Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
25 Misafir (2 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu fiyatlar ile ben her ne kadar tasvip etmesem de alan arkadaşlar için:

ALLAH KAZA BELA VERMESİN GÜLE GÜLE KULLANIN HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR.
  • Alan bütün arkadaşların kazasız belasız ve mutlu günlerde kullanmasını dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ludacris0652

Beyler qasgqai fullpaket araç alacaktım 1 hafta içinde ama 3008 çıkınca kafamı karıştırdı. Aracı kesinlikle çok beğendim ve 1-2 gün içinde aracı test edip almayı bile düşünüyorum fakat çevrede kime sorsam Peugeot a o para verilir mi? Nissan mi Peugeot mu? 2. Elde zarar edersin. Peugeot araç sürekli arıza açar gibi yorumlar aldım. Bu yüzden bu başlık ta peugeot sahiplerine sormak istiyorum aracınız dan memnun musunuz? Kronik arızası varmı? 5-6 yıl ekstra masraf açar mı?

Hocam bence bu soruyu nissan sahiperine sormak lazım cvt dedikleri şanzıman nasıl 30bin kmde patlıyor mesai arkadaşımın benzinli qq aracı bozuldu 28 bin istediler aracın km düşük zorla 3500 liraya yaptılar
    10bin kmde neden bakıma giriyor aynı motor başka markada 20 bin kmde giriyor ve ne yapıyorlarki 900-1200 arası sadece rutin bakım ücreti alıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• INTRUDERTR kullanıcısına yanıt
    Hocam beyez allure- elegans paket. Siz ne düşünüyorsunuz, alacakmısınız?

• Hanıma bunu gösterdim, vw yapamamış kızmıyolarmı bunlara dedi

Bu arada video Tiguan & 3008 karşılaştırması, tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 24 Ekim 2016; 21:16:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı bugün inceledim. İlk defa bir Peugeot beni bu kadar heyecanlandırdı, hoşuma gitti.

İç mekan kalitesi çok iyi, vitesin tasarımı çok ilginç ve güzel. Dış tasarım da çok iyi.

Aracın eleştirilecek yönünü bulmak zor. İç, dış, motor, şanzıman, her şeyiyle olmuş bu araç.

Fiyat hakkında yorum yapmıyorum, günümüzde ucuz araba kalmadı.

• Aracin eleştirecek yani olmaz olurmu arkadaşlar mesela GT line dişinda elek. Hafizali ve isitmali koltuk yok direksin isitmasida yok tucsonda mesela hem direksiyon isitma hem de arka koltuklar dahil isitma var tucsonun dezavantajı 1.6 dizelik yok ama her halükarda iç diş tasarim 3008 acil ara onde

• quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

Sizin için bu vidyoyu paylasiorum
    https://youtu.be/bijdVXacynE

Mutlaka izleyin arkadaşlar Crv kullanicisinin testi

Herşey tamam da '' CRV kullanıcısı testi'' nedir referans mıdır bu segmentte CRV ki? Bence CRV odun baştan başa. İç malzeme, yalıtım, yol tutuş. bir 160 bg motor oda ortalama performans sunuyor.
  • quote:

izleyeceyim merak ediyorum zaren aracı testi beğenmedim her dakika yok ezer mezer denmiş tamam araç güzelde eksi yönleri hiç söylenmemiş yok sert plastik varmış zaten takmam ben sert plastiği talsam tucson ilk tercihim olmazdı bakalım bu hafta incelemeye çalışacağım aracı arka tarafın genişliği önemli oğlum 1.85 çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 24 Ekim 2016; 22:02:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• vitisvinifera68 V kullanıcısına yanıt
    valla crv nin motor sanziman uyumu cok iyi zf9 gercekten cok iyi bide sadce 4*4 onda var ve buyuk gorunuyo onun dsnda okadar iyi motor sanzimana yapilabilecek en buyuk kotulugu yapip ic malzeme kalitesi ve tasarimini rezil yapip donanimida sacma sapan tutarak fiyatida sisirdiler honda motorunun kendini ispati olmasa coktan silinip gitmisti tabi bu motor kalite algisida doal olarak 2.el basarisida getirio

• quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

izleyeceyim merak ediyorum zaren aracı testi beğenmedim her dakika yok ezer mezer denmiş tamam araç güzelde eksi yönleri hiç söylenmemiş yok sert plastik varmış zaten takmam ben sert plastiği talsam tucson ilk tercihim olmazdı bakalım bu hafta incelemeye çalışacağım aracı arka tarafın genişliği önemli oğlum 1.85 çünkü.

