Şimdi Ara

Goldmaster Spark HD 1200 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
6
Favori
26.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-Opera browser uygulaması sparkla gelen bir uygulamamı?
    2- Flashplayer desteği varmı? İyi kötü, dizi veya film online olarak izlenebilinirmi?
    3- Gmaster yazılım desteği vermesede sparkı güncellemek mümkünmü?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferruhb

Merhaba

1-Opera browser uygulaması sparkla gelen bir uygulamamı?
    2- Flashplayer desteği varmı? İyi kötü, dizi veya film online olarak izlenebilinirmi?
    3- Gmaster yazılım desteği vermesede sparkı güncellemek mümkünmü?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

1- Evet

2-Gerek yok, enigma 2 tarafında Türkvod ve Seyirtürk adlı uyuglamalarla film ve dizi seyredilebiliyor.

3- Sanmıyorum ama enigma2 tarafı için imaj ve eklentiler var, buda cihazı güncel tutuyor.
  • Seyirturk yeterli zaten
    cevap için teşekkür ederim

• Goldmaster sparka yazılım desteği veriyor bu arada,

Spark ürünü avrupadaki satış fiyatlarının bile çok çok altında satılıyor ülkemizde, seyir türk ve türkvood çalışıyor enigma tarafıda yeni yazılımal gayet hızlı spark tarafı da ayrı bir tercih olabiliro rakama gayet stabil bir üründür.

http://hepsidijital.com/goldmaster-hd-1200-spark-dijital-uydu-alicisi
  • Arkadaşlar herkese merhaba Spark cihazım elime ulaştı işi gücü bırakıp su enigma 2 imajını kurmaya çalışıyorum ama ne yazıkki beceremiyorum enigma 2 ile başlatınca cihazın önünde load yazıyor sadece ve o şekilde kalıyor video ları izledim nerede yanlış yapıyorum bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • altayi kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın, o fiyata alınacak en iyi cihazı aldınız.

Cihaz ile gelen enigma 2 yazılımını başlatırkenmi sıkıntı var yoksa yeni yazılım attınızda cihaz açılmıyormu?
  • ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Dün kargodan gelince kurup çalıştırdım Spark menüsü ile açıldı uydu kanal ayarlarını yaptıktan sonra cihaz Spark tarafında iken usb takıp uydukurdu formundan aldığım enigma 2 imajını yüklediğim daha sonra usb takılı cihazı kapatıp anlatıldığı şekilde arka anahtarsan kapatıp öndeki on tuşu basılı forc yazısı gelene kadar bekleyip prog eksi ile enig ok seçerek devam deyince uydu alıcı ekranında load yazıyor ve cihaz o şekilde işlem yapmadan bekliyor dün gece baya uykusuz kaldım uğraştım ama yapamadım ilginize teşekkürler

Benim konuda paylaştığım imajı yüklemeyi deneyin bazen öyle sıkıntı olabiliyor...

Hocam linkini paylaştığın e2 imajı kurdum çok sağol yalnız diseq ayarı yapmıyorum a,b,C,d gibi kanallar yok bide hotbird deki kanallar için vicard cccam hangi ayarı seçiyoruz@ulusalonur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altayi -- 22 Mart 2016; 10:10:34 >
    O imaj geldiği hali ile motorlu çanağa ayarlı olması lazım kanalları göstermez, kendi uydularınıza göre disecq i ayarlaması gerekir.

Hotbird için vicardd seçili olmalı...

evet öyle biraz ugrasıp yaptım fakat benim gibi becereksiz adamlar için baya zaman ve sabır işi imiş dün aksam dan basladım ugraşıyorum sıkıntı bastı güç bela yaptım bişeyler yardımlarınız için tesekkürler

İlk kez bu işlere girecek olanların konuları iyi okumaları ve bol pratik yapmaları gerek, işin mantığı ancak böyle çözülür, sıkıntı yok bizde aynı yollardan geçtik

• Arkadaşım bende bu cihazı almayı düşünüyorum powervu ile türkçe Belgesel kanallarını izlemek için serversız powervu ile yapabilirmiyim? Cihazın powervu desteği varmı? Birde ençok türkçe belgesel kanalı hangi uyduda var 2. canagi hangi uyduya cevireyim? Yardımlarını bekliyorum. Iyi günler. @ulusalonur

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Arkadaşım bende bu cihazı almayı düşünüyorum powervu ile türkçe Belgesel kanallarını izlemek için serversız powervu ile yapabilirmiyim? Cihazın powervu desteği varmı? Birde ençok türkçe belgesel kanalı hangi uyduda var 2. canagi hangi uyduya cevireyim? Yardımlarını bekliyorum. Iyi günler. @ulusalonur

Cihaz çift yazılımlı, spark tarafına power vu çözen yeni yazılımı yukarıda verdim. Ama spark tarafını tavsiye etmem çünkü Türkvod, seyirtürk gibi içerikler yok.

Enigma2 tarafında daha powervu çözülmüyor.

En çok Türkçe belgesel 13 Hotbird de ama en kaliteli uydu 19 astra.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

quote:

Arkadaşım bende bu cihazı almayı düşünüyorum powervu ile türkçe Belgesel kanallarını izlemek için serversız powervu ile yapabilirmiyim? Cihazın powervu desteği varmı? Birde ençok türkçe belgesel kanalı hangi uyduda var 2. canagi hangi uyduya cevireyim? Yardımlarını bekliyorum. Iyi günler. @ulusalonur

Cihaz çift yazılımlı, spark tarafına power vu çözen yeni yazılımı yukarıda verdim. Ama spark tarafını tavsiye etmem çünkü Türkvod, seyirtürk gibi içerikler yok.

Enigma2 tarafında daha powervu çözülmüyor.

En çok Türkçe belgesel 13 Hotbird de ama en kaliteli uydu 19 astra.

Hocam Hotbird 13 de hangi belgesel kanalları var? Birde powervu ile server olmadan bu kanalları Goldmaster 1200 ile izleyebilirmiyim?

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Hotbird de powervu şifreli kanal yok, o kanallar 4.8 sirius ile 0.8 thor uydusunda var.

Hotbird deki çoğu belgesel kanal enigma 2 de yayınlanan imajlar yani backup alınmış yazılımlar ile açılıyor, hiç bir ücret ödemenize gerek kalmıyor...
    Üstad yardımların için sağol Bu hotbird deki belgesel kanalları türkçe mi?

• ya abi ben turkvodda sekmeler arası geçiş yaptığım esnada ekranın sağ alt köşesinde bi çizgiler çıkıyor bu yazılımla mı alakalı bişey acaba ? bide bazen uyduda kanallar arası geçiş yaparken çat diye ses geliyor hoparlörden korkmaya başladım açıkcası tv yi yakıcaz diye böyle bişey yaşayan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 25 Mart 2016; 23:14:16 >
  • quote:

Üstad yardımların için sağol Bu hotbird deki belgesel kanalları türkçe mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_72123969/f_//tm.htm#72123969

• quote:

Orijinalden alıntı: ikarusbasarsa

ya abi ben turkvodda sekmeler arası geçiş yaptığım esnada ekranın sağ alt köşesinde bi çizgiler çıkıyor bu yazılımla mı alakalı bişey acaba ? bide bazen uyduda kanallar arası geçiş yaparken çat diye ses geliyor hoparlörden korkmaya başladım açıkcası tv yi yakıcaz diye böyle bişey yaşayan var mı

O çizgiler sol altta tv ekranının yer almasından kaynaklı sıkıntı yok ama ses sorunu sanki tv ile alakalı, bass veya tiz seslerini kısarsan düzelebilir...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.