Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hondaprojason

üstünden tank geçebilir ...

Geçemez geçemez bak hemşerilerim şarkı bile yapmiş

https://www.youtube.com/watch?v=G9AGh3hjA6Y
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Aslinda coupe gencler ve yeni evliler icin on numara arac.iki tip olsa super olur.full donanim manuel turbo ve dizel otomatik.tamam az satilir ama herkes doner bakar. Misal,

https://youtu.be/Mhh41y8ufco

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun bir arkadasimdan ogrendigim kadariyla civicte arka koltuk isitmalari olacakmis calistigi firma koltuk sungerlerinin siparislerini aldiklarini 3 cesit koltuk uretekceklerini soyledi,bir kisim sipariste arka koltuklar isitmaliymis. Siparis teslimi eylulmus...

• Koltuk isitmadan ziyade arkadaki yolcular için havalandırma daha mantikli

• Ulen rüyama bile girdi bu araba..ne iştir arkadaş.

• ağaç olduk

bukadar bekledigimize deger insallah. hayal kırıklığı yasatirsa sıkıntı
  • Arka koltuklar için konuşuyorum.

Amerika ve kanada da sanırım ısıtma var. Avustralya ve Malezya'da hava kanalları gördüm (civicte ilk-hele şükür). Türkiye'de Erzurum ve Antalya'nın arasının 30 derece kadar olduğunu düşündüğünüzde soğutma standart ısıtma opsiyonel olabilir.

Ama eylül teslim demek gerçekten de araçların ekimde çıkması demek. Yeni Megane sedan ile beraber satışa çıkacak. Megane sedan dizel otomatik neredeyse civic benzinli fiyatına satılacak ve İstanbul Ankara İzmir Bursa megane sedanlar ile dolacak. Biz de az ama öz civic kullanıcısı olacaz. Ya da megane sedan'a kayacak gözümüz.

Birde astra sedan dizel otomatik gelirse artık gör sen cümbüşü. Civic kendini sanırım assolist sanıyor. Civic dizel otomatik çıkana kadar seneye VW yeni jettayı patlacak. Dizel civi bekleyenler de yine kararsız kalacak.

Tebrikler Honda gerçekten çok rekabetçisiniz. Bir de fiyatları güzel ayarlarsanız, subaruya iyi rakip olursunuz gerçekten.

• Hani bazı imparator teknik direktörlerin eski klasikleri arasında yer alan bi lafları vardır ya; " biz bilmem kimiz raaakip bize önlem alsın" falan diye..

Honda da kendini böyle görüyor ve en ufak bi strateji falan gütmüyor adamlar.

Aman şu markanın bu modeli geliyor aman bu model bizim satışları baltalar biz önce çıkaralım falan hiç yok.

Adamlar şu anki mevcut kasadan ayda 1000 tane sata sata modelin ömrünü doldurdular.

Daha fazla satmak için ne bi gayret ne bi çaba.

Marka beğenisi isteği arttırmak adına ne bi kampanya ne bir duyuru.

Zannedersin herifler aslında büskivi sektöründe çalışmak istiyorlar da zorla otomotiv sektörüne sokulmuşlar gibi.

Öyle heyecansız. Öyle enerjisiz. Öyle bitik.

• Bayii eylülde ön satış olacağını ekimde teslimlerin başlayacağını söyledi hakikaten de bu nasıl strateji araç bu tarihte alınsa 2 ay sonra 2017 model cikacak alsak bi türlü almasak bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ifcoskun -- 27 Temmuz 2016; 12:58:02 >
  • fiyat konusunda netleşen veya duyum alan varmıdır?
  • ifcoskun kullanıcısına yanıt
    en mantıklısı 2017 ortası yada 2018 basi almak o zaman.
  • Tekrar sesli düşüneyim.Aracı değiştirsem Honda Civic ya da Mazda 3 bakarım.Mazda 3 dizel otomatik power ortalama 103 k benzinli otomatik power 83 k 20.000 k fark nedir yahu!Bunu eskiden bir marka yapıyordu sadece!!!

Honda civic orta segment 65 k(çok iddalı olmasada)75 k arası olsa tercihim Honda olur.Umarım fiyatlar uçmaz yoksa sat 40 k daha ver beni aşar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

Tekrar sesli düşüneyim.Aracı değiştirsem Honda Civic ya da Mazda 3 bakarım.Mazda 3 dizel otomatik power ortalama 103 k benzinli otomatik power 83 k 20.000 k fark nedir yahu!Bunu eskiden bir marka yapıyordu sadece!!!

Honda civic orta segment 65 k(çok iddalı olmasada)75 k arası olsa tercihim Honda olur.Umarım fiyatlar uçmaz yoksa sat 40 k daha ver beni aşar

şu anda elegance yani orta donanım 78 bin. yeni kasa bundan düşük olmayacağı kesin. ben 80'i gözden çıkardım da 85+ olursa astraya yönelicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

Tekrar sesli düşüneyim.Aracı değiştirsem Honda Civic ya da Mazda 3 bakarım.Mazda 3 dizel otomatik power ortalama 103 k benzinli otomatik power 83 k 20.000 k fark nedir yahu!Bunu eskiden bir marka yapıyordu sadece!!!

şu anda elegance yani orta donanım 78 bin. yeni kasa bundan düşük olmayacağı kesin. ben 80'i gözden çıkardım da 85+ olursa astraya yönelicem.

2012 de premiumdu orta sınıf onu baz almıştımÇeşit arttıkça fiyat arttı.

• Mersinde nerdeyse Bütün markaları gezdim nerdeyse auris astra hb mazda 3 hb leon tdi 308 egea hb. Hepsinde bişiler bişiler eksik fazla kafam karıştı hondaya da uğradım civic yeni kasa 2 ay ekimde gelecek dedi kesin mi dedim evet benzinli 1.5 turbo 1.6 atmsferik dedi şuan beklemeye kaldım o zamana kadar motosikletle idare edip civic alıcam :)

• Bugün Astra HB benzinli tam oto. için fiyat aldım 77 bin dinamik orta donanim artı 20 bin 20 ay sıfır faiz avantajı vardı araç 1.4 turbo motor eğer Civic 85 gibi rakamlara çıkarsa bence zor satar o rakamlara almak benim için zor çünkü o rakamlara Tucson veriyorlar Astra dizel otomatik alırsın sonuçta civicte çok büyük bir teknoloji farkı olmayacak sadece görsel için bu fiyat intihar etmek olur...

• digital90 kullanıcısına yanıt
    mersin honda bayisinin camlarina yeni civic 2016 yazmislardi gecerken oyle gördüm sanki dogrumu? yoksa yanlis mi gordum. izindeyken onunden gectim duramadimda. size sorayim dedm mersindesiniz sanirim

• Otomatik benzin li 100 km de ne kadar yakar LPG ile fark çok mu fazladir

• ifcoskun kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik excellence için fiyat aldınız mı acaba ?
  • Sadece bunları sormuştum fakat Astra görünümü çok farklıydi. spor aksesuaralar eklemisler farklı çelik jant ; ön,arka ve yan kitler eklenmiş 3500 fiyat arti istiyorlar ama araca çok yakışmışti.

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.