Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Fiori , eflan
2 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

Pejo algisinin farkindayim ama honda crv nissan qq ilk dizel getirdiğinde ayni yorumlar yapiliodu çok sattilar ve algi değişti bundada öyle olur diye dusunuorum
    Hayallerimi süslüyor bana allure dizel otomatik modeli yeter resmen arabaya aşık oldum.
    Aracın yorumları testleri desen mükemmel içi apayrı bi konsol içinde yatası geliyor insanın
    Of Of benim olsun istiyorummmmmmmm
  • Eski kasa o tipsiz haliyle sattıysa bu araç havada karada satar arkadaşlar müthiş sipariş alıyorlar şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraycan

Hayallerimi süslüyor bana allure dizel otomatik modeli yeter resmen arabaya aşık oldum.
    Aracın yorumları testleri desen mükemmel içi apayrı bi konsol içinde yatası geliyor insanın
    Of Of benim olsun istiyorummmmmmmm

Alıntıları Göster
    Bu araçta autohold özelliği var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartalım81

Arkadaşlar bilgisi olan var mı? Bu allure model alıp elegance pakete 7 bin bayılınca aracın üstü parlak siyah, A sütunu parlak olmuyormu. Teknik özelliklerden bu anlaşılıyor. Birde gt line donanımında sürüş modu, yokuş iniş desteği var diyor. Bu sürüş modu grip kontrol değil mi. Eğer öyleyse neden hem kataloğa resmini koyup, gt line donanıma ekleyip araçlarda yok, 19 inç cantlara uyumsuz diyorlar. Bizim adımız hıdır yaptığımız budur meselesi mi?
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Siyah tavan sadece GT Line paketinde geliyormuş. Bunu en iyi fransa veya almanya peugeout sitelerinde görebilirsiniz. Yokuş iniş desteği farklı bir özellik.

Grip kontrol hiçbir modelde gelmemiş. Yok efendim 19"'de çalışmıyor filan diyen olursa kafa göz dalabilirsiniz :)

Türkiye dışındaki tüm pegeout sitelerinde bal gibi konfigaratörde istediğin araca 410 euro ekstra verip Grip kontrol ekleyebiliyorsun.

Kendimi kaptırıp ödeme adımına bile geçtim :) grip kontrol ve lastik ebadı uyumsuzluğu ile ilgili dünyanın hiçbiryerinde bir yorum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaissersoza21

Devlette bizi kandırıyor vergilerimizi alıp ali ağaoğlunu zengin ediyor, g.tün yiyorsa bu karşı çık.

Asıl terbiyesizliği bak sen yapıyorsun ,seni bimere cimere şikayet ederim ekran görüntülerinle beraber seni bulurlar o ödemediğin devletten kaçırdığın ötv yi sana geri ödetirler + ceza yersin haberin ola! ..tün yiyorsaymış lafa bak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hiker_

quote:

Orijinalden alıntı: karakartalım81

Arkadaşlar bilgisi olan var mı? Bu allure model alıp elegance pakete 7 bin bayılınca aracın üstü parlak siyah, A sütunu parlak olmuyormu. Teknik özelliklerden bu anlaşılıyor. Birde gt line donanımında sürüş modu, yokuş iniş desteği var diyor. Bu sürüş modu grip kontrol değil mi. Eğer öyleyse neden hem kataloğa resmini koyup, gt line donanıma ekleyip araçlarda yok, 19 inç cantlara uyumsuz diyorlar. Bizim adımız hıdır yaptığımız budur meselesi mi?
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Siyah tavan sadece GT Line paketinde geliyormuş. Bunu en iyi fransa veya almanya peugeout sitelerinde görebilirsiniz. Yokuş iniş desteği farklı bir özellik.

Grip kontrol hiçbir modelde gelmemiş. Yok efendim 19"'de çalışmıyor filan diyen olursa kafa göz dalabilirsiniz :)

Türkiye dışındaki tüm pegeout sitelerinde bal gibi konfigaratörde istediğin araca 410 euro ekstra verip Grip kontrol ekleyebiliyorsun.

Kendimi kaptırıp ödeme adımına bile geçtim :) grip kontrol ve lastik ebadı uyumsuzluğu ile ilgili dünyanın hiçbiryerinde bir yorum yok.