Bende 1.88 im ön koltuğu kendime göre geri çektim sonra arkasına oturdum dizlerimle koltuk arasında boşluk kalmadı ama dizlerim sıkışmadıda, bu konuda en güzeli superb ydi ama ondada ortada berlin duvarı gibi shaft tüneli var. Benimde 1.5 ay sonra bir oğlum olucak inşallah, 1.85 olmasına daha çok var

• quote:

Orijinalden alıntı: agates

Yeni 3008 de en büyük çekincem eskisinde olan ,aracın her yerinden gelen gıcırtı sesleri inşallah bunda olmaz.

bu araçta daha çok cızırtı olur. alacak arkadaşlar, dış kaportada bulunan tekerlek üzerlerindeki dandik plastiklere elinizle şöyle bir dokunun ve bagaj kapağının plastikleri daha vahim. her tarafında tırıltı var. arka kapı iç plastikleri cabası. almadan önce bu dediğim yerler hafisten elinizle yoklayın, vahameti göreceksiniz. stabil yollarda zırıltıdan durulmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

Bende 1.88 im ön koltuğu kendime göre geri çektim sonra arkasına oturdum dizlerimle koltuk arasında boşluk kalmadı ama dizlerim sıkışmadıda, bu konuda en güzeli superb ydi ama ondada ortada berlin duvarı gibi shaft tüneli var. Benimde 1.5 ay sonra bir oğlum olucak inşallah, 1.85 olmasına daha çok var

Bende 1
    86yım arkaya bindigimde cam tavandan dolayı kafam tavana degiyordu.öne oturdum ordada degdi koltugu düşürünce düzeldi.aracta tek soru işaretim bu. Niye şu mereti bi 10 cm yuksek yapmazlar anlamam.crv yayla gibi o konuda.bu arada 5008i bekleyenler onun yuksekligine baktım bunun 1.62 onunsa 1.64 arada 2 cm var sadece. Beklemeyin boşuna

• Ben dış tasarımı pek beğenemedim ama iç tasarım konusunda daha iyisini görmedim diyebilirim.
    Donanımı da gayet iyi gözüktü.

• Bir arkadas güzel yakalamış:"yav güzel araba,90 bin vereceğime 100 veririm, e 100 vereceğime 110 veririm. Krediyi de 15-20 bin fazla çekerim "diyen yurdum insanının zaaflarını iyi yakalayan seat ve Peugeot gibi premium markalar söğüşlemede sınır tanımıyor. Yakında Citroenden 200 bin, Skodadan 250 bin bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: liaison

quote:

Yeni 3008 de en büyük çekincem eskisinde olan ,aracın her yerinden gelen gıcırtı sesleri inşallah bunda olmaz.

bu araçta daha çok cızırtı olur. alacak arkadaşlar, dış kaportada bulunan tekerlek üzerlerindeki dandik plastiklere elinizle şöyle bir dokunun ve bagaj kapağının plastikleri daha vahim. her tarafında tırıltı var. arka kapı iç plastikleri cabası. almadan önce bu dediğim yerler hafisten elinizle yoklayın, vahameti göreceksiniz. stabil yollarda zırıltıdan durulmaz.

16 ekim 2016 tarihinde üyelik , toplam 12 mesaj , hepsi bu konuya ve tamamı olumsuz görüşler... Maksadınızın ne olduğunu biz forumdaşlar anladık ama bu sayfalardan yararlanmak için giren binlerce misafir sizin maksadınızı anlamayacaktır... Lütfen forumu kirletmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

quote:

Orijinalden alıntı: liaison

quote:

16 ekim 2016 tarihinde üyelik , toplam 12 mesaj , hepsi bu konuya ve tamamı olumsuz görüşler... Maksadınızın ne olduğunu biz forumdaşlar anladık ama bu sayfalardan yararlanmak için giren binlerce misafir sizin maksadınızı anlamayacaktır... Lütfen forumu kirletmeyin

• Banladım dostum.gücüm buna yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: S@#!|\|

Bu arada bende aldım, Allah utandırmasın eşime de hayırlı uğurlu olsun.

Hayırlı olsun ..Samsundan mı aaldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas1000

quote:

Orijinalden alıntı: 5008.tr

Ben Sinyalleri dikkat etmedim zaten anacık babacık günü gibiydi.nasıl bir yenilik var.

https://www.youtube.com/watch?v=whKYU7W8whw

Ön sinyaller bunun gibi yanıyor namıssızın. :)
    Ben de alıyorum galiba, hayırlısı.

Kayan sinyaller.Yeni mondeoda da var.Yalnızca önde......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelans-555 -- 24 Ekim 2016; 23:27:39 >

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.