Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maviyurt

quote:

Orijinalden alıntı: rapBiTT

Az once internette gezinirken ekranda bi anda cizgiler cikti.Telefona restart atmama ragmen duzelmedi.
    Parlaklik son seviyedeyken sorun yok ama kisinca cizgiler cikiyor.
    Nedir bu durum?
    Garanti yollari mi gozukuyor?

Maalesef donanımsal bir sorun. Ekran kartı değişmeden düzelmiyor.

bendede aynı sorun oldu .komple ekran değiştirildi.4 günde servisten aldım.
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Bence sen çok iyimsersin. 40 derece oda sıcaklığında 30 derece değil bence 15 derece çalışmasını bekliyorlar. 40 derece odak sıcaklığında telefon 40 derece çalışıyorsa bence öpüp başlarına koymaları lazım. Oda sıcaklığı ve telefonun kullanımına bağlı sıcaklığı hesaba dahil edersek telefon 50-60 dereceleri görmesi doğal olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: hsinan93

Easyhome uygulamasının pro versiyonunu kullanan var mı? Ekranı hiç uyandırmadan parmak izi çalışıyor mu?

Pro kullanıyorum Hayır çalışmıyor. Ekranı uyandırmadan o tuşu çalıştırmanın hiçbir yolu yok.

Pro versiyonun ne gibi bir özellik katıyor peki cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğin gibi. Ben daha net anlasınlar diye özellikle Nikon D3100 ile çekilmiş ve benzer bir olayın yaşandığı bir fotoğrafı da az önce paylaştım.
  • Bu telefon ısınıyor diyenler sanırım hiç sinekdragon 810 kullanmamış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Easyhome uygulamasının pro versiyonunu kullanan var mı? Ekranı hiç uyandırmadan parmak izi çalışıyor mu?

Pro kullanıyorum Hayır çalışmıyor. Ekranı uyandırmadan o tuşu çalıştırmanın hiçbir yolu yok.

Pro versiyonun ne gibi bir özellik katıyor peki cevaplarsanız sevinirim

Yazıyor orada tam hatırlamıyorum basınca titreşim falan var.

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    Media markt aldim hangi rom yuklu bilmiyorum nerden bakiliyor

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    +1 hocam

• classmanxx kullanıcısına yanıt
    Türkiye'deki zincir mağazalar resmi distürbütör ürünlerini satıyor yani Türkiye romu yüklü cihazınızda

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Swipe home (market) uygulamasını yüzünden sürekli izin problemi yapıyordu

Yeni bir uygulama yüklediğim zaman swipe home kapatıyorum yeni uygulamayı yüklüyorum sonra yine aktif ediyorum

Sizde yüklü değilse bile oradaki tüm uygulamaları kapatın kapalı kalsın aralarından biri uygulama yükleme sorunu yapıyordur

Benim deneme yanılma ile bulabildiğim çözüm

Bu soruna çözüm buldunuz u çok sevdiğim bir progam kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

İstanbul bilişim Snapdrogon versiyonunu getirdiğini söylüyor. Bir mağazasına uğrayın ve standdaki telefona cpu-z kurup kontrol edin eğer öyleyse ordan paralel ithalat olarak alabilirsiniz.

Ha unutmadan kutusunda dual core yazması lazım exynosda quad core yazıyor.

Cevap için teşekkürler. Peki bu modelde yerleşik radyo var mı, bilginiz var mıdır?
  • Batman teması nereye yüklenmiş? Masaüstü görüntüsü falanmı? Benimkide güncelledi ama bişey göremedim?

• Merhaba beyler

S7 edge alarak bende aranıza katıldım , belki normaldir ama bana normal gibi gelmedi çünkü note 5 de kullandım .Telefon da web sayfalarını gezerken veya youtube twitch de video izlerken ısınıyor, spigen kılıf kullandığım halde sıcaklığı hissedebiliyorum.Bu normal mi yoksa servise vermelimiyim.Note 5 de böyle bir şeyle karşılaşmadım çünkü
  • maestro_34 kullanıcısına yanıt
    Hocam beni bildiğim Snapdrogon modelinde dahili fm radyo alıcısı var ve bunu yazılımla açtıkları için kullanılabiliyor ama eğer aramızda Snapdrogon versiyonu alıp kullanan varsa bizi kesin olarak bilgilendirebilir.

• Telefonu ilk aldığımda 8 hatta 9 saate varan ekran süreleri alıyordum (full wifi) ve o 18mb lik güncellemeden sonra gözle görülür derecede ekran süresi düştü ve kullanım şartlarım çok değişmese de 5.30 6 saat civarına düştü ekran süresi. Diyeceğim o ki hala güncellemeyenler benim kanaatimce güncellemesinler.

• Yeni güncelleme geldi diyenler 18mb lık güncellemeden sonra mı geldi acaba ?

• Kuon kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmaya devam ediyorum

• Arkadaş whatsappa girerken takılarak giriyor, sinir bozuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

Telefonu ilk aldığımda 8 hatta 9 saate varan ekran süreleri alıyordum (full wifi) ve o 18mb lik güncellemeden sonra gözle görülür derecede ekran süresi düştü ve kullanım şartlarım çok değişmese de 5.30 6 saat civarına düştü ekran süresi. Diyeceğim o ki hala güncellemeyenler benim kanaatimce güncellemesinler.

Aynı durum bende de var.
    7 saati görüyordum en az. Şimdi 6 yı görüyorum en iyi.
    Keşke ilk telefonu aldığım gibi kullansaymışım diyorum.
    Hiç güncelleme yapmasaydım yani.
    Fabrika ayarlarına geri dön yaparsam gücellemeler gider mi. İlk haline döner mi

• İthalatla TR garanti arasında makas bayağı açıldı. Yaklaşık 600 TL fark var.
    Nasipse bende 1 ay içinde telefonu alacağım. Daha önce de sormuştum ama net cevap alamadım. Telefonu ithalat aldım ve 1 gün ya da 1 ay sonra ciddi bir problemleri olduğu anlaşıldı. Değişim yapılıyor mu?
    İthalattan alıp değişim yapan oldu mu?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.