Şimdi Ara

Bana kayıtlı görünen telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar google playde geziyordum ayarlarda cihazlarım diye bi sekme gördüm merak ettim tıkladım .
    Kullandığım HTC marka telefon görünüyor birde hiç alakam olmayan samsung marka bi telefon görünüyor
    daha önce hiç öyle bir telefon kullanmadım fakat cihazlarımda görünüyor. Yapmam gereken herhangi bir şey varmıdır, yada o telefonu ordan silme gibi bi şansım varmı . (Olayın resmini attım bakarsanız)

Bana kayıtlı görünen telefon

• Hocam merhaba siz diyince bende bakayım dedim. Aynı şekilde bende de Samsung Galaxy S5 cihazlarım içerisinde gözüküyo. Bende kullanmadım hiç böyle bir cihaz.
    Ama burda garibime giden ikimizde de oparetörün T-Mobile-US olarak gözükmesi. Benim açımdan şüphem şu. Pc üzerinde google play oyunları oynamaya yarayan bir program vardı. Onla giriş yapmıştım. Onlardan olabileceğini düşünüyorum. Silme konusunda da galiba yapabileceğimiz bişey yok.

Evet az önce yabancı forumlarda benim gibi BlueStacks kullananların hepsinin bu durumla karşılaştığını gördüm. Ama malesef silme işlemi hakkında bir çözümleri yok. Sadece gizlenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead_game -- 11 Kasım 2015; 11:37:00 >
  • Bende bluestacks kullandım bendede cihaz görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dead_game kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende pc üzerinden bir android oyun oynadım chromedan , sanırım ondan kaynaklı olan bi durum sıkıntı çıkaz ozaman tekeşşürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.