Alıntıları Göster
    lansman havasına yine girmişler. 2011de 508 imi alırken sergiledikleri tavrın aynısını sergiliyorlar.bugün bayi ile görüşme yaptım 51.000tl 2011 508 imi takasa kabul ediyor.artık rüzgara kapılırmıyım asla asla asla. uçsada kaçsada 2.elini kendi öldüren bir markaya yanaşmam.

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: sprinters03

lansman havasına yine girmişler. 2011de 508 imi alırken sergiledikleri tavrın aynısını sergiliyorlar.bugün bayi ile görüşme yaptım 51.000tl 2011 508 imi takasa kabul ediyor.artık rüzgara kapılırmıyım asla asla asla. uçsada kaçsada 2.elini kendi öldüren bir markaya yanaşmam.

tam olarak anlatmak istediğim şeyi bu arkadaşımız anlatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

quote:

Orijinalden alıntı: sprinters03

tam olarak anlatmak istediğim şeyi bu arkadaşımız anlatmış.
    full digital gösterge paneli ile onyx tipi full digital gösterge paneli arasında ne fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

full digital gösterge paneli ile onyx tipi full digital gösterge paneli arasında ne fark var.

Alıntıları Göster
    Şu allure paketin fotoğrafını paylaşabilecek olan varmı ? iç dış.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aracı hem dün görme hemde dün test etme imkanı buldum gerçekten araç dış tasarım ve iç tasarımla büyük fark yaratmış dış tasarımda qq xtrail crv foroster gibi bütün suvlara fark atar farklı bir evoque tasarımı gibi olmuş ama gerçekten çok hoş. İç tasarıma gerçketen çok idaalı bence bu içtasarımı orta segmennte yaklaşan bir suv yok tasarım olaraksa bakın tasarım olarak diyorum malzeme kalitesi olarak değil premium suvlarla rahatlıkla yarışır. Galeride sordugumda grip contorlun olmadıgını ogrendım araclarda ve gtline versiyonundaki 19 inch jantın suan bir farklı bir seceneginin olmadıgını mart ayı gibi grip controllu aracların geleceğini soylediler. Yanlar deri ortası kumas tasarım koltuklar cok şık ama ben kumaştan hoslanmadığım için 8 bin tllik opsiyonlu nappa deri arti isitmali masajlı on koltuklar opsiyonuyla birlikte alirim. Sürüşü ise cok keyifliydi kucuk direksiyon ilk basta biraz farklı gelsede gercekten manevraları cok kolaylaştırıyor. Ondekli dijital kadranda cok şık araçı gunduz kullandım ama dıkkatlı bakınca ambiyans ışıklarını gördüm onlarda çok iyi konumlandırmış. Ses yalıtımı olarak en fazla 120 ye çıktım bir rüzgar sesi felan alamdım 130 beygir olmasına ragmen motor gayet yeterliydi. Ayrıca 1.6 dizel motorlarını volvoya vermeye basladıklanı soyledıler tam olarak hangi araba için kullandıklarını yada kullancaklarını sormadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalama -- 24 Ekim 2016; 15:13:39 >

• yumits Y kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/gPLE3FvL3pE
  • Bugün gittim görüştüm Kasım sonu teslim etmeye başlıyorlar...st öyle bi anlatıyor ki bayii lerde iptalleri soruyoruz v.s. çok alan varmış. ama pejo algısını nasıl kırarız diye böyle bir politika izliyorlarmis fiyat indirimi olmayacakmis artık.
    ben zaten 128 bin şu an veremediğim için bıraktım...bur yil bekleyevcegim acelem yok grip control de seneye gelir zaten ..bu arada gt den daha güzel geldi bana allure elegance in içi.araba gerçekten güzel..
  • kaissersoza21 K kullanıcısına yanıt
    Söylenenleri istediğin gibi anlama ! hangi vicdanla binecen o araca ? bide yüzsüz yüzsüz kalkmış burda yazıp cevap veriyorsun! aç en engelli forumlarını oku! senin gibi zihniyetler yüzünden gerçek ihtiyacı olan engelliler ve aileleri mağdur oluyor ! devlet görevlileri senin gibi işgüzar insanlar yüzünde hakkımız olanı yasarlarla belirli olan hakları bize verse de burnumuzdan getiriyor! ben %96 engelli ve ötv indirimli aracı olan birisiyim.. ben aldım ama alamayan işi yokuşa sürülen hakları suistimal edilen bi çok arkadaşım var ! bi arkadaşın da dediği gibi sen engelli parklarını da kullanırsın şimdi ! bölüm yöneticisi uyarıları sileceğine bu zihniyetteki kişileri sil forumdan..
  • Yeni 3008 de en büyük çekincem eskisinde olan ,aracın her yerinden gelen gıcırtı sesleri inşallah bunda olmaz.
  • quote:

ben de merak ediyorum bilen cevaplayabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

Reklamcılık dersimizde hocamız sürekli şu lafı kullanırdı " taze b*ka çok sinek konar" .. Ayrıca sayfaları okumak değil konu geçen hafta cuma günü tanıtımında gidip inceledim araç çok güzel lakin marka bu segmentte zayıf ve bende bu araba alınır algısı oluşturmadı. Tabi benim fikirlerim bu ayrıca ilk 3 ay ki satışları baz almamakta fayda var diye düşünüyorum çünkü şu anki alıcılar zaten bu aracın çıkmasını bekleyenler.

Arkadas haklı. verdiğiniz bilmem neyin üstünde sinek çok olur çok çirkin. Alanlara yada benim gibi ha bugün ha yarın alacak kişilere... Bence burada sinek varsa saçma sapan atıp tutup yok ikinci Eli söyle böyle diyenlerdir.

İkinci el de bu araç çok değer kaybediyorsa ben 3008 kullanmamisim.

Benim aracım 18 temmuz günü satışa koydurdum. 5 ağustosta notere gittik. Diğer o parçasını bile mahalle bakkalinda bulunan, abi tamponu lazımdı dediginiz de, ne renk olsun olsun gülüm şeklinde cevap alınan araçla tek farkı o 1 haftada gidiyor bu 1 ayda. Eski kasa zaten ya sev ya terket şeklinde tipi var. 61.000 tl fatura ile alınan arac 60 62 ye gidiyorsa ben gözüm kapali alırım ki bu kasa ve kalite ile hiç de öyle absürt komedi rakamlara da satılmayacak. Birde bunda etmen araca gözüm gibi baktım. Tüm bakımlarıni eksiksiz bir şekilde sanayide ki Mahmut ustaya degil bizzat ana bayide yaptırdım. Lastik değişimi bile bayide oldu.

Yeni kasa da bagaj eski kasaya küçük, içi daha basık.

Resimlerde de görünüyor eski 3008in bagaji. Diğeri zarflarda aracımin 5 yıllık yapılan herseyi. Faturası da birinin içinde.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• agates kullanıcısına yanıt
    Eski 3008 ses
  • Evet beni arabadan soğutuyor o sesler ,her sene servise götürüp kapıları ve heryerine ayar çektirtiyorum.Bir süre sonra yine başlıyor tabi gıcırtılar.Ben biraz da hassasım seslere karşı o yüzden en ufak gıcırtıya tahammülüm yok araba içinde.Yeni 3008 e bayıldım resmen ama sırf bu yüzden sıfır 3008 yerine gidip 2.el model düşük glk mercedes mi alsam diye düşünüyorum bu ara.140 civarlarına temizleri var baktımda.Biraz millet alsın kullansın bakalım memnuniyet ve memnuniyetsizlikleri görelim.
  • xnoname kullanıcısına yanıt
    Bu araç eski MPV 3008 değil ülkemizde sedandan sonra en çok tutulan SUV segment araci okdgu için ve ciddi anlamda kaliteli yapmis olduklari için ve satislar bubyikin sonunda 2000 önümüzdeki yol ilk çeyrek 2000 satarsa artik 2. Eli olmuş demektir .. Eski 3008-5008 yolda 1 bin satmayan araclardi mukayese etmeyin ha ne olacagini görmek istiosaniz 2017 temmuz bekleyin ona gore karar verin ozmn çünkü az paralar değil kavun karpuz almiosunuz
  • agates kullanıcısına yanıt
    Bence de hocam acele etmeyin hem ikinci el fiyatları hem de geri dönüşleri görmek lazım bende eski 3008 i 1 yıl kullandım sıfır almıştım filo indirimi ile 72 ye aldım 13bin kmde tekrar 72 ye sattım 3-5 binde o sesler başlamıştı sağolsun servis ilgilendi araya malzeme koydu baya azalmıştı ama tekrar başlıyordu şasinin esnek olmasından kaynaklanıyor
    Glk ya gelirsek çok dayanıklı bir araç parasını hakediyor kesinlikle düşünebilirsiniz ama vergi dilim en büyük dez avantajı
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.