Şimdi Ara

YENİ KİA SORENTO TÜRKİYEDE SATIŞTA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Üçüncü nesil Kia Sorento, yenilenen yüzü ile satışa sunuldu. 2014 Paris Motor Show’da prömiyeri gerçekleştirilen Yeni Sorento Avrupa’dan kısa bir süre sonra Türkiye’de de vitrinlerdeki yerini aldı.

Kia Carnival/Sedona modelleri ile aynı platformu kullanan Sorento beş veya yedi koltuklu kombinasyonlara sahip. Ancak Tükiye’de sadece Exclusive versiyonu satışta olduğundan, şimdilik sadece yedi koltuklu versiyonu mevcut.Bayilerde satışına başlanan Sorento Exclusive, 199 bin 990 TL lik anahtar teslim satış fiyatından tavsiye ediliyor....

http://www.motobilim.com/2015/04/yeni-kia-sorento-turkiyede-satista.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technovaland -- 23 Nisan 2015; 19:26:50 >

• guzel arac ama 5 koltuklu gelırse belkı fıyatı az duser bide keske yeni 9 ileri otomatık olsa
  • Gelse ne olur ki. 200.000 tl gibi servet istemiş adamlar. Bu para bu arabaya hayatta verilmez bana göre. Bu fiyata çok satilacaginida zannetmiyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fuarda inceledim. Araç oldukça dolu.
    Adaptif cruise, otomatik park, görüş kamerası, koltuk ısıtma/soğutma, yüke göre otomatik yükseklik ayarlama, cam tavan, vs, vs.
    Rakipleri ile karşılaştırıldığında fiyatı pahalı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.