Şimdi Ara

işte grandepunto sedan... (Biraz megana mı benzio ne :D) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
13.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • la bu fiatçıları yavas yavasaanlıyorum çogu kör yada araba dedikleri seyi o kadar seviyolr puntro yu puntu die okuyolar arkadaslar fiatcılar size bi nasihatım var e 200 ün fln yanından gecmeyimde sonra arabaya albea fln dersinizhem fiat ve reno ya gelince sizi uyutsunlar bizde sıfır full albea alıoduk arkadas gitti 5 daha kodu dizel tdi passat aldı şimdi bi albea gördügümüzde gaza basıyok görmeyelim die ve de son olarak bi polo ya binin bide albea ya benbindim albea 2005 1.3 polo 2004 1.4 tdi disizde bibinin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkun oglu -- 10 Kasım 2007; 16:32:55 >
  • yaw ne olacak bu tartısmanın sonu punto mu puntro mu

bi fiat cı olarak özenilmek hoşuma gitti
  • quote:

Orjinalden alıntı: FiatClub

işte grandepunto sedan... (Biraz megana mı benzio ne :D)

bu arabayı bodrumda gördüm gibi
    punro yazıyor. adam t'nin üstünü kesmiş punto yu punro yapmış nedense ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkucay -- 12 Kasım 2007; 13:40:54 >
  • :d
  • Şirketinin adı punro dur punto ambleminden esinlenip yapmıştır yani ucuza kaçmıştırkestiğine göre ancak böle olur başka sebebi olmaz yani adam punto özlemi ile yanıp tutuşmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

fiat türkiye de en dandik en kalitesiz araçları üreten bir firma sizin dandik araçları kim kıskansın 90 yıllarda türkiyede ot gibi arabaları vferdiler doğan şahin kartal bunların hepsi odun gibi araç şimdi ki albeada öyle sizin ... araçlarını kim napsın o camdaki yazıda punto yazmıyor. photoshpo öezzlikle büyütüp baktım PUNTRO yaziyor. buda fiatcıların hepsine kapak olsun

Fiat bence süper bi araba madem dediğin kadar kalitesiz marka yerine bile koymadan yorum yapmaya bile tenezzül edemezdin övündüğün megane II çıksın benim mareamın karşısınada görelim farkı!!! Unutma bu EURO Ncap testlerinde en çok 5 yıldız alan otomobil firması fiattır araştır gör!!! 90 yılında türkiyede fiat adıyla satılanlarda tofaştı tiponun bi kaza testine bul isle adamlkar 90 yılında airbag kullanmışlar ama renonun 90 yılındaki araçlarıda torostu!!! Küçümsemiyorum ama bence olaya objektif bakın biraz yaa bunlar inanmak istemediğiniz gerçekler!!!

• punto değil punro yazıyor.
  • ya renault nun yeni reklamı. renault daha iyi .italyan arabaları yaramaz.ayrıca ben renault fabrikasında çalısıyorum .bursadakinde
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.