Şimdi Ara

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>> (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.580
Cevap
62
Favori
397.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama 4x4 ile otomatik aynı yerde olsaydı keşke ...

tamamen birazda 4x4 zevki için di ama .. , zaten 10 gün falan kar yağıyor

neyse teşekürler ...
  • BİZİM "SUZUKI" MARKASINI NİÇİN AYIRMIYORLAR HALA...

DİĞER ARAÇLARIN İÇİNDE GEÇMEMEMİZ LAZIM...

BİZİMDE KENDİMİZ AİT BAŞLIĞIMIZ OLMALI; FORUM YÖNETİCİLERİN SESLENİYORUM

BAZI ARAÇLARIN 3-4 ALT BAŞLIĞI OLUYOR AMA ONLARA AYRI BÖLÜM AÇILDIĞINI GÖRÜYORUZ....

SUZUKI MARKASININDA "DİĞER ARAÇLAR" BÖLÜMÜNDEN AYRILMASINI İSTİYORUZ....
  • selam arkadaşlar , siz ne kadar yazarsanız yazın . böyle ilgisiz bir şirket olduğu sürece bir yere varılmaz , suzuki nin resmi türkiye internet sitesine iki haftadır giriyorum, satışa çıkan dizel motorlu SX4 hakkında daha birkaç gün önce bilgi konmuş. aracın adı var ,ddıs diye model kodu var ama , bu nedir yazan yok. nihayet dün baktım lütfedip bunun bir dizel motor seçeneği olduğunu yazmışlar..

neyse firmadan öğrenemediğimiz bilgileri forum saĞolsun , burdaki arkadaşlardan öğreniyoruz.. 40000 tl liste fiyatı ile 90 beygirlik bu 1.6 dizel model hakkında düşünceniz nedir??
  • İyi ki sitenin eski halini görmemişsiniz, şimdiki hali çok daha iyi

Dizel modeller bu ay geldi diye biliyorum. Anca eklemiş olmaları normal olabilir.

40000 liraya diğer markaların dizelleri de alınabiliyordur. SX4'ü beğeniyorsanız, dizel de istiyorsanız alınabilir gibi . Bu motor Opel'lerde de kullanılan, Fiat üretimi dizel motor. Kendini kanıtlamış bir motor, problem yaratmayacağını söyleyebiliriz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quad_65 -- 12 Şubat 2010; 11:32:31 >
  • O DİZEL MOTOR --> FİATIN 1,3 MULTİJETİDİR....
  • suziki swift 4x4 yakıt tüketimi hakkında -özellikle kullanan arkadaşlardan- bilgi paylaşımı yapabilecek olan var mı ?
    not: internetteki sayısal verilerden bahsetmiyorum, aracı kullananların görüşü önemli benim için...
  • Suzuki'nin internette yazan verilerine güvenebileceğinizi söyleyebilirim. Yani onların üstünde bir değer olması için çok ciddi bir trafikte olmanız lazım. Aracın sadece sabah akşam köprü trafiğinde vs. olması lazım.

Benim 4x4 kullananlardan duyduğum şehiriçi 7.5-8 lt/100 km yaktıkları. Devirli kullananlar 8.5 - 9 litre görüyordur.

Ben 4x2 kullanıyorum, şehiriçi tüketimi yazın 6.5, kışın 7 lt.
  • Merhabalar Suzuki sevenler. Ben konuyu gözümden kaçırmışım, ben de Suzuki kullanıcısıyım, SX4 başlığına üyeyim ancak buraya da üye olmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desx -- 16 Ağustos 2011; 19:18:46 >
  • Bu da yeni Swift Hybrid

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>
  • İşte benim Splash'ım.Uzun araştırmalar sonucu Splash'a karar verdim.İlk arabam,uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum.Böylece Suzuki ailesine katılmış oldum.
     <<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 11 Haziran 2011; 10:37:25 >

• Çok güzel, güle güle kazasız belasız kullanın.

Otomatik vites model mi bu? Önümüzdeki günlerde izlenimlerinizi bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quad_65

Çok güzel, güle güle kazasız belasız kullanın.

Otomatik vites model mi bu? Önümüzdeki günlerde izlenimlerinizi bekliyoruz.

Amin.Çok teşekkür ederim.
    Otomatik vites GLS-H versiyonu.Diğer arabamız Clio.Onunla karşılaştırınca içi çok daha ferah ve geniş.Gösterge vs.daha modern gibi geldi bana.Motor,kullanım olarak daha 170 km yaptım 2 haftada ama hem 1.2 hemde otomatik diye yokuşta falan zorlanır diye düşünüyordum,ama bayağı dik bir yokuşu çıkmak durumununda kaldım gayet rahat çıktı zorlanmadan.Kabin gürültüsü olarak Clio Symbol'den biraz daha iyi gibi geldi.Tüketimi daha tam incelemedim ama yol bilgisayarına göre 7-7.5 Lt yazıyor Ş.içinde.Sanırım motorun tam açılmadığını da göz önüne alırsak abartı sayılmaz tüketim.

• Güle güle kullanmanızı dilerim hocam, Allah kötülüklerden saklasın, cümlemizi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desx -- 22 Şubat 2010; 19:48:01 >
  • quote:

Güle güle kullanmanızı dilerim hocam, Allah kötülüklerden saklasın, cümlemizi de.

Teşekkürler.Amin hepimizi.
  • Gule gule kullanin, 2,5 yillik suzuki swift 1.5 AT kullanicisi olarak suzukiyi secerek cok dogru karar verdiginizi dusunuyorum. Splash'in tasarimi cok guzel, ic tasarimi nasil? Swift'e benziyor mu? Bir de yol sesi aliyor mu? Swiftte dertli oldugum tek yer yol sesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musso2006

Gule gule kullanin, 2,5 yillik suzuki swift 1.5 AT kullanicisi olarak suzukiyi secerek cok dogru karar verdiginizi dusunuyorum. Splash'in tasarimi cok guzel, ic tasarimi nasil? Swift'e benziyor mu? Bir de yol sesi aliyor mu? Swiftte dertli oldugum tek yer yol sesi.

Çok teşekkür ederim.Hepimiz kazasız,belasız sağlıkla kullanalım inşallah.Bende doğru karar verdiğimi düşünüyorum.Umarım bizim ufaklık yüzümü kara çıkarmaz.Tavanı yüksek olması nedeniyle içi çok rahat.Evdeki diğer araba Symbol.O'na göre iç gürültü daha sessiz geldi bana ama Swift'i hiç kullanmadığım için onunla karşılaştıramıyorum. Bende önce tasarımını beğendim.i10,Micra,Clio vs. düşünüyordum ama bunun geldiğini görünce Suzuki'ye güvenip aldık. Motordan anlamam ama 1.2 86Bg de iyi geldi rakiplerinin motorlarına göre.

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

• Bende suzukici oldum ama pek mutlu edemedi araba beni.1990 model 1,0gl aldım pek mutlu olmadım.Zamanında (2007) 1986 model 1,0 justy vardı o bundan daha seri ve atak gibime geldi.Resim nasıl ekleniyor bilgi verirseniz paylaşmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanliturk

Bende suzukici oldum ama pek mutlu edemedi araba beni.1990 model 1,0gl aldım pek mutlu olmadım.Zamanında (2007) 1986 model 1,0 justy vardı o bundan daha seri ve atak gibime geldi.Resim nasıl ekleniyor bilgi verirseniz paylaşmak isterim.

Güle güle iyi günlerde kullan hocam, Allah kötülüklerden saklasın, cümleyi de. Mesaj yazarken üst kısımdaki image butonuna tıklayın ve gelen yazının ortasına örneğin imageshack gibi sitelerden yüklediğiniz fotoğrafın linkini yapıştırın.
  • Pas değildir o yahu. Dediğiniz gibi kalıntıdır onlar.
  •  <<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

Buda benim suzuki 1990 model 1,0gl.Ama ruhsatta 1100 motor yazıyor :)Satılığa koydum ama keyfe keder satacam.Yani satılırsa satılmazsa devam:)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.