gerek yok ki hocam telefonu kaldır uyanıyor parmağı koyar koymaz ekrana geçiyor eskiden daha kolay iOS 10 ile.
  • matrix999 M kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum o özelliliği jailbreak ile mi oluyor

edit: bahsettiğin durum sanırım 6s ve 6s plus da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 28 Eylül 2016; 13:12:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    benim dediğim özellik "uyandırmak için kaldır" ve şimdi baktım haklısın eski modellerde yokmuş en az M9 işlemci gerektiriyormuş.
  • Selamün Aleyküm. İphone 6s'de İos 10 Clash of clans oyununca köyde gezerken eskisi gibi akıcı olmadığını fark ettim. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mıdır? Yardımcı olabilir misiniz?

• Beyler çaresizim yardımcı olun

Bu ios 10 yükledim. O sıra vodafone red l tarifesine geçtim. Telefon 1 haftada 12 gb interneti yedi. En son 25 eylül gece 5.5 gb internet vardı ve %100 şarj. Sabah kalktım telefon kapanmış ve internet bitmişti. Daha sonra hep aynı oldu. Hergün internet bitiyor. Telefonu iş yerinde zaten kullanamıyorum bugün 700 mb internet yemiş. Kafayı yiyicem. Son 10 günde ekstra programda kurmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abays -- 28 Eylül 2016; 15:04:50 >
  • abays kullanıcısına yanıt
    Hücresel wifi yardımı açıksa kapatın hocam bundan olabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yazılımsal hocam

Teşekkür ederim

• Herkeste öyle oyunun güncellenmesi gerekiyor.

• Bu telefon kendi kendine ios10'u indirmiş nasıl mümkün oluyo bu? Sarjdan cıkardığımda ios10 indi ne zaman kurmak istersiniz diye ekranda belirdi. Yokmu bunu kapamanın bir ayarı? Simdi birde telefona indigi icin hafizadan da harcamismidir?

• Güncellemeyi sürekli gördüğü için boş bulduğu her Zaman'da siz silseniz bile indirecektir. Sadece uyarıyı kapatmak isterseniz aralıklarla güncelleme dosyasının cihazda inip inmediğine bakarsanız eğer inmişse de bu dosyayı silerseniz hem kendi kendine yükleme yapmaz hem de ara sıra güncelleme yüklensin mi diye sormaz. Bu yol dışında başka alternatif yok maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Güncellemeyi sürekli gördüğü için boş bulduğu her Zaman'da siz silseniz bile indirecektir. Sadece uyarıyı kapatmak isterseniz aralıklarla güncelleme dosyasının cihazda inip inmediğine bakarsanız eğer inmişse de bu dosyayı silerseniz hem kendi kendine yükleme yapmaz hem de ara sıra güncelleme yüklensin mi diye sormaz. Bu yol dışında başka alternatif yok maalesef.

Guncellemeyi nasıl silicez hocam?

• arkadaşlar itunes tan telefona video atamıyorum yardım edermisiniz. Aslında atılıyor ama galeride gözükmüyor
  • Ayarlar>Genel>Saklama Alanı Ve İCloud>Saklama Alamı Yönet
    Buradan güncelleme dosyasına dokunup dosyayı sili seçin.

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.