Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Glory Glory Spurs

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Resmi siteye haber düşmüş;

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Yazık oldu bence. Oynamaya değil tatile geldi bence. Bu adam oynamaz benden söylemesi. İkinci Diego vakası olacak gibi. 30 yaş üstü oyuncu transferlerinden tiksindim artık ya.

ya beyler geldiği falan yok :) arkadaş boyuyla dalga geçmek için sadece kafası gözüküyora bağlamış
    geçen yine atmışlardı aramıştım o kadar
    bi şaka yapıyosanız sonra açıklayın bari.bak adamlar ciddiye almış

• kevin prince boateng tecrubesiyle bizi goturur. Ama bi alex istiyorsaniz o quinterodur.tamamen ayni oyun stili.kesinlkle yeni aleximiz olur.salihin pogbanin falan oynadigi gencler dunya kupasinin yildizi quinteroydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetb34gfb kullanıcısına yanıt
    Sorunlu olduğun yazdıklarından belli, bunlara cevap vererek senin seviyene inmem.

ayrıca ne saçmalıyorsun, fernando yu sevmeyenlerin birinci sırasında ben varım zaten, kim dedi fernandao iyi diye, RVP yi haksız bir şekilde suçlamayin diyorum.

• İnşallah transfer yapmayız. Yapılırsa Salih ya da Ozan kesilecek. Hatta yapılan transfere göre vasıfsız josef+topal+transfer oynatabilir. Salih ve Ozan'ı beraber kesebilir.
    Bu iki çocuk Fenerbahçe'nin Xavi+iniesta'sı, makalele+Zidane'ı olabilir. Yıllarca birlikte oynarlarsa var olan potansiyelleri ile çok iyi yerlere gelirler. Takımın politikası bu iki oyuncuyu orta sahanın vazgeçilmezi yapmak gerekirse 2-3 yıl sonra çok iyi fiyatlara (rekor düzeyde) satmak olmalı. Kaldı ki bu iki çocukta da bu ışık var.

• Arkadaşlar Valbuena'nın geldiği filan yok. İnanmayın asılsız haberlere. Şu an fenerbahçe sadece bir kaç futbolcuyla görüşüyor. Eğer tur atlarsak 10 numara transferi kiralık olarak alınacak. Ama işte diğer tura da yetişmeyebilir. Bence gerek yok transfere ama demekki 3 kulvarda oyuncuya ihtiyaç var.
  • Hep yaziyorum yine yazicam. 😂

Ömrunde Valbuenayi gectim Fransa ligini izlememis adamlar Valbuenaya bok atmaya calisiyo.

Bilmediginiz adamlarla alakali bos konusmayin. Genclere taparcasina onem veren altlardan adam cikaran lyon gidipte Quinteroyu almazmi kiralamazmi da gidip 30 yasindayken Valbuenayi aliyor ?

Yukarida biri Valbuenanin asili oldugu resmi koymus. Buraya biri yazmasin 1 saat arasa ne sebebe konuldugunu anlamaz. Su yasina kadar gidip oynadigi hic bir takimda yedek kalmamis Valbuenayi 20-22 yaslarinda kariyeri yukselememis adamlara kiyas tutmayin.
    Senin buradan yazdigin adamlari lyon marsilya scoutlari zaten biliyodur. Onlar degilde sen aliyosan ya para fazla veriyosundur ya o adamda bi sikinti vardir.

Fransa liginin belkide son 10 sezondaki en iyi orta saha adami burda quinterolara salihlere kiyasa girmis yazik 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lyon-Marsilya su güne kadar almadiysa o adamda sıkıntı vardır mantığı nasıl bir mantiktir.

• Yönetim Salih ve Ozan ikilisinin banko 11 olmaları konusunda ısrar ediyormuş.Ercanlar defalarca yazdı. Nasıl bi sistemle uyutcak bizi acaba bu çakma td

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Sen quintero sikintisiz patlama yapacak adammi saniyosun 😃

Porto kiralamaktan bikti. Gittigi takimlarin hicbirinde is yapmadi. Sikinti yokta ne var 😂 asil bu nasil bir dusunce

• Topal souza birlikte oynamaycak artık unutun onu sadece topal stoper oynarsa ikisi aynı anda sahada olur şu takımda ikisi birlikte oynamaz vp de o kadar olaydan sonra oynatmaz
  • Ben Arfa 29 yaşında yeniden parlayıp , biz yerine PSG'ye gidiyorsa herkesten her şey beklenir Kumaşı iyi. Zaten bu yaşta patlama yapmış adam Türkiye ye mi gelir ? Bu tarz genç, populeritesi düşmüş adamlara yatırım yapmak akılcı. Gayette patlama yaşayabilir. Futbol bu. Kimin nerede, hangi düzende performansının yukselecegi belli olmaz. Ayrica Valbuena bedava bonservis ve 1+1 geliyorsa gelsin. 32 yaşında Valbuenaya gidip bonservis vermek falan saçmalık.

