Şimdi Ara

Salcano Marina 24' Katlanır bisiklet için taşıma çantası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçenlerde başlıkta adı geçen resimdeki Salcano'nun 24" katlanır bisikletini aldım.
    Seyahatlerimde kullanmak üzere uygun ebatta bir çanta bulamıyorum. Aliexpress'te dahil online sitelerde baktım ancak ağırlıklı olarak 20" e kadar veya katlanmayan tip bisikletler için çantalar mevcut. 20" olanlar küçük geliyor.

(KONNIX marka ebatı uygun bir model var onunda fiyatı 150TL)

Bu tür çantaların nerede bulunabileceğine dair bilgisi olan varsa ve paylaşabilirse çok makbule geçer :)

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engtrkr -- 14 Nisan 2016; 13:40:17 >

• Bisiklet nasıl memnunmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selesi sert, değişmesi gerekiyor. Onun haricinde diğer özellikleri güzel,vitesler tabiki çok dik yokuşlar için uygun değil. Ama sele ve muhtemelen amortisötlü bir sele borusu konforu çok arttıracaktır. Birde katlandığında arka çatalın demiri ön kısıma temas ediyor. Belki o noktada bir sticker ile korumak gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bende bu bisikletten almayı düşünüyorum. Haftasonları düz sahilde (İst-caddebostan) sürüş yapmak için kullanacağım. Boyum 186, boyuma göre küçük kalabilir mi diye tereddüt ettim. Tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: furkidolilo

Merhabalar, bende bu bisikletten almayı düşünüyorum. Haftasonları düz sahilde (İst-caddebostan) sürüş yapmak için kullanacağım. Boyum 186, boyuma göre küçük kalabilir mi diye tereddüt ettim. Tavsiye eder misiniz?

Benimde boyum 1.82, 24" olduğundan hiçte küçük durmuyor,yakından görünce anlarsınız. Düz yolda sorunsuz binersiniz.
  • Bendede aynısından var. Çanta baktım ama bulamadım. Zaten gerek yok. Büyük boy streçler var. 20 liraya civarında, onunla sardığında taşıması daha kolay ve çizilmez oynama yapmaz. Ayrıca katlandığında düz durmuyordu. Ayağı olmadığı için, xlc marka çiftli orta ayak var. Ondan aldım çok güzel oldu motor gibi lastiğide söküp takabiliyorsun vites ayarıda rahat yapılıyor. 95 tl civarında.

Birşeydaha söyleyeyim. Vites ve disk frenlerin önüne vites koruyucu demirlerden takarsan iyi olur. Yan koyduğun zaman zarar vermez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.