Şimdi Ara

Sizce Tahm Kench Alınır Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar normal bir nickim var ama yeni yine düzgün bir nick koymayı planlıyordum. Yakın zamanda rün de dizdiğim için tam kısıtlı kaldı ip. Nick mi değiştireyim yoksa bu yeni champı mı alayım. Yani sizce gerekli midir ? Tanıtımın da falan da hiç sevemedim champı.

• Ben nick degistir derim ama herkes arkadasini yiyorsum op yazcak konuya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi sure sonra çok boş bi hero olcak insanlar karsisinda napilmasi gerektigini kavrayacak ve çöpe atilcak hero

• Sevmediysden almada harika hero la cok zevklı hep trolluyom bizim jungleı yutup kuşgagasını caldıydım
  • Takımıma gedli ranked son tf de sejumuzu yedi ve tf kaybettik o maç bu maçtır alana beddua ediyorum.
  • burakhan29 kullanıcısına yanıt
    Mutlaka olacaktır :). Teşekkür ederim fikrin için.
  • Mr.Clicker kullanıcısına yanıt
    Vallahi hiç oynamadım belki güzeldir ama bilemedim altta ki yorumlarda gelince
  • Hocam pek trollemem ya troll için girdiysem ayrıda troll için girmezsem zevk alır mıyım ?
  • Da bilemedim hocam yani sejuya 3 birik biriktiricem de yutacağım da sonra inanılmaz yavaşlamasıdır düşen görüş alanıdır. Beni tf dışı bırakacak 4 vs 4 devam edecek. Belki oynasam hoşuma gider de böyle sadece tanıtımlarıyla bana useless gibi geldi.
  • Bu 2 hafta boyunca tamamen gereksiz genelde instaban olucağı icin haftayı beklemeni tavsiye ederim boşa ip harcama. anca normalde oynarsın sen rune diz.
  • Bir videosunda çok hoşuma gitti ama yine de nick değiştireceğim. 6300 e düşünce alırım diye düşündüm. Teşekkürler yorum yazan arkadaşlara
  • Aşırı iğrenç mevcut canının 2 katı kalkan kullandı.
  • çok zevkli tam trollük barddan beter :D
  • Rakip oyuncuyu yutmak dost oyuncuyu ham yapma gibi değil onu belirteyim de benimkisi gibi ip rp boşa gitmesin.. Bence alınacak bir şamp değil.
  • George'u yemeyi sevdiği için asla asla ve asla
     Sizce Tahm Kench Alınır Mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-863A03C10 -- 10 Temmuz 2015; 4:26:08 >
  • 7800e champ almayın deli misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEANmirac

Ne tost kastın be hocam xd

• Cok iyi hero canim azdi lux ulti atti beni yedi kurtarmisti

• Eski günler ;_;
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    Agladim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.