Ben Arfa dedigin adam sakatlanmasa newcastlede su an ya manuda ya cityde falan izlerdik. O adam zaten o seviyede oyuncu. Haliyle psgye gitti. Quintero gecen sene 800dk falan oynamis fransada. Daha sonra 2. Takimiyla devam etti adamlarin. Fransanin orta sirasinda tutunamayan adam fenerbahcede hicbirsey yapamaz.

Valbuena 1-2m civarina cok iyi transfer.

Salihi kaybetmeme fikrinde olan biri
    Volkan Salih Valbuena oynatir yine siritmaz. Salihede yer acilir. Ben cok inaniyorum Valbuenaya

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Hep yaziyorum yine yazicam. 😂

Ömrunde Valbuenayi gectim Fransa ligini izlememis adamlar Valbuenaya bok atmaya calisiyo.

Bilmediginiz adamlarla alakali bos konusmayin. Genclere taparcasina onem veren altlardan adam cikaran lyon gidipte Quinteroyu almazmi kiralamazmi da gidip 30 yasindayken Valbuenayi aliyor ?

Yukarida biri Valbuenanin asili oldugu resmi koymus. Buraya biri yazmasin 1 saat arasa ne sebebe konuldugunu anlamaz. Su yasina kadar gidip oynadigi hic bir takimda yedek kalmamis Valbuenayi 20-22 yaslarinda kariyeri yukselememis adamlara kiyas tutmayin.
    Senin buradan yazdigin adamlari lyon marsilya scoutlari zaten biliyodur. Onlar degilde sen aliyosan ya para fazla veriyosundur ya o adamda bi sikinti vardir.

Fransa liginin belkide son 10 sezondaki en iyi orta saha adami burda quinterolara salihlere kiyasa girmis yazik 😂😂

Quintero'yu kaç kere izledin ?

• D. kullanıcısına yanıt
    Son iki sezon. Ve sampiyonada.

Issiz issiz mac izliyorum hocam ben. 😂 gecen sezon berbat durumdaydi. Bu sezonda ayni olacaktir.

• Tekrar söylüyorum. Rennesteki düzen ile Fenerbahçe'deki düzen çok farklı. Direk orada oynayamadı bizde bir şey yapamaz ya demek futbolda yok. Quintero fırsat transferi, alınabilecek bir risk. 8-10 M opsiyonlu kiraladiginiz zaman riski yok. Ha ben yana yakıla Quintero olsun demiyorum. Gündemde olan isimleri konuşuyoruz. Quintero en heyecan verici isim. Kiraladık iyi performans sergiledi diyelim , 8 M alırız mis gibi yolumuza bakarız. 4-5 sene Ozan-Salih-Quintero gibi taş omurga olur.

Valla dostum ben gecen sene Renneste izledigim quintero bizim gibi bir kulupte hicbirsey yapamaz. Koca sezon 10 mac altinda 11 baslayip 1 gol 1 asist ile fenerbahce gibi takimda is beklemek hata olabilir. Ziyech fitiz o da gelmiyor😒

• hakim ziyech gelmeyecekse adam gelmesin.
    valbuena bize extra katkıda bulunmaz.
    quintero zaten karakteri çok iyi olmayan, eğlenceyi seven bir adam.
    ben arfa bonservisi elindeydi kaçırdık.
    Hocam işte öyle oynamaz vitor. Sorun o. Bana kalırsa yedek olabilecek biri yani böyle hem salih'i kesmeyecek ama görev verildiğinde yapacak biri lazım. quintero en az salih kadar potansiyelli bir oyuncu. + porto'dan geliyor, direk vitor'un sempatisi ile gelecektir. Bize şöyle özer hurmacı tarzı bir oyuncu lazım. ben hiç fenerbahçe'de formanın adaletli dağıtıldını görmedim ki quintero devamlılığı olan biri değil, kafasına göre oynayan bir oyuncu. bu durumda bile salih ya da ozan yedek kalır.
  • Valbuena oynayacaksa 4 lü defansa dönülür. Kanatta oynatırsin ortada yine Ozan ve Salih beraber oynar sıkıntı olmaz.

3 lü defans kadar saçma bir sistem görmedim bizim takım için. Gol atma potansiyeli olan sadece 3 adam var. İlk maçtaki Monaco defansı gibi bir defans bulamayız ve kırk yıl gol atmaya çalışırız.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten adamin bi bilgisi yok. Son turnuvada bir kac takim rakibi gucluyse 3lu denedi. Bu da o aistem iyi zannediyo.

Italya mesela. Adamlarin elindeki kadroya bak. Orta saha adamlarina bak birde bizimkilere bak. Forvetleri ne durumda. Bi hixli bi de Sabit adam oynatiyolar. Sag ve sol beklerine bak. Gel birde bizim sol beke bak 😃 tek kapisabilecegimiz nokta stoperlerimiz. Onlarda 3lu defans icin olmayacak adamlar.

Gecen sene sonlarina dogru olan 4luye donersin

Volkan
    Wiel Kjaer Skrtel Hasan
    Ozan Souza
    Alper Salih Volkan
    Rvp

Benim dusuncemde en saglam kadro bu

• 
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.