Şimdi Ara

tv karti ve bilgisayarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim 2 sorunum var ya 1. si knc one ve tv station yazan 2. el bir tv kartı aldım ve driverini bir turlu kuramadım yani cd si yok netten de indirdim bitane ama olmadı ne yapmam lazım yardımcı olun lutfen
    2. iş yerindeki bilgisayarımı açıyom ve xp yazısı çıkıyo biraz gectikten sonra bilgisayar açılmadan yeniden baslıyo sorun ne bana yardımcı olun lutfen mailim mesudi79@hotmail.com maillerinizi bekliyom şimdiden ilginizden dolayı tesekkurler

• Tv krtı için kurmuş olduğun driver xp desteği içermiyor yani xp için değil.Bu nedenle kartın sürücüleri çalışmaya kalktığında hata üretilmesine neden oluyor.Bunda kurtulabilirsin.Bu sorunu BtInstaller ile çözebilirsin hatta belki tv kartını da çalıştırabilirsin.Önce sorunu gidermek için pc yi güvenli modda açıp bu programı uninstall modunda çalıştıracaksın.Sonra ınstall modunda tv kartı özelliklerini belirterek kurulm yapabilirsin.http://members.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=124923 bu linkini kullanarak indirilebilinir.
  • Yukarıdaki yazımda kartını tanıtman için BtInstalleri denemeni önermiştim.Şunuda eklemekte fayda o program sadece kartın tanıtım işini yapar yani görüntü ve ses için farklı bir programa ihtiyacın olacak.Onu da o kartı destekleyen herhangi bir decoder yazılıla yapabilirsin.
  • kardes dediğin linkteki driveri indiremedim ya bana yardımcı olurmusun lutfen ya
  • yazdığım link driverguide a ait bir link sen direktwww.driverguide.com adresinde arayarak bulabilirsin.Dha olmadı diğer download sitelerindede bulabilirsin.Programını adnı tekrar yazıyorum.BtInstaller
  • aşağıdaki linkteki programı kullanarak tv kartınız için drivera gerek olmadan radyo destekli bir şekilde tv izleyebilirsiniz

http://prdownloads.sourceforge.net/deinterlace/DScaler4115.exe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.