Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theicestorm

Rom u kurarken soruyor note5 kamera uygulaması mı istersin yoksa note7 mi diye. Ben note7 seçtim. Arayüz hoş ekranı sağ çekiyorsunuz modlar geliyor sola çekiyorsunuz filtreler geliyor aşağı çekiyorsunuz ön kamera açılıyor.

Parmağınızla dokunup odakladığınızda 7 plustaki portre moduna benzer birşey çıkıyor ortaya. Parmağınızı değdirdiğiniz yer çok net oluyor. Kalite farkı yok. Video denemedim

always on display çok şarj yiyor mu hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Ekran kapalı notu Note 7'deki gibi olmayacaksa arayüzün şekli de değişse farketmez benim için. Note 7'nin S Note özellikleri gelsin bari madem güncelleme geliyor.

Gelecek s pen özellikleri büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroz89

Telefonla gelen kulaklık bozuldu arkadaşlar, garanti kapsamına girer mi kulaklık?
    Ayrıca telefon ile uyumlu olacak mikrofonlu kulakiçi kulaklık tavsiye eder misiniz. Maksimum 200 lirayı geçmeyecek şekilde. Piston 3 nasıldır mesela?

kopma kırılma yoksa gidin değiştiriyolar 1 hafta içinde
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Umarım gelir o özellikler. Ayrıca yutup vidyolarını ekran secim aracıyla seçip gif yapma falan vardı. Bunları verse tadından yenmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1-1.5 ay önce NOte 7 ile hediye verilen Gear VR ın içinden çıkan kodun çalışmadığını Samsung Müşteri hizmetlerini arayarak bildirmiştim.

Birçok kullanıcıda yaşanan bir sorun nedeni ile yeni kod gelmesini bekliyoruz dediler ve hala ses seda yok.

Saygılarımla...
  • Şuanda yiyor. Aod un çalıştığı kernelin çok sıkıntısı vardı başka bir kernele geçtim şuan

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Sammobile ın apk arşivinden smart selecti indirince bu özellik geliyor.

• Orjinal hızlı şarj cihazını nerden bulabilirim önerebileceğiniz bir yer var mı? 20 TL den başlayıp 100 TL ye kadar satılıyor nette güvenemedim . Servis 100 TL istiyor

• quote:

Sammobile ın apk arşivinden smart selecti indirince bu özellik geliyor.

Sağolun hocam (:

Edit: efsane bir şey bu yalnız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 3 Aralık 2016; 9:23:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksu1982

Orjinal hızlı şarj cihazını nerden bulabilirim önerebileceğiniz bir yer var mı? 20 TL den başlayıp 100 TL ye kadar satılıyor nette güvenemedim . Servis 100 TL istiyor

Pdateknoloji orjinal satıyor güvenle alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Yaklaşık 1-1.5 ay önce NOte 7 ile hediye verilen Gear VR ın içinden çıkan kodun çalışmadığını Samsung Müşteri hizmetlerini arayarak bildirmiştim.

Birçok kullanıcıda yaşanan bir sorun nedeni ile yeni kod gelmesini bekliyoruz dediler ve hala ses seda yok.

Saygılarımla...

Çok da önemli değil de gelecekse deneriz en azından

• Cihazı rootladıktan Sonra ekran açık sürem 6 saate çıktı. Bu süreyi greenify ve macrodroid ile sağladım. Orijinal Rom dayım. Bilginize. Kullandıkça izlenimlerimi aktarmaya devam edeceğim. (root u chainware nin rootuyla attım başka yollarıda var ama ben bunu kullandım. Sizde rootlayın diye yazmıyorum bilgi amaçlı)

• Macrodroid i nereden indirdiniz. Link atabilir misiniz

• quote:

Macrodroid i nereden indirdiniz. Link atabilir misiniz

Hatırlamıyorum ama Google'a yazmıştım

• Kullanamadım yav. Anlatabilir misiniz biraz

• Yok arkadaş ne yaptımsa root kaldırıp stock rom a geri dönemedim. Yeni Official rom u kurdum bende grace ux olan. Tek sorun cihaz türkçe değil. Nasıl geri dönemiyorum anlamıyorum herşeyi denedim yemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahhh34

Yok arkadaş ne yaptımsa root kaldırıp stock rom a geri dönemedim. Yeni Official rom u kurdum bende grace ux olan. Tek sorun cihaz türkçe değil. Nasıl geri dönemiyorum anlamıyorum herşeyi denedim yemiyor.

Hocam nereden kurdunuz yeni official ux ?
  • quote:

Kullanamadım yav. Anlatabilir misiniz biraz

Üstad karıştır biraz. İlki koşul belirtecen. İkincisi ne yapması gerektiğini, üçüncü olacakta kısıtlama var ise kısıtlama gireceksin. Ben bu yolla ekran kapalı iken 25 dakikada bir 3 dakikalığına 4.5g yi tabi datayı açıp kapanmasını ayarlıyorum. Şarj mükemmel fark ediyor. Greenify ile cihazı kapatınca senin hariç tuttuklarını dışında tüm programları donduruyorsun cihaz uçuyor. Şarzada mükemmel etki ediyor. Macrodroid ilede bir çok varyasyon yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 3 Aralık 2016; 14:07:24 >
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    XDA da konusu var
    Link

http://forum.xda-developers.com/note5/development/rom-t3502803

Yalnız custom tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahhh34

XDA da konusu var
    Link

http://forum.xda-developers.com/note5/development/rom-t3502803

Yalnız custom tabi

Ekran çözünürlüğü düşürme var mı hocam peki kimileri yok diyor da

• 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.