Şimdi Ara

Hometech Elite Tab 9.7 Retina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu konuyu Hometech Elite Tab 9.7 Retina ekranı alan arkadaşlar yorumlarını yazsınlar diye almamış olan arkadaşlarda sorularını sorabilsinler diye açıyorum.
    Özellikleri;
    2K Retina Ekran,
    2GB Ram,
    16 GB depolama,
    Ekran Boyutu:9.7"
    HDMI Var
    Çözünürlük 2048 x 1536
    Ekranda Retina tabi ki.
     Hometech Elite Tab 9.7 Retina Hometech Elite Tab 9.7 Retina

• Bende alıcam kullanan kimse yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabletin 4.4 kitkat sürümü kullanmasından başka bir dezavantajı yok gibi. Fiyat olarak da en ucuz 465 TL'ye gördüm ben. Daha ucuza bulabilen var mı?
  • Ürünün siparişini bugün verdim. Elime geçince ilk izlenimlerimi yazabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asm92

Ürünün siparişini bugün verdim. Elime geçince ilk izlenimlerimi yazabilirim.

Bekliyoruz kardeş, özellikle ekran nasıl bilgi verebilirmisin. Çözünürlük, netlik ? Tabletin net çekilmiş fotolarınıda atarsan süper olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAHANLI_81 -- 9 Ağustos 2016; 11:15:46 >
  • Tablet dün elime geçti arkadaşlar. Farkettiğim ayrıntıları sıralayayım. Tabletin netliği iyi, sizi tatmin edecektir. Ben açıkçası görüntü kalitesinden çok memnunum. Ayrıca kutusundan beyaz bir kılıf çıkması, ekran jelatininin takılı halde gelmesi sevindirdi.

Tabletin sesi orta düzeyde. Ortamda gürültü yoksa size yetecektir. Ama etrafta konuşan, gürültü çıkaran kimseler varsa hoparlörü yetersiz kalabilir. Açıkçası hoparlör sesini biraz daha yüksek bekliyordum.

Bir başka özelliği Android 4.4 Kitkat sürümünü kullanıyor. Ben telefonumda Marshmallow 6.0.1 sürümünü kullanıyorum. Kitkat pratik açıdan daha kullanışsız. Öyle de bir problem var. Sizin için ne kadar problem olur bilemem.

Oyun performansını tam olarak test edemedim. Tabletin genel hızı orta düzeyde. Öyle ahım şahım bir hızı yok ama yeterli düzeyde.

Son olarak söyleyeceğim, ben tabletten memnunum. Bu özelliklerde olan tabletler bildiğim kadarıyla daha pahalı. Siz avantajlarını ve dezavantajlarını düşünerek kendiniz karar verin arkadaşlar.

Not: Tabletin kamerasını test etme fırsatı bulamadım. Zaten tablette kamera kullanan birisi değilim.

Bu tableti kullanan diğer arkadaşlarım da görüş belirtebilirse daha iyi olur. Yine de sorularınız varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manolyax -- 9 Ağustos 2016; 14:55:40 >

• Benim için android sürümü önemli değil. Ama ekran önemli. Reederin 7 inç lik yüksek çözünürlüklü bir tabletini almıştım, ekran hayal kırıklığıydı. Sanki iç ekranında mat ekran koruyucu jelatin var gibi puslu gösteriyordu. Tableti alıcam ama, ekranını görmedende almak istemiyorum. Acaba ekran kapalı iken tabletin net bir fotosunu yükleyebilirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAHANLI_81 -- 9 Ağustos 2016; 20:07:44 >
  •  Hometech Elite Tab 9.7 Retina

Hometech Elite Tab 9.7 Retina

Gece çekimi pek iyi çıkmadı istersen gündüz atayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.bimeks.com.tr/urun/149855/hometech-elite-retina-tab-9-7--tablet-pc.aspx

Ben 465 TL'ye aldım. İki gün sonra 549 TL'ye çıkmış geri. Üstelik piyasada fiyatı hep 550 civarı. Çok şanslıyım
  • Bugün teknosada bizzat görme fırsatım oldu. Tablet gerçekten çok ince. Tasarım güzel. Ekran hakkında şüphelerim vardı, ama ekran fena değilmiş. Samsung un retinaları kadar kaliteli olmasada, hd ekranlı samsunglardan daha kaliteli, bizzat karşılaştırdım. Şimdi aklıma takılan 1600 tl gibi uçuk bir rakam vererek muhteşem ekrana sahip samsung retina mı alsam, yoksa 550 tl gibi cüzzi bir fiyata, ekranı sizi üzmeyecek kalitede bir hometech elite tab 9.7 mi alsam karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAHANLI_81 -- 11 Ağustos 2016; 19:51:36 >
  • @Daerohn
    Antutudan 48.500 çıktı. Belirttiğin amaç için işini görür. Ama yere düşmeye ne kadar dayanıklıdır bilemem
    @KARAHANLI_81
    Bu tamamen sana kalmış. Gelir durumuna ve aradığın özelliklere göre seç birini.

• quote:

@Daerohn
    Antutudan 48.500 çıktı. Belirttiğin amaç için işini görür. Ama yere düşmeye ne kadar dayanıklıdır bilemem
    @KARAHANLI_81

Hocam bende aynı tableti bimeksden 465 e aldım ancak youtube uygulamasında en fazla 720 p seçebiliyorum youtube güncellemesini yükleyince ise çözünürlük seçeneği aktif olmuyor çözünürlük seçemiyorum siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gence0088

quote:

@Daerohn
    @KARAHANLI_81

Hocam bende aynı tableti bimeksden 465 e aldım ancak youtube uygulamasında en fazla 720 p seçebiliyorum youtube güncellemesini yükleyince ise çözünürlük seçeneği aktif olmuyor çözünürlük seçemiyorum siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

YouTube'a Chrome ile girdikten sonra sağ üst tarafta seçenekler tuşu var, orada "Masaüstü sitesini iste" seçeneğine tik koy. İstediğin kaliteyi seçebilirsin. Tabi site bu şekilde pek kullanışlı değil. Başka alternatif var mı bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manolyax -- 17 Ağustos 2016; 22:53:10 >

• tablete yüklediğim bazı oyunlar(eski tabletimde çalışıyordu) çalışmıyor
    sanırım android sürümünün düşük olduğundan
    android sürümünü yükseltme şansımız varmıdır acaba ?
  • afromania78 A kullanıcısına yanıt
    Rootlayip rom atabilirsiniz

• Bu tableti kullanıp rootlayip daha güncel bir android sürümünü yükleyen var mı acaba

• Bu tableti hala kullanıyorum ve çok memnunum. Ancak android sürümünü en azından 5.1 e yükseltebilen var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.