Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.020
Cevap
242
Favori
384.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalyaspor maçı için 8.ci kategori 411 no'lu bloktaki biletimi gişe fiyatının altından devrediyorum. Özel mesaj atabilirsiniz.

[size=3]Bilet umut3232 arkadaşa verilmiştir.

Referanslarım:
    kmlyurdabak kişisine bilet verdim.

pantene kişisinden bilet aldım.

alicoz kişisine bilet verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadMonster -- 21 Ekim 2016; 13:30:00 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Antalyaspor maçına gitmek istiyoruz arkadaşımla birlikte yalnız bilgili arkadaşlara bir kaç sorum olucak Passolig hakkında;

Öncelikle benim passoligim mevcut yalnız arkadaşım bugün başvuru yaptı ve ücretinide yatırdı ama Antalyaspor maçına kadar Passolig Kartı gelmeyecek. Şimdi buradan bilet devir işlemi yapacağız yalnız bu arkadaşın Kartı maç günü olmayacağı için onun hesabına devir yapma şansımız var mı ? Ya da benim passoligime 2 adet yanyana bilet satın alsak veya devir işlemini benim kartıma yapsak benimle birlikte gelebilir mi kartı olmamasına rağmen ?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Arkadaşlar merhaba,

Antalyaspor maçına gitmek istiyoruz arkadaşımla birlikte yalnız bilgili arkadaşlara bir kaç sorum olucak Passolig hakkında;

Öncelikle benim passoligim mevcut yalnız arkadaşım bugün başvuru yaptı ve ücretinide yatırdı ama Antalyaspor maçına kadar Passolig Kartı gelmeyecek. Şimdi buradan bilet devir işlemi yapacağız yalnız bu arkadaşın Kartı maç günü olmayacağı için onun hesabına devir yapma şansımız var mı ? Ya da benim passoligime 2 adet yanyana bilet satın alsak veya devir işlemini benim kartıma yapsak benimle birlikte gelebilir mi kartı olmamasına rağmen ?

Teşekkürler

Merhaba. Arkadaşınızın passoligine sıkıntısız bir şekilde devir yapılabilir. TC kimlik numarası üzerine devir yapıldığı için passo karta gerek yok. Maç günü devre arasına kadar stadın orada açık bulunan passolig gişesinden tek maçlık giriş kartını kimliğiyle beraber alabilir. Sizin kartınıza iki bilet maalesef devredilemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz90

Merhabalar,

Beşiktaş-Antalya maçına 416 Nolu tribün (eski kapalı üst) kombine transfer edeceğim gişe fiyatının altında (150 TL) ilgilenen varsa buradan iletişime geçebilir.

İyi günler.

.
  • mesaj silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M1Abrams -- 20 Ekim 2016; 16:11:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • napoli maçına 2 adet bilet arıyorum arkadaşlar
  • antalya maçına eski açık alt tribün 80 liradan devredilir. toplam 3 bilet var elimde. 3ünü birden almak isteyenler yazabilir.
  • merhaba kategori 7 den bilet devredilecektir. maç bileti 90 tldir. 80 tlye verecem.
  • Android uygulamalar için kombine devret diye bir uygulama var. Ben başarılı buldum. Almak ve satmak isteyenler ilan acabiliyor

• iDNZCLK kullanıcısına yanıt
    slmlar yeni açık 7. kategoriden 1 biletim var. 80 tlye verebilirim isderseniz
  • Arkadaşlar Antalya maçına 7. Kategori biletimi 70 tl ye vericem. İlgilenenlere iletişime geçebilir.

• Antalya maçına 4. Kategori Kapalı üst 415 bloktaki (Ortasaha çizgisinin tam karşısında) kombinemi devrediyorum. Gişe fiyatı 170 tl. Ben 100 tlye bırakıyorum. İstanbul içi yüzyüze devir yapılır.

Edit: Devredilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedrigulsen -- 20 Ekim 2016; 22:03:25 >
  • Beşiktaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Refik Sumeli -- 22 Ekim 2016; 17:32:46 >
  • Beşiktaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Refik Sumeli -- 22 Ekim 2016; 17:41:05 >
  • Antalya maçı 2 adet 7.kategori blok108 biletler 80 liradan. İsteyenler ulaşabilir.

iyi seyirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

Eski acik alt 7.kategori 121.blok gise fiyati altindan devredilecektir.

Bileti sorunsuz bir şekilde devir aldım. Güvenilir arkadaştır tavsiye ederim. para eline ulaşmadan devir işlemini yaptı.
  • Antalyaspor maçı için Güney Tribünü (Eski Acik) 7.kategori 121.blok gise fiyati altindan devredilecektir.

İlgilenenler PM atsın

Referans alicoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalbatuk -- 21 Ekim 2016; 9:13:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Tek maç fiyatına iki maç devredilecek.

Antalyaspor maçı 1. kategori gişe fiyatı 345 TL.

Napoli maçı biletini de alma şartıyla Antalya biletini yarı fiyatına, Napoli'yi ise en az %60 indirimle devredeceğim.

175 TL Antalyaspor maçı. Napoli gişe fiyatı 500 TL olsa da o da 175 TL'den devredilecek.

PM ile ulaşabilirsiniz.

Güncel.

Antalya biletini gişe fiyatı üzerinden (345 TL) satın alana aynı koltuk Napoli maçında ÜCRETSİZ.

• silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fimeral -- 25 Ekim 2016; 14:43:42 >
  • Yeni acik alt 109. Blok 8.sira biletimi antalya macina devredecegim fiyati 60 tl ilgilenenler pm atabilir...
